Skip to main content

ROCKET 3 TFC

NAJLEPSZY MOTOCYKL

Triumph Rocket 3 TFC front three quarters featuring iconic three header exhaust run with premium carbon fibre detailing

BRYTYJSKIE ARCYDZIEŁO INŻYNIERII

Stworzenie zupełnie nowego customowego motocykla klasy ultra-premium, to kontynuacja historii kultowego modelu Rocket III. Dzięki nowemu, silnikowi o pojemności 2500 cm3 i niesamowitej, sportowej prezencji, model Rocket 3 TFC wyznacza przełomowy moment w projektowaniu motocykli. 
Zapierający dech w piersiach Rocket 3 TFC zapewnia niesamowitą specyfikację testów wydajności, z oszałamiającymi osiągami, detalami i wykończeniem, technologią definiującą klasę, przejmującym stylem . Ten motocykl wiedzie prym na drodze. 
To limitowana edycja, klasy ultra-premium modelu Rocket 3 TFC; geniusz brytyjskiej inżynierii. 

 

 

 

 
Triumph Rocket 3 TFC right hand side featuring iconic three header exhaust run with premium carbon fibre detailing

EKSLKUZYWNY

Triumph Rocket 3 TFC premium gold badging and detailing, including numbered, limited edition plaque

ULTRA LIMITOWANA EDYCJA

Każdy motocykl serii Rocket 3 TFC już nigdy więcej się nie powtórzy. Wyprodukowany w ilości 750 egzemplarzy, każdy z unikalnym emblematem premium TFC zawierającym numer edycji. 

CUSTOM KLASY PREMIUM

Właściciele Rocket 3 TFC otrzymują specjalny pakiet, który zawiera numerowany certyfikat podpisany przez prezesa firmy Triumph, Nicka Bloora, tabliczkę pod marką Rocket 3 TFC oraz spersonalizowaną książkę TFC prezentującą proces powstawania motocykla Rocket 3 TFC.

Triumph Rocket 3 TFC silencers with carbon fibre detailing

UNIKALNY

Każdy motocykl Rocket 3 TFC –jest ręcznie wykonany i posiada swój niepowtarzalny numer.  Właściciele tego modelu mają wyłączny dostęp do specjalnej oferty części TFC.

bijące ŚWIATOWE REKORDY OSIĄGI

Triumph Rocket 3 TFC featuring three header exhaust run

NAJWIĘKSZY WYPRODUKOWANY NA ŚWIECIE SILNIK MOTOCYKLOWY

Całkowicie nowy Rocket 3 TFC ma największy na świecie silnik produkowany w motocyklach - o pojemności 2500 cm3.  Z jeszcze większą wydajnością i wyższymi obrotami niż poprzedni Rocket, nowy zespół napędowy jest inżynieryjnym arcydziełem wyposażonym w lekkie tytanowe zawory (dające 40% redukcji masy w stosunku do poprzedniej generacji), obrobione maszynowo elementy na górnej i dolnej skrzyni korbowej, misce olejowej oraz zintegrowanym zbiorniku oleju.

Triumph Rocket 3 TFC premium detailing and badging

MOŻLIWIE NAJWYŻSZY MOMENT OBROTOWY WŚRÓD WYPRODUKOWANYCH MOTOCYKLI

Nowy silnik 2019 Rocket 3 TFC przenosi wiodącą pozycję swojego poprzednika na zupełnie nowy poziom odniesienia z 225 Nm, z najwyższym maksymalnym momentem obrotowym możliwym do wyprodukowania w motocyklach na świecie. Ponadto, maksymalna moc  182 KM (co najmniej 20% w stosunku do poprzedniego Rocket III) oznacza, że Rocket 3 TFC jest najmocniejszym motocyklem Triumph, jaki kiedykolwiek zbudowano.

Triumph Rocket 3 TFC three header exhaust run with carbon fibre premium detailing

OLŚNIEWAJĄCE, SZTANDAROWE DETALE

Rocket 3 TFC zapewnia szereg niestandardowych, dedykowanych funkcji, w tym unikatowy hydroformowany 3-wylotowy wydech, który płynnie przepływa z głowicy cylindra i jest innowacyjnie zaprojektowany dla perfekcyjnego działania całego  układu wydechowego.

Triumph Rocket 3 TFC arrow silencer with carbon fibre premium detailing

UNIKATOWE CECHY

Jedną z wielu unikalnych cech Rocket 3 TFC są pięknie stylizowane tłumiki strzałowe „Arrow” z nakładkami wykończeniowymi z węglowego i osłonami termicznymi, które zapewniają niewiarygodne, charakterystyczne brzmienie silnika Rocket3 TFC.

