Skip to main content

NAJDOSKONALSZY NOWOCZESNY KLASYK

Oto odrodzenie ponadczasowego stylu i kultowego charakteru oryginalnego Bonneville’a.

Ceny zaczynają się od: 52 900,00 zł

Man riding Triumph bonneville T120 motorcycle through city
Triumph bonneville T120 black parked on side of road with man sitting on it

PRZEPIĘKNA EWOLUCJA PONADCZASOWEJ IKONY

Oryginalny Bonneville z 1959 r. to niekwestionowana ikona świata motocykli. Pokochany przez kierowców w każdym wieku i każdego typu na całym świecie, dla wielu reprezentuje esencję tego, czym powinien być motocykl. Teraz doszło do odrodzenia, zainspirowanych oryginalnym charakterem i pięknem tego kultowego Bonneville’a, motocykli T120 oraz T120 Black dla nowego pokolenia kierowców. Maszyny te przeszły ewolucję z wykorzystaniem nowoczesnej wydajności, technologii i możliwości, a jednocześnie w dalszym ciągu stanowią uosobienie całego autentycznego brytyjskiego stylu i charakteru maszyn Bonneville.

Bud Ekins T100 special limited edition with the tank knee pads

T120 BUD EKINS SPECIAL EDITION

Zachowując charakter, styl i sylwetkę naszego oryginalnego modelu Bonneville '59, nowa, piękna edycja specjalna modelu T120 jest celebracją niesamowitego życia i osiągnięć amerykańskiego rajdowca off-roadowego, kaskadera i ikony świata motocykli, Buda Ekinsa.

Man riding Triumph bonnevile T120 motorcycle with woman pillion
Triumph bonneville T120 side shot in jet black

BONNEVILLE T120

Inspirowany legendarnym Bonneville z 1959 r. oraz stylizowany w sposób uwzględniający kultowe cechy oryginału, Bonneville T120 osiąga zupełnie nowy poziom szczegółowości, jakości i wykończenia — w tym chromowane, wieloelementowe plakietki firmy Triumph rozmieszczone na zbiorniku na paliwo, poręcz, innowacyjne, podwójne, chromowane końcówki tłumików i tłumiki w typie „pea-shooter”. Dzisiejszy Bonneville to oryginalna ikona po przepięknej ewolucji — standard w dziedzinie nowoczesnej wydajności i możliwości doskonale pasujący do ponadczasowego wyglądu.

Triumph bonneville T120 black riding down road
Triumph bonneville T120 black in matt black

BONNEVILLE T120 BLACK

Stworzony z całym kultowym charakterem, jakością, wydajnością i możliwościami modelu T120, mroczniejszy Bonneville T120 Black wynosi tego nowoczesnego klasyka na nowy poziom dzięki autentycznej postawie, indywidualności oraz stylowi. Dzięki niewiarygodnemu poziomowi detali i wyrafinowania Bonneville T120 Black to autentyczna ikona nowoczesnego stylu motocyklowego.

Triumph bonneville T120 black motorcycle parked by a river

NIEZRÓWNANY STYL

Prawdziwa ikona stylu o autentycznym rodowodzie, osobowości i wydajności. 

T120 łączy nowoczesną moc silnika Bonneville o pojemności 1200 cm3 i wysokim momencie obrotowym z autentycznym stylem i detalami oraz ponadczasową sylwetką i elementami oryginalnego motocykla Bonneville.

Na podstawie klasycznego wyglądu motocykla T120 Bonneville stworzono model T120 Black, który łączy ostrzejszy i kapryśniejszy styl miejski z charakterystycznym brązowym siedzeniem oraz czarnymi detalami, w tym obręczami kół, poręczą, układem wydechowym oraz wyrafinowanymi wersjami kolorystycznymi Matt Graphite (Matowy grafit) lub Jet Black (Mroczna czerń).

 

SERIA BONNEVILLE T120 WYRAŻONA LICZBAMI

1959 DZIEDZICTWO

T120 stanowi uosobienie ponadczasowego stylu oryginalnego Bonneville’a z 1959 r., który miał wydatny wkład w rewolucję kulturalną.

1200 cm3 DWURZĘDOWY SILNIK BONNEVILLE

Jednostka napędowa o pojemności 1200 cm3 została stworzona specjalnie dla tego nowoczesnego klasyka i nadano jej kształt oryginału z 1959 r.

80 KM MOC MAKSYMALNA

Silnik o wysokim momencie obrotowym zapewnia moc na niskich obrotach oraz wysoką wydajność w obrębie całego zakresu.

160+ AKCESORIÓW

Precyzyjnie dostosuj styl, wydajność i możliwości Twojego motocykla Bonneville T120 dzięki ponad 160 wysokiej jakości akcesoriom.

Zobacz pełną specyfikację


LINIA BONNEVILLE T120BONNEVILLE T120

 • ABS
 • Ride-by-wire
 • Układ kontroli trakcji z możliwością wyłączenia
 • Tryby jazdy Road (drogowy) i Rain (deszcz)
 • Sprzęgło ze wspomaganiem momentu obrotowego
 • LED-owy reflektor ze światłami do jazdy dziennej (DRL)
 • Tylne światło LED-owe
 • Podgrzewane manetki
 • Złącze usb do ładowania urządzeń
 • Immobilizer
 • Stojak centralny
 • Poręcz dla pasażera
 • Siedzenie ustawione na wysokości 790 mm
 • Długie okresy pomiędzy przeglądami — co 16 000 km

BONNEVILLE T120 BLACK

 • Ciemnobrązowe pokrycie siedzenia
 • Zupełnie czarne detale w tym czarne obręcze kół, kierunkowskazy, lusterka, elementy sterowania obsługiwane stopą, poręcz, układ wydechowy i wykończenie silnika.

PLUS WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE CECHY MOTOCYKLA T120, W TYM: