Skip to main content

Speed Triple 1200 RR

DLACZEGO WARTO NIM JEŹDZIĆ

Triumph Speed Triple 1200 RR

 

 

W 2021 roku 1200 RS zapewnił Speed Triple'owi absolutną rewolucję pod względem masy, mocy, obsługi, technologii i stylu. Teraz, na rok 2022, poprzeczka została podniesiona jeszcze wyżej dzięki nowemu, topowemu 1200 RR – zaprojektowanemu, aby podkreślić oszałamiający i wyrafinowany styl Speed Triple'a w połączeniu z ekscytującą i dynamiczną jazdą. Bardziej charakterny, z najwyższą specyfikacją, RR posiada piękną, nową, czaszę owiewki z kierownicą typu clip-on i jeszcze lepszą ergonomię skoncentrowaną na kierowcy. Wyposażony w najnowocześniejszą technologię i najwyższej jakości zawieszenie, hamulce i opony, RR jest tak samo nieskrępowany na torze wyścigowym, jak na drodze.

Triumph Speed Triple 1200 RR

 

 

1. NIESAMOWITE OSIĄGI TRIPLE'A

Speed Triple 1200 RS szturmem podbił świat w styczniu 2021 r. dzięki responsywnemu i mocnemu trzycylindrowemu silnikowi o pojemności 1160 cm³, niskiej bezwładności i mocy 180 KM. Teraz ta sama kompaktowa i lekka jednostka napędza Speed Triple 1200 RR, zapewniając jeszcze bardziej ekscytujące wrażenia z jazdy Speed Triple'em dzięki doskonałej ergonomii i udoskonalonej specyfikacji. Tłumik ze szczotkowanej stali nierdzewnej z czarnym cokołem gwarantuje, perfekcyjne brzmienie tego najnowszego brytyjskiego epickiego motocykla.

 

2. AUTENTYCZNE SPORTOWE PROWADZENIE I ERGONOMIA

Zaprojektowany z niezwykłą dbałością o detale RR jest najbardziej skoncentrowanym na osiągach Speed Triple'em w historii, wyposażonym w kierownicę typu clip-on i piękną nową owiewkę, która zapewnia mu agresywną, sportową pozycję do jazdy.


Wyposażony w najnowsze elektronicznie regulowane, półaktywne zawieszenie Öhlins Smart EC 2.0 i tylne typu monoshock, Speed Triple 1200 RR oferuje najbardziej zaawansowane zawieszenie Öhlins dostępne w produkcji. Opracowane do wyścigów hamulce Brembo obejmują dźwignię z regulacją rozpiętości oraz przełożenia, montowane radialnie zaciski typu monobloc Stylema® i lekkie tarcze o średnicy 320 mm. Dodatkowo nowe opony Pirelli Diablo Supercorsa SP V3 o wysokich parametrach, lekka odlewana rama z aluminium i zoptymalizowany środek ciężkości zapewniają punkt odniesienia w zwinności i precyzji prowadzenia Speed Triple'a.

 

 

Triumph Speed Triple 1200 RR

 

 

3. TECHNOLOGIA ZWIĘKSZAJĄCA WYDAJNOŚĆ

Ciągły rozwój zrewolucjonizował technologię wspierania kierowcy, a Speed Triple 1200 RR stanowi tego idealną wizytówkę. Optimised Cornering ABS i kontrola trakcji typu OC zapewniają supernowoczesny system bezpieczeństwa do jazdy w każdych warunkach. Wspomaganie nigdy nie jest nachalne ani ograniczające, punkt krytyczny między wydajnością a bezpieczeństwem jest zawsze idealnie wyważony.

Standardowo montowany quickshifter (góra/dół) Triumph Shift Assist działa znakomicie przy każdej prędkości obrotowej silnika i obciążeniu, optymalizując zmiany biegów przy jednoczesnym zachowaniu pozycji przepustnicy, pomagając zwiększyć koncentrację na torze wyścigowym czy drodze. Najnowsza generacja sterowania podnoszeniem przedniego koła wykorzystuje zaawansowane algorytmy, aby umożliwić płynną jazdę bez zakłóceń przy stałym, pewnym otwarciu przepustnicy.

 

4. MNIEJ WYSIŁKU, WIĘCEJ ZABAWY

Oprócz zaawansowanych elektronicznych systemów wspomagających kierowcę, które zwiększają osiągi i bezpieczeństwo, Speed Triple 1200 RR oferuje szereg przemyślanych elementów poprawiających jazdę.

5-calowy wyświetlacz TFT skupia się w dużym stopniu na liczniku wskazującym prędkość i biegu. Można go skonfigurować zgodnie z preferencjami motocyklisty – informacje potrzebne do jazdy na drodze często różnią się od informacji, które chcesz mieć w zasięgu wzroku na torze wyścigowym.

System łączności My Triumph jest standardowo wyposażony w zintegrowany moduł Bluetooth, który umożliwia bezproblemowe wykonywanie połączeń telefonicznych i słuchanie muzyki w kasku, a także możliwość korzystania z nawigacji zakręt po zakręcie i sterowanie kamerą GoPro. Sterowanie za pomocą łatwych w użyciu przełączników zamontowanych na kierownicy oraz intuicyjny system menu są przyjazne dla użytkownika, dzięki czemu wszystkie potrzebne informacje mamy na wyciągnięcie ręki.

 

Triumph Speed Triple 1200 RR

 

 

5. 5 TRYBÓW JAZDY

Pięć trybów jazdy (Rain, Road, Sport, Track i Rider z możliwością konfiguracji) można łatwo przełączać w ruchu za pomocą specjalnego przycisku po lewej stronie kierownicy. Te różne tryby zostały opracowane w wyniku intensywnych testów, aby zapewnić idealną reakcję przepustnicy, ustawienia kontroli trakcji i ABS w celu dopasowania do zmiennych warunków pogodowych i drogowych. Oczywiście każdy motocyklista ma własne preferencje, więc opcja Rider umożliwia precyzyjne dostrojenie każdego parametru do własnego stylu jazdy.

 

6. SZCZYT SPORTOWEGO CHARAKTERU SPEED TRIPLE'A

RR czerpie z muskularnej postawy i charakterystycznego stylu nowej generacji Speed Triple RS i wynosi go na zupełnie poziom dzięki wielu pięknym cechom i akcentom. Pochylona, muskularna, barczysta postawa Speed Triple została wzmocniona przez oszałamiającą nową owiewkę z pięknym pojedynczym reflektorem, który nawiązuje do kultowego DNA designu Triumpha. Dodaj do tego wyjątkową dbałość o szczegóły w modelu RR, najwyższej jakości detale z włókna węglowego i oszałamiające malowania Red Hopper i Crystal White do wyboru – otrzymujesz esencję charakteru i stylu Speed Triple'a.

 

Speed Triple 1200 RR. Charakterny, ekscytujący, zbudowany zgodnie z najwyższą specyfikacją.;

Skontaktuj się z lokalnym dealerem, aby zarezerwować jazdę próbną już dziś.

 

SPEED TRIPLE 1200 RR

Równie oszałamiający wygląd, jak i ekscytująca jazda, z najwyższą jak dotąd specyfikacją.

Ceny Zaczynają Się Od 91 500,00 zł