Skip to main content

DLACZEGO WARTO NIM JEŹDZIĆ

Triumph Speed 400 riding shot

 

 

  Speed 400 zapewnia doświadczenia związane z dosiadaniem motocykla z gamy Modern Classic Triumpha większej liczbie motocyklistów niż kiedykolwiek wcześniej. 

Stylizowany na wzór Triumphów z przeszłości i wykorzystujący najnowszą technologię, całkowicie nowy jednocylindrowy silnik serii TR został zaprojektowany tak, aby zapewniać w pełni funkcjonalne, charakterystyczne i responsywne dostarczanie mocy przy niezrównanych w swojej klasie osiągach.

Neutralna, ale interesująca pozycja do jazdy z niską wysokością siedzenia w połączeniu z dedykowanym podwoziem roadstera, wysokiej jakości zawieszeniem i hamulcami zapewnia charakterystyczne dla marki Triumph zwinne, dające pewność siebie prowadzenie, umożliwiając wszystkimmotocyklistom maksymalne wykorzystanie dynamicznych osiągów Speed 400.

Wyjątkowe wykończenie i dbałość o szczegóły obecne w każdym modelu z linii Triumph Modern Classic jest widoczna również w modelu Speed 400. Począwszy od charakterystycznych czarnych, malowanych proszkowo obudów silników, po wykończenie w głębokim kolorze, Speed 400 to bez wątpienia Triumph, nowoczesny, najwyższej klasy motocykl premium.

 

 

 

 

 

SPEED 400

Speed 400 posiada niezwykły rodowód wywodzący się prosto z DNA wyjątkowych o pięknym designie roadsterów Triumpha z serii Modern Classic.

Dostępne już w styczniu 2024

Triumph Speed 400