Skip to main content

SPEED 400 AKCESORIA

SPERSONALIZUJ GO

Triumph Speed 400 riding shot

 

 

Dostępnych jest ponad 25 oryginalnych akcesoriów Triumpha, które dodadzą Speedowi 400 jeszcze więcej stylu i zapewnią temu modelowi większą wszechstronność. Możesz dodać markowe Triumpha akcesoria do swojego motocykla. Zaprojektowane przez tych samych inżynierów, którzy stworzyli Speeda 400, z taką samą dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów, możesz mieć pewność, że każdy element będzie idealnie pasować.

 

 

 

 

Triumph Speed 400

 

 

Styl i komfort

Wybieraj spośród szerokiej gamy akcesoriów, dzięki którym Twój Speed 400 będzie taki, jak chcesz. Oryginalne zamienniki kierunkowskazów nadają subtelny, nowy wygląd i odrobinę klasy dzięki satynowym czarnym korpusom i aluminiowym ramkom obrabianym maszynowo. A może chcesz zmienić styl zbiornika za pomocą innych knee padsów? Pikowana Kanapaz szytym i pikowanym wykończeniem robi wrażenie, a wraz z podgrzewanymi manetkami typu Plug and Play zapewnia odrobinę luksusu podczas dłuższych przejażdżek.

Podwójny tłumik to kolejna opcja do zmian, zapewnia on nowy, świeży wygląd dzięki pięknemu brzmieniu.

 • LED-owe kierunkowskazy Bullet
 • Osłony Knee Pads
 • Pikowana Kanapa
 • Grzane Manetki
 • Podwójny Wydech
 

 

Triumph Speed 400 accessory Silencer
Triumph Speed 400 accessory knee pad

 

 

BAGAŻ

Stworzono pełną gamę toreb i kufrów dla Speeda 400, aby dodać trochę praktyczności do frajdy z prowadzenia go. Idealny motocykl do dojazdów do pracy z potencjałem turystycznym, wyposażenie Speeda 400, aby poradził sobie z bagażami, naprawdę nie mogło być łatwiejsze. Wybieraj spośród wytrzymałych sakw lub sztywnych i półsztywnych kufrów centralnych, z których każdy ma własny system mocowania, a dla tych, którzy wolą podróżować z lekkim bagażem, idealnym rozwiązaniem może być prosty prosty bagażnik z roll bagiem i tank bagiem na zbiorniku. 

 • Wytrzymałe sakwy
 • Sztywne i półsztywne kufry centralne
 • Mocowanie bagażu
 • Nylonowy tank bag
 • Nylonowy roll bag
 

 

Triumph Speed 400 riding shot

 

 

OCHRONA

Zadbano o ochronę Ciebie i Twojego Speeda 400 przed żywiołami. Dostępna jest owiewka z dedykowanym zestawem montażowym, zmniejsza ona zmęczenie motocyklisty podczas dłuższych przejażdżek. Stylowa i łatwa w dopasowaniu, to niezbędny dodatek dla długodystansowych jeźdźców.

Aby Speed 400 był bezpieczny na gruntowych drogach, dostępna jest aluminiowa osłona miski olejowej, osłona chłodnicy i grill reflektora z własną ramką ułatwiającą montaż zapewniają doskonałą ochronę przed odpryskami kamieni i szutru. Jeźdźcy na każdą pogodę mogą chcieć dodać zestaw chroniący przed błotem, który składa się z przednich i tylnych przedłużek błotnika oraz tylnego dodatkowej osłony. Dopełniają się one doskonale, chroniąc przed bryzgającą wodą i przedłużają żywotność tylnego amortyzatora w ekstremalnych warunkach.

Dostępne są również górne i dolne gmole — zapewniają one doskonałą ochronę przy upadku, niezależnie, czy jeździsz w mieście, czy poza nim. 

 • Owiewka
 • Osłona Chłodnicy
 • Grill i ramka reflektora przedniego
 • Aluminiowa osłona misy olejowej
 • Zestaw przedłużający błotnik
 • Górne i dolne gmole
 

 

Triumph Speed 400 accessory flyscreen
Triumph Speed 400 accessory radiator guard

 

Wszystkie akcesoria

SEMI RIGID TOP BOX: Wodoodporny kufer centralny Triumpha o pojemności 30-35 L ma ładowność 5 kg i dużo miejsca na jeden kask szczękowy. Wyposażony we wzmocnioną podstawę z dwoma zamkami błyskawicznymi (możliwość powiększenia do pełnej pojemności 35 litrów) oraz mechanizm szybkiego montażu, kufer centralny Triumph Semi Rigid jest idealnym towarzyszem dojazdów do pracy i wycieczek.  Uwaga: Kufer centralny wymaga bagażnika i zestawu montażowego do montażu.

ROLL BAG: Markowa torba Rol Bag Triumpha jest w pełni wodoodporna, ma wzmocnioną podstawę, zwijaną górne zapięcie i zgrzewane szwy, dzięki czemu jej zawartość pozostaje sucha.  Roll bag ma dwufunkcyjny pasek kompresyjny, uchwyty do przenoszenia i ma imponującą pojemność 30 litrów i ładowność do 3 kg.

WYTRZYMAŁE MOCOWANIE NA SAKWY: Wytrzymała sakwa Triumpha o pojemności 20 litrów, montowana pojedynczo z lewej strony, jest wykonana z nowoczesnych materiałów i ma współczesną, wytrzymałą stylistykę. Zawiera zamykany na klucz system mocowania dla dodatkowego bezpieczeństwa. W zestawie czarne stalowe mocowanie. 5kg ładowności.