Triumph Rocket 3 TFC clutch lever and left hand switch cube

SKRZYNIA BIEGÓW ZE SKOŚNĄ PRZEKŁADNIĄ

Zaprojektowana specjalnie, aby zapewnić wiodącą na świecie moc momentu obrotowego modelu Rocket 3 TFC, całkowicie nowa, sześciobiegowa, precyzyjnie wykonana skrzynia biegów, o wysokiej wydajności pracuje jeszcze płynniej, jest mocniejsza i lżejsza w porównaniu do poprzedniej generacji. Ponadto, wspomagane sprzęgło hydrauliczne zapewnia kierowcy doskonały komfort i kontrolę jazdy. 

OSZAŁAMIAJĄCY STYL I PREZENCJA

Triumph Rocket 3 TFC front three quarters featuring the  three header exhaust run, synonymous with the Rocket 3

ZAPIERAJĄCA DECH W PIERSIACH SYLWETKA .

Żadna z maszyn w motocyklowym świecie nie jest tak muskularna, jak nowy Rocket 3 TFC.  Od imponującej postawy, przez piękne, czyste, płynne linie, aż po oszałamiające detale, emanuje postawą, klasą i stylem pod każdym kątem.

Triumph Rocket 3 TFC fuel tank with premium paint finish

DETALE I WYKOŃCZENIE PREMIUM

Każdy element i detal nowego Rocket 3 TFC został stworzony i opracowany tak, aby być absolutnie najlepszym w swoim rodzaju. Od karoserii z włókna węglowego po elementy ze szczotkowanego aluminium, skórzane siedzenie premium i karbonową farbę TFC - materiały zostały wybrane tak, aby stworzyć oszałamiający nowy standard dla niestandardowych projektów. 

TECHNOLOGIA WYZNACZAJĄCA NOWE STANDARDY

Triumph Rocket 3 TFC TFT instruments featuring four riding modes

WIODĄCE W KLASIE MOŻLIWOŚCI

Bardziej wyrafinowany, bardziej spersonalizowany i posiadający znacznie więcej funkcji niż kiedykolwiek wcześniej, nowy Rocket 3 TFC jest absolutnym szczytem najnowocześniejszej technologii: od najnowszych kolorowych wskaźników TFT 2-giej generacji do optymalizacji akcesoriów i kontroli trakcji, czterech trybów jazdy, asystenta zmiany biegów Triumph , całkowicie LED-owego oświetlenia, tempomatu i funkcji ruszania na wzniesieniu.

Triumph Rocket 3 TFC TFT GoPro integration

SYSTEM ŁĄCZNOŚCI TRIUMPH TFT

Zupełnie nowy, zaawansowany sprzęt TFT Rocket 3 Triumph Factory Custom został zaprojektowany tak, aby zapewnić jeszcze więcej możliwości, w momencie gdy współpracuje z modułem łączności Bluetooth.

Po zainstalowaniu system łączności TFT zapewnia korzystanie z pierwszego na świecie zintegrowanego „GoPro”, systemu nawigacji Triumph „zakręt po zakręcie” zasilanego przez Google, a także obsługę muzyki i telefonu.

 

BRYTYJSKIE ARCYDZIEŁO INŻYNIERII

Triumph Rocket 3 TFC

NOWA, ALUMINIOWA RAMA

Innowacyjna aluminiowa rama z wlotem powietrza skierowanym do przodu zawiera najwyższej jakości odlewane i kute elementy w zoptymalizowanej konstrukcji, która zapewnia redukcję 44.5 kg (14%) w porównaniu z poprzednim modelem Rocket III, dając niesamowity stosunek momentu obrotowego do całkowitej masy pojazdu.

Triumph Rocket 3 TFC front wheel featuring high specification Brembo brakes

ZDUMIEWAJĄCE PROWADZENIE

Połączenie ergonomii, nowej ramy, wysokiej jakości zawieszenia i hamulców w modelu Rocket 3 TFC to gwarancja niesamowitych wrażeń z  jazdy. Model ten odznacza się zwinnością oraz neutralnością prowadzenia, dostosowaną do perfekcji do nowoczesnego sportowego roadstera.

NADZWYCZAJNY MOROCYKL

NOWY ROCKET TFC 2019

Limitowana edycja modelu Rocket TFC jest już niedostępna w sprzedaży. Bądź na bieżąco i śledź oferty motocykli customowych fabryki Triumph.

ZNAJDŹ DEALERA