Skip to main content

NAJDOSKONALSZY NOWOCZESNY KLASYK

Oto odrodzenie ponadczasowego stylu i kultowego charakteru oryginalnego Bonneville’a.

Ceny zaczynają się od: 52 900,00 zł

Man riding Triumph bonneville T120 motorcycle through city
Triumph bonneville T120 black parked on side of road with man sitting on it

PRZEPIĘKNA EWOLUCJA PONADCZASOWEJ IKONY

Oryginalny Bonneville z 1959 r. to niekwestionowana ikona świata motocykli. Pokochany przez kierowców w każdym wieku i każdego typu na całym świecie, dla wielu reprezentuje esencję tego, czym powinien być motocykl. Teraz doszło do odrodzenia, zainspirowanych oryginalnym charakterem i pięknem tego kultowego Bonneville’a, motocykli T120 oraz T120 Black dla nowego pokolenia kierowców. Maszyny te przeszły ewolucję z wykorzystaniem nowoczesnej wydajności, technologii i możliwości, a jednocześnie w dalszym ciągu stanowią uosobienie całego autentycznego brytyjskiego stylu i charakteru maszyn Bonneville.

Bud Ekins T100 special limited edition with the tank knee pads

T120 BUD EKINS SPECIAL EDITION

Zachowując charakter, styl i sylwetkę naszego oryginalnego modelu Bonneville '59, nowa, piękna edycja specjalna modelu T120 jest celebracją niesamowitego życia i osiągnięć amerykańskiego rajdowca off-roadowego, kaskadera i ikony świata motocykli, Buda Ekinsa.

Man riding Triumph bonnevile T120 motorcycle with woman pillion
Triumph bonneville T120 side shot in jet black

BONNEVILLE T120

Inspirowany legendarnym Bonneville z 1959 r. oraz stylizowany w sposób uwzględniający kultowe cechy oryginału, Bonneville T120 osiąga zupełnie nowy poziom szczegółowości, jakości i wykończenia — w tym chromowane, wieloelementowe plakietki firmy Triumph rozmieszczone na zbiorniku na paliwo, poręcz, innowacyjne, podwójne, chromowane końcówki tłumików i tłumiki w typie „pea-shooter”. Dzisiejszy Bonneville to oryginalna ikona po przepięknej ewolucji — standard w dziedzinie nowoczesnej wydajności i możliwości doskonale pasujący do ponadczasowego wyglądu.

Triumph bonneville T120 black riding down road
Triumph bonneville T120 black in matt black

BONNEVILLE T120 BLACK

Stworzony z całym kultowym charakterem, jakością, wydajnością i możliwościami modelu T120, mroczniejszy Bonneville T120 Black wynosi tego nowoczesnego klasyka na nowy poziom dzięki autentycznej postawie, indywidualności oraz stylowi. Dzięki niewiarygodnemu poziomowi detali i wyrafinowania Bonneville T120 Black to autentyczna ikona nowoczesnego stylu motocyklowego.

SERIA BONNEVILLE T120 WYRAŻONA LICZBAMI

1959 DZIEDZICTWO

T120 stanowi uosobienie ponadczasowego stylu oryginalnego Bonneville’a z 1959 r., który miał wydatny wkład w rewolucję kulturalną.

1200 cm3 DWURZĘDOWY SILNIK BONNEVILLE

Jednostka napędowa o pojemności 1200 cm3 została stworzona specjalnie dla tego nowoczesnego klasyka i nadano jej kształt oryginału z 1959 r.

80 KM MOC MAKSYMALNA

Silnik o wysokim momencie obrotowym zapewnia moc na niskich obrotach oraz wysoką wydajność w obrębie całego zakresu.

160+ AKCESORIÓW

Precyzyjnie dostosuj styl, wydajność i możliwości Twojego motocykla Bonneville T120 dzięki ponad 160 wysokiej jakości akcesoriom.

Zobacz pełną specyfikację