Skip to main content

WYPOSAŻENIE, TECHNOLOGIA I PROWADZENIE

Najlepsze parametry, prawdziwie dowodząca jazda.

Handling view of the Triumph Rocket 3 R built with a focus of the second generation TFT instrumentsNowe modele Rocket 3 R i GT to manifestnajbardziej zaawansowanych w historii parametrów. Specyfikacja najwyższej klasy hamulców i elementów zawieszenia, a także najnowocześniejsza technologia przyczyniają się do dostarczania jazdy na doskonałym poziomie.  Wszystkie te komponenty zostały zaprojektowane w celu zapewnienia fenomenalnego prowadzenia, wyjątkowego komfortu i możliwości  delektowania się całodziennymi motocyklowymi wycieczkami. 

Cały projekt serii Rocket 3  ma na celu przeniesienie jazdy motocyklem na nowy, niezrównany poziom. Nowe modele Rocket 3 R i GT zapewniają prawdziwie zaskakującą dynamiczną jazdę i są zbudowane tak, aby kierowca doświadczył jazdy prawdziwym  „roadsterem”  wraz z jego nieprzeciętnymi możliwościami pod względem komfortu, łatwości prowadzenia i parametrów.

Przedstawiamy poniżej pełen opis sprzętu i technologii, które przyczyniają się do wyjątkowego prowadzenia i możliwości serii Rocket 3.

WIĘKSZA ILOŚĆ FUNKCJI DEDYKOWANYCH KIEROWCY W MODELACH ROCKET 3R I GT

Wysokie i zaawansowane parametry serii Rocket 3 obejmują: elektroniczny tempomat montowany standardowo w celu zmniejszenia zmęczenia kierowcy na dłuższych trasach;podgrzewane manetki w standardzie w modelu GT (i jako wyposażenie dodatkowe w modelu R) z dwoma ustawieniami trybu ogrzewania;gniazdo ładowania USB zapewniające wygodne i bezpieczne ładowanie urządzeń osobistych umieszczone pod fotelem, TriumphShiftAssist dostępny jako opcjonalne akcesorium umożliwiające szybkie i bezsprzęgłowe przełączanie biegów w górę iw dół oraz opcjonalny system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) w celu zwiększenia bezpieczeństwa i kontroli prowadzenia pojazdu. 

 

 

CAŁKOWICIE NOWY ROCKET 3

Geneza nowej motocyklowej legendy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