Skip to main content

DLACZEGO WARTO NIM JEŹDZIĆ

1. EKSCYTUJĄCE OSIĄGI SILNIKA

Sercem Tridenta 660 jest trzycylindrowy silnik o pojemności 660 cm³, który zapewnia lekkie prowadzenie i ekscytujące osiągi. Gwarantuje on idealną równowagę między mocnym momentem obrotowym (widocznym w całym zakresie obrotów), który osiąga maksimum 64 Nm przy 6 250 obr./min, i porywającą maksymalną mocą 81 KM przy 10 250 obr./min.

Pod względem komfortu jazdy Trident 660 zapewnia wygodę. Płynnie działająca 6-stopniowa skrzynia biegów jest zoptymalizowana pod kątem właściwości jezdnych, a sprzęgło typu „slip and assist” można obsługiwać bez użycia dużej siły, co zmniejsza zmęczenie kierowcy, pozwalając cieszyć się jazdą i spędzać jeszcze więcej czasu na tym niesamowitym motocyklu.

 

2. WIODĄCA W KLASIE TECHNOLOGIA W STANDARDZIE

Designerski wielofunkcyjny kolorowy ekran TFT Tridenta 660 zapewnia wszystkie podstawowe informacje, dzięki czemu można go łatwo i szybko obsługiwać podczas jazdy.

Wyświetlacz został zaprojektowany specjalnie z myślą o opcjonalnym systemie łączności, który umożliwia nawigację zakręt po zakręcie, sterowanie GoPro, a także obsługę telefonu i muzyki za pomocą przełącznika na kierownicy, a wszystko wyświetla się wyraźnie na ekranie TFT.

Trident 660 korzysta z najnowocześniejszej elektroniki, w tym z dwóch trybów jazdy Road i Rain, które dostosowują przepustnicę motocykla i mapy kontroli trakcji w celu uzyskania maksymalnej kontroli kierowcy nad motocyklem (tryb Rain wykorzystuje płynniejszą mapę sterowania dla zwiększenia bezpieczeństwa podczas jazdy w deszczu), z systemu ride-by-wire, który zapewnia wyraźną, precyzyjną reakcję przepustnicy, z kontroli trakcji, która zarządza mocą i momentem obrotowym w przypadku utraty przyczepności, oraz z najnowszej generacji ABS-u Triumpha dla większego bezpieczeństwa kierowcy.

Pełne światła LED zapewniają lepszą wydajność i maksymalne bezpieczeństwo kierowcy. Charakterystyczny 7-calowy LED-owy reflektor został zaprojektowany specjalnie dla Tridenta 660, a kompaktowa, wyprofilowana, zintegrowana tylna lampa idealnie pasuje do kształtu motocykla. Samoczynnie wyłączające się, smukłe kierunkowskazy LED zwiększają wygodę motocyklisty (dostępne w zależności od obostrzeń na danym rynku).

 

 

3. ZWINNY, SPORTOWY, JAZDA DAJĄCA PEWNOŚĆ SIEBIE

Będąc motocyklem marki Triumph, Trident oferuje niezwykle stabilne prowadzenie, ekscytujące osiągi i niebywałą niezawodność. Dzięki niewielkiej wadze jest on zwinnym motocyklem, którym łatwo się manewruje, przez co jest przyjemny w prowadzeniu, a jego wysokiej klasy zawieszenie i hamulce w połączeniu z lekkimi, sportowymi, odlewanymi aluminiowymi 17” kołami zapewniają maksymalną zwrotność.

Gdy tylko wsiądziesz na ten motocykl, dostrzeżesz komfort, który oferuje Trident 660. Model ten został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci doskonałe wrażenia z codziennej jazdy. Wygodne i praktyczne podwójne siedzenie na wysokości 805 mm, a także niewielka szerokość oraz rozmieszczenie podnóżków sprawiają, że każdy czuje się na nim pewnie. Ponadto dźwignia hamulca z regulacją zapewnia komfort jazdy na długich dystansach.

Doskonałe połączenie zawieszenia, opon i hamulców w Tridencie 660 zapewnia wygodną, dającą pewność siebie jazdę, wliczając w to:

Wysokiej jakości zawieszenie Showa (odwrócony widelec przedni ze skokiem kół 120 mm i regulowane zawieszenie tylne typu monoshock z regulacją napięcia wstępnego, ze skokiem 133,5 mm).

Uniwersalne opony Michelin Road 5 montowane są w standardzie i zapewniają osiągi i pewność prowadzenia na mokrej oraz suchej nawierzchni.

Układ hamulcowy Nissin o dużej sile hamowania (dwie tarcze 310 mm z przodu z 2-tłoczkowymi, przesuwnymi zaciskami i pojedynczym zaciskiem oraz tarczą z tyłu).

 

Triumph Trident 660

4. NIEZWYKŁA JAKOŚĆ

Wysoki poziom technologii w standardzie, jakości zawieszenia, hamulców, opon, do tego zwinność oraz pewność prowadzenia, osiągi trzycylindrowego silnika, wyjątkowy styl i konkurencyjna cena, wszystko to sprawia, że jest to doskonały motocykl wagi średniej – idealny model na rozpoczęcie przygody z Triumphem.

Wiodący w swojej klasie interwał między przeglądami wynoszący 16 000 km (lub 12 miesięcy) przyczynia się również do niewiarygodnie niskich kosztów użytkowania.

5. ORYGINALNE AKCESORIA

Możesz spersonalizować swojego nowego Tridenta 660, wybierając rzeczy z całej gamy oryginalnych akcesoriów Triumph, opracowanych równolegle z samym motocyklem i podlegających tym samym surowym procedurom jakości i testowania. Z ponad 45 dostępnymi akcesoriami, w tym  torbami, systemem łączności My Triumph (do nawigacji, sterowania GoPro, funkcjami telefonu i muzyki) oraz akcesoriami, które zapewniają jeszcze większy komfort, ochronę i styl, możesz ulepszyć Tridenta 660 na wiele sposobów.

Możesz spersonalizować swojego nowego Tridenta 660, wybierając rzeczy z całej gamy oryginalnych akcesoriów Triumph, opracowanych równolegle z samym motocyklem i podlegających tym samym surowym procedurom jakości i testowania. Z ponad 45 dostępnymi akcesoriami, w tym  torbami, systemem łączności My Triumph (do nawigacji, sterowania GoPro, funkcjami telefonu i muzyki) oraz akcesoriami, które zapewniają jeszcze większy komfort, ochronę i styl, możesz ulepszyć Tridenta 660 na wiele sposobów.

Oryginalne akcesoria Triumpha są standardowo objęte dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów.

TRIDENT 660 - DOSTOSUJ GO DO SIEBIE

Ma wszystko – atrakcyjną cenę, sportowy charakter, styl, ekscytujące osiągi i spryt.  Nowemu Tridentowi 660 niczego nie brakuje – zasmakuj przewagi trzech cylindrów.

 

Ceny Zaczynają Się Od 40 900,00 zł