Skip to main content

LIMITOWANA RĘCZNIE PRODUKOWANA BRYTYJSKA KONSTRUKCJA

EKSKLUZYWNY

ULTRA-PREMIUM

LIMITOWANA EDYCJA

TRIUMPH FACTORY CUSTOM

Beautiful angled shot of both the Rocket 3 TFC and Thruxton TFC
Triumph Rocket 3 TFC premium tank badge

TRIUMPH FACTORY CUSTOM

Ekskluzywna, limitowana edycja motocykli premium, które reprezentują najlepsze motocykle firmy Triumph Motorcycles.    

Wszystkie motocykle TFC oferują lepsze osiągi, wyposażenie o wyższych parametrach, wiodące w swojej klasie rozwiązania techniczne oraz wyjątkowe innowacje technologiczne.

Triumph Thruxton TFC front shot featuring unique gold front forks and full fairing

PIĘKNE ULEPSZENIA

Każdy motocykl TFC ucieleśnia szczytowe osiągnięcie w zakresie ręcznej produkcji, wydajności, technologii, inżynierii, specyfikacji i wykończenia.  

Te zapierające dech w piersiach kreacje są całkowicie wyjątkowe, specjalne i starannie wykonane tak, by były najpiękniejszymi, najbardziej ekskluzywnymi i pożądanymi maszynami Triumph, jakie kiedykolwiek powstały.

 

CAŁKOWICIE UNIKALNY

Triumph Rocket 3 TFC premium gold badging and detailing, including numbered, limited edition plaque

Ekskluzywny pakiet kolekcjonerski

Ekskluzywny pakiet TFC zawiera numerowany certyfikat podpisany przez Nicka Bloora (CEO Triumph Motorcycles Ltd), spersonalizowaną książkę TFC dokumentującą rozwój modelu Bobber TFC, ekskluzywny pokrowiec na motocykl i plecak skórzany z oznaczeniem TFC.

Close-up shot of Triumph Bobber TFC side panel

Naprawdę wyjątkowy i absolutnie oszałamiający

Motocykl TFC jest wyjątkowym dziełem najwyższej klasy inżynierii o niepowtarzalnym wyglądzie. Każdy model produkowany jest w zaledwie 750 egzemplarzy, a każdy z nich ma własny indywidualny numer, jest ekskluzywny i nigdy więcej się nie powtórzy, co sprawia, że są to motocykle limitowanej edycji premium firmy Triumph.

Unique Thruxton TFC tank

KULTURA DOSKONAŁOŚCI

Unikalna kultura firmy Triumph, pasja do tworzenia niestandardowych projektów oraz dążenie do ciągłego rozwoju poprzez innowacje technologiczne pozwoliły nam osiągnąć doskonałość konstrukcyjną w naszej siedzibie głównej w Hinckley.

Triumph TFC1 carbon Scrambler

POTWIERDZONY RODOWÓD

Tworząc niezwykłe, ręcznie wykonane, customowe motocykle do filmów hollywoodzkich i dla wysokiej klasy motocyklistów, firma Triumph Motorcycles kontynuuje rozwój jako światowej klasy specjalista w zakresie projektowania i budowy najwyższej klasy motocykli.