NYLONOWY TANK BAG: Nowoczesny, markowy Tank Bag Triumpha. Przy pojemności 8,5 litra jest również miejsce na telefon komórkowy o wymiarach do 153 x 82 mm z funkcją ekranu dotykowego. 3 kg ładowności.

TŁUMIK: Podwójny tłumik ze stali nierdzewnej inspirowany stylem Scramblera ma logo Triumpha i zawiera wymienną osłonę termiczną .

LUSTERKA BOCZNE NA KIEROWNICY: Para lusterek montowanych na końcówkach kierownicy wykonanych z odlewanego i obrabianego aluminium z anodowanym na czarno wykończeniem. Charakteryzują się kontrastowymi, obrabianymi detalami i laserowo wytrawionym symbolem marki Triumph.

PIKOWANA KANAPA: Stylowa pikowana kanapa dodaje elegancji motocyklowi dzięki pięknym przeszyciom i detalom, a także wyhaftowanemu logo Triumpha z tyłu kanapy. Pozwala ona właścicielowi motocykla także na dalsze modyfikacje jego maszyny. 

ZESTAW MOCUJĄCY SZYBY: Zestaw montażowy wymagany do zainstalowania owiewki.

SZYBA PRZYDYMIANA: Szyba przednia z poliwęglanu, wykonana z formy wtryskowej, pokrywana twardą powłoką w celu uzyskania maksymalnej trwałości i przejrzystości optycznej, zapewnia lepszą osłonę przed wiatrem.  Szyba wymaga specjalnego zestawu montażowego (zależnego od modelu)

ZESTAW MONTAŻOWY, PŁYTA PRZEDNIA: Zestaw montażowy wymagany do montażu przedniej tablicy rejestracyjnej, jeśli została dodana opcjonalna szyba. (tylko rynek IN)

OSŁONA CHŁODNICY: Czarny, lakierowany stalowy grill siatkowy dla wzmocnienia ochrony chłodnicy. Zaprojektowany tak, by całkowicie wtopić się w styl motocykla, ale jednocześnie chronić go przed odpryskami elementów leżących na drodze.

BAGAŻNIK: Stylizowany na nowoczesny, aluminiowy bagażnik oraz uchwyty zapewniają możliwość przewiezienia najważniejszego bagażu, oferując też lepszy komfort jazdy dla pasażera. Maksymalne obciążenie 5 kg.

GÓRNE GMOLE: Górne gmole Triumph zostały wykonane z miękkiej stali rurowej i oferowane są w eleganckim, czarnym, teksturowym wykończeniu.   Zapewniają one dodatkową ochronę w przypadku upadku pojazdu, jak również dopełniają styl motocykla. Można je montować same lub w komplecie z gmolami dolnymi. 

DOLNE GMOLE: Dolne gmole Triumph zostały wykonane z miękkiej stali rurowej i oferowane są w eleganckim, czarnym, teksturowym wykończeniu.   Zapewniają one dodatkową ochronę w przypadku upadku pojazdu, jak również dopełniają całości stylu. Można je montować same lub w komplecie z gmolami górnymi.

OSŁONA MISKI OLEJOWEJ: Aluminiowa osłona miski olejowej zapewnia dodatkową ochronę miski olejowej. Dolna część jest wyciskana, posiada laserowo wycinane boki ze szczotkowanym srebrnym wykończeniem. Dostarczana w komplecie z dodatkowymi uchwytami i osprzętem.

KNEE PADSY: Trwała, samoprzylepna gumowa osłona kolana zapewnia dodatkową ochronę boku zbiornika przed rysami i zadrapaniami, zwiększając również komfort i uchwyt kierowcy . W stylu inspirowanym Scramblerem, z wytłoczonym logo Triumph i teksturowanym, czarnym wykończeniem.

TANK PAD: Samoprzylepna, trwała gumowa osłona zbiornika paliwa chroni zbiornik przed zamkami błyskawicznymi i obtarciem. Opatrzona logo marki Triumph, dopełnia stylistykę linii zbiornika paliwa. 

ZESTAW MOCUJĄCY, ZESTAW ŚLEDZĄCY: Zatwierdzone przez Thatcham urządzenie do monitorowania pojazdu 24/7 , które po aktywacji poprzez nieautoryzowany ruch lub manipulację przy pojeździe wysyła alert przez zewnętrzny przekaźnik GPS każdorazowo powiadamiający użytkownika o miejscu pobytu pojazdu.  Dla pełnej funkcjonalności wymagana jest roczna subskrypcja. 

GRILL I RAMKA REFLEKTORA PRZEDNIEGO: Trwały, formowany grill reflektora przedniego o stylowym wzornictwie Triumph, z czarnym, teksturowanym wykończeniem, może być montowany również łącznie z owiewką Spełnia przepisy obowiązujące dla lamp przednich. 

PRZEDNIE LEDOWE KIERUNKOWSKAZY BULLET: Formowana obudowa z czarnego, błyszczącego plastiku z obrabianą maszynowo ramką zawiera 6 wysokowydajnych, doskonale widocznych lamp sygnalizacyjnych LED w kompaktowej obudowie o średnicy 40mm. Sprzedawane w parach. 

TYLNE LEDOWE KIERUNKOWSKAZY BULLET: Formowana obudowa z czarnego, błyszczącego plastiku z obrabianą maszynowo ramką zawiera 6 wysokowydajnych, doskonale widocznych lamp sygnalizacyjnych LED w kompaktowej obudowie o średnicy 40mm. Sprzedawane w parach. 

 

SPEED 400

Speed 400 posiada niezwykły rodowód wywodzący się prosto z DNA wyjątkowych o pięknym designie roadsterów Triumpha z serii Modern Classic.

Dostępne już w styczniu 2024

Triumph Speed 400