Skip to main content

BONNEVILLE T100

REASONS TO RIDE

Beautiful and accessible with all the timeless style and signature touches of a genuine motorcycle icon with truly modern performance, the Bonneville T100 and T100 Black make perfect entry points to the classic Bonneville family.

Triumph Bonneville T100 Black riding underneath a bridge  in an urban area

1. PŁYNNA ZWROTNOŚĆ 

Motocykle Bonneville stały się synonimem dla brytyjskich motocykli i uosobieniem prawdziwego brytyjskiego stylu i charakteru. Jest to prawdziwa, fantastyczna ikona Wielkiej Brytanii, a dzisiejsza nowa generacja motocykli T100 wyróżnia się z spośród tłumu, gdyż jest to idealna mieszanka oryginalnego charakteru, brytyjskiego dziedzictwa, konstrukcji i stylu, wspierana przez prawdziwie nowoczesne możliwości, technologie, wydajność oraz powiązaną z marką Triumph precyzję i inspirującą pewnością siebie jazdę.

Bonneville T100 Black motorcycle parked under railway bridge

2. SILNIK BONNEVILLE O WYSOKIM MOMENCIE OBROTOWYM I POJEMNOŚCI 900 CM3

Oba modele motocykli Bonneville T100 wyposażono w ten sam specjalnie dostrojony silnik Bonneville o wysokim momencie obrotowym i pojemności 900 cm3, który gwarantuje wydajność, niższe zużycie paliwa oraz głębokie, bogate brzmienie układu wydechowego.

8-zaworowy dwurzędowy silnik 270° z górnym wałkiem rozrządu gwarantuje płynne, liniowe podawanie mocy bezpośrednio przez nową, zręczną, pięciostopniową skrzynię biegów.

Triumph Bonneville T100 parked next to fast food vendor

3. WIĘCEJ MOCY I MOMENTU OBROTOWEGO TAM, GDZIE TEGO POTRZEBUJESZ

Silnik o pojemności 900 cm3 zaprojektowano z myślą o zapewnieniu większej mocy i momentu obrotowego tam, gdzie tego potrzebujesz — w przedziale obrotów od 2750 do 4750 obr./min, co pasuje do ekscytującego i angażującego stylu jazdy tego nowoczesnego klasyka.

Ponadto, T100 osiąga o 22% większą moc na umiarkowanych obrotach w porównaniu do poprzednich generacji oraz o powalające 18% większy moment obrotowy, osiągając wartość 80 Nm przy zaledwie 3230 obr./min.

Triumph Bonneville T100 Motorcycle in white and orange variant cornering on a woodlands road.

4 & 5

4. PŁYNNA, NEUTRALNA JAZDA

Dedykowana rama i zawieszenie motocykli T100 współpracują w celu zapewnienia płynnej jazdy, co w połączeniu z łatwym i neutralnym sterowaniem oraz poprowadzonym z wyczuciem wdrożeniem zaawansowanych technologii ukierunkowanych na kierowcę (w tym układu ABS, kontroli trakcji i sprzęgła ze wspomaganiem momentu obrotowego) daje ten dodatkowy poziom komfortu i kontroli. Seria T100 jest dostępna w przepięknych klasycznych i stylowych współczesnych wersjach kolorystycznych, a ponadto posiadany motocykl można spersonalizować przy użyciu ponad 150 akcesoriów.

5. OPONY I TARCZE HAMULCOWE Z WYŻSZEJ PÓŁKI

Motocykle T100 wyposażono w ulepszone pojedyncze pływające przednie tarcze hamulcowe. Oba modele wyposażono w opony Phantom Sportscomp firmy Pirelli, które zostały opracowane przez firmę Pirelli specjalnie z myślą o serii Bonneville firmy Triumph. Dodatkowa sztywność, zmiany profilu w obrębie przodu oraz głębszy bieżnik z tyłu gwarantują lepszą przyczepność oraz fantastyczną trwałość.

Two Triumph Bonneville t100s riding side by side one with pillion.

6. WYRAFINOWANE STEROWANIE I KOMFORT

Motocykle T100 cechuje znacznie zwiększony poziom komfortu i parametrów jezdnych.  Wygodniejsze siedzenie z grubszą pianką niż w poprzednich generacjach jest dostępne w standardzie, a rama i zawieszenie, w tym znacznie większy skok amortyzatorów, opracowano specjalnie z myślą o w pełni angażującej, lecz jednocześnie relaksującej jeździe, ulepszając wrażenia z jazdy na długich dystansach oraz dając możliwość przewożenia pasażera.

Triumph Bonneville t100 exahsut

7. ELEGANCKI STYL I DŹWIĘK

Bonneville T100 wyposażono w silnik o wysokim momencie obrotowym i pojemności 900 cm3, który elegancko wystylizowano z zapewnieniem wysokiego poziomu szczegółów oraz wykończenia.  Zawiera najważniejsze elementy charakterystycznej stylistyki z sylwetki silnika oryginalnego motocykla Bonneville z 1959 r., jednocześnie w wyważony sposób dodając współczesne komponenty w celu zachowania kultowego wyglądu maszyn Bonneville.

8. LŻEJSZY I JESZCZE BARDZIEJ DOSTĘPNY

Motocykle Bonneville T100 należą do jednych z najbardziej dostępnych maszyn z serii Bonneville, a ważą mniej niż modele T120.

Dzięki nisko osadzonemu siedzeniu, łatwemu sterowaniu oraz dostępnemu zestawowi prawa jazdy kategorii A2 (do montażu przez dealera) idealnie pasują do każdego typu jazdy i kierowcy.