Skip to main content

Akcesoria Do Speed Triple 1200 RR

DOSTOSUJ GO DO SIEBIE

Speed Triple 1200 RR

 

 

Personalizacja Twojego Speed Triple'a 1200 RR jest szalenie łatwa. Konfigurator na naszej stronie umożliwia przeglądanie ponad 30 dostępnych akcesoriów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że korzystasz z doskonałych części, poprawiających jazdę już od pierwszego kilometra. Niezależnie od tego, czy chcesz odzwierciedlić swój indywidualny styl, zwiększyć możliwości pokonywania dłuższych tras, czy poprawić komfort jazdy niezależnie od panujących warunków pogodowych – posiadamy oryginalne akcesoria Triumph do Twojego Speed Triple 1200 RR.

Technologia

Speed Triple 1200 RR to jeden z najbardziej zaawansowanych motocykli na rynku – ale istnieje możliwość dodania jeszcze większej liczby technologicznych nowinek, a wszystko to skrojone na miarę dla Twojego Triumpha.

Więcej potencjału

Podczas gdy pochylona pozycja inspiruje do dynamicznej jazdy – i całkiem możliwe, że przyczyni się do uzależnienia od torów wyścigowych – Speed Triple 1200 RR jest również wygodny w dalszych trasach, z doskonałą ochroną przed wiatrem dzięki owiewce i ergonomicznej pozycji do jazdy.

 

Asortyment wodoodpornych bagaży z szybkozłączkami obejmuje skrojoną na miarę torbę na bak i torbę na tył, aby zwiększyć praktyczność tego modelu.

Speed Triple 1200 RR

 

Crash Pady i osłony widelca, wraz z gumowym tank padem na zbiornik, sprawią, że Twój motocykl będzie wyglądał nieskazitelnie, zapobiegając przy tym przypadkowym uszkodzeniom.

Speed Triple 1200 RR

SPEED TRIPLE 1200 RR

Równie oszałamiający wygląd, jak i ekscytująca jazda, z najwyższą jak dotąd specyfikacją.

Ceny Zaczynają Się Od 91 500,00 zł