Skip to main content

Rocket 3 TFC

Triumph Rocket TFC Concept

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY MOTOCYKL

Prawdziwa legenda motocykli, oryginalny Triumph Rocket był rasowym motocyklem, wyposażonym w największy, wyprodukowany dotychczas na świecie silnik, wyróżniający się na tle innych motocykli super sportową sylwetką oraz wyjątkową prezencją. Kolejnym rozdziałem na karcie historii modelu, jest stworzenie jego nowej wersji, która po raz kolejny wyznacza nowe standardy i ustanawia zupełnie nowy punkt odniesienia dla momentu obrotowego, wydajności, możliwości i stylu.
Brytyjskie dzieło inżynierii – model Rocket 3 TFC jest bez wątpienia najbardziej zaawansowanym motocyklem. Całkowicie ekskluzywny, o osiągach bijących światowe normy, silnik modelu Rocket 3 TFC o pojemności 2500 cm3 dostarcza najwyższy moment obrotowy, a będąc rasowym motocyklem TFC, spektakularnie definiuje swoją klasę z przerywającą serce muskularną prezencją, dominującą technologią, pięknymi funkcjami i najwyższym poziomem wyposażenia klasy premium.

Limitowana ilość egzemplarzy – tylko 750 na świecie. Skontaktuj się ze swoim dealerem, aby stać się posiadaczem tej motocyklowej legendy.

 
Triumph Rocket 3 TFC premium gold badging and detailing, including numbered, limited edition plaque

EKSKLUZYWNY

Światowa produkcja modelu Rocket 3 TFC ograniczyła się do 750 egzemplarzy i już nigdy się nie powtórzy. To jeden z najbardziej pożądanych motocykli Triumph, indywidualnie numerowany oraz dostarczany z unikalnym pakietem startowym TFC. 

The ultimate motorcycles, the Triumph Rocket 3 TFC in full, highlighting the front three quarters of the bikes, featuring the iconic three header exhaust and muscular presence

USTANAWIAJĄCE NOWY PUNKT ODNIESIENIA OSIĄGI

Największy na świecie silnik motocyklowyo pojemności 2500 cm3,stanowi kluczowy element nowej klasy modelu Rocket 3 TFC, zapewniając moc 225Nm (najwyższy moment obrotowy na świecie) i 182 KM mocy. Oprócz bezkonkurencyjnych osiągów, Rocket 3 TFC jest również wyposażony w specjalnie zaprojektowane, unikalne tłumiki Arrow wykończone nakładkami z włókna węglowego, zapewniające niewiarygodny i głęboki dźwięk silnika.

The ultimate motorcycles, the Triumph Rocket 3 TFC in full, highlighting the rear three quarters of the bikes, featuring the iconic three header exhaust and muscular presence

SPORTOWA POSTAWA

Imponująca sylwetka Rocket 3 TFC została wzmocniona przez najwyższej klasy karoserię z włókna węglowego, czyste, płynne linie, podwójne reflektory LED, charakterystyczny hydroformowany trzywylotowy układ wydechowy, zaawansowane odlewane, aluminiowe koła i niesamowitą sylwetkę. Te wszystkie elementy tworzą razem absolutny szczyt możliwości motocykla w zakresie prezencji i stylu. 

Triumph Rocket 3 TFC's TFT instruments

DOMINUJĄCA W KLASIE TECHNOLOGIA

Najbardziej zaawansowana specyfikacja. Nowy Rocket 3 TFC oferuje niezrównaną, wiodącą w swojej klasie technologię, ustanawiając niewiarygodny standard wyposażenia, zapewniając tym samym kierowcy najlepsze wrażenia z jazdy.

Triumph Rocket 3 TFC front wheel featuring brembo brakes

PARAMETRY WYZNACZAJĄCE NOWY STANDARD

44 kg lżejszy od swojego poprzednika oraz wyposażony w doskonałe hamulce i zawieszenie klasy premium, włącznie z wiodącymi w klasie hamulcami marki Brembo oraz w pełni regulowanym zawieszeniem Showa monoshock. Osprzęt zaprojektowany po to, aby dostarczać najlepsze prowadzenie oraz niesamowite wrażenia z jazdy. 

Triumph Rocket 3 TFC interchangeable twin/single seat set up

PIĘKNY

Posiadający szereg niesamowitych detali na miarę customa, wykończenie premium oraz przepiękne, praktyczne akcenty, jak np. możliwość wymiany pojedynczego siedzenia na podwójne w standardzie. Bez wątpienia nowy Rocket 3 TFC jest na pierwszym miejscu marzeń każdego motocyklisty. 

Triumph Rocket 3 cruiser motorcycle

RODOWÓD

W 2004 roku ponadprzeciętny Rocket III zawojował rynkiem jako motocykl o największej pojemności silnika na świecie, potężnym momentem obrotowym, oraz sportową prezencją – jednym słowem, inne motocykle nie mogły mu dorównać. Co więcej, jego chromowane wykończenia, charakterna sylwetka oraz niewymagająca dużego wysiłku ze strony kierowcy jazda, to tylko dowód na kult modelu Rocket, już od momentu produkcji pierwszego modelu.   

Triumph Thruxton TFC full bike shot

RÓWNIEŻ: THRUXTON TFC

Unikatowy i, przepiękny i specjalny. Ten pierwszy model TFC stanowił przedefiniowanie tego, co możliwe i jest idealnym wstępem do najnowszego podejścia firmy Triumph do tworzenia customowych maszyn specjalnych.

NADZWYCZAJNY MOROCYKL

NOWY ROCKET TFC 2019

Limitowana edycja modelu Rocket TFC jest już niedostępna w sprzedaży. Bądź na bieżąco i śledź oferty motocykli customowych fabryki Triumph.

ZNAJDŹ DEALERA