Skip to main content

FABRYCZNIE CUSTOMOWY MOTOCYKL FIRMY TRIUMPH

CUSTOMOWE MOTOCYKLE KLASY ULTRA-PREMIUM

Supercharged Bobber

 

 

 

Nowe fabryczne customy firmy Triumph to najpiękniejsze, najbardziej ekskluzywne i najbardziej pożądane motocykle, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy.  Zaprojektowane i wyprodukowane na wyjątkowym poziomie z zastosowaniem najbogatszego wyposażenia i wykończenia. Te motocykle  należą do segmentu limitowanych edycji klasy ultra-premium, a w procesie ich kreacji inspirowano się światową sceną customów. Jest to absolutnie szczytowe osiągnięcie ze zdumiewającym poziomem wydajności, wyposażenia i technologii. 

Rozwój sposobu tworzenia motocykli od zawsze stanowił ogromną część sukcesów odnoszonych przez firmę Triumph od 1902 r. Od pierwszego historycznego motocykla Triumph No1, poprzez pionierskie dwurzędowe silniki Edward Turnera aż do przyprawiającego o ciarki trzyrzędowego silnika 2019 Moto2™ o pojemności 765 cm3.

Oto historia, jak udało się urzeczywistnić nasze najnowsze podejście do projektowania i tworzenia customowych motocykli specjalnych — koncepcja fabrycznych customów firmy Triumph.

 

 

 

 

 

Triumph Custom Fuel TanksTWORZENIE WŁASNEGO SPECJALNEGO CUSTOMA

Firma Triumph Motorcycles w dalszym ciągu dumnie projektuje, tworzy, testuje i ręcznie produkuje motocykle, dzięki którym nasi klienci uzyskują punkt wyjścia do posiadania idealnej maszyny poprzez personalizację własnego specjalnego customa — jest to cel wielu właścicieli maszyn firmy Triumph.  Właśnie dlatego ponad 80% kierowców motocykli Street Twin zdecydowało się na personalizację posiadanej maszyny, a dla najnowszego motocykla Bonneville Speedmaster przygotowano ofertę ponad 130 oryginalnych akcesoriów.

Ten etos kreatywności i personalizacji pozwolił zupełnie nowej generacji właścicieli maszyn firmy Triumph stworzyć swój własny customowy motocykl, zachowując oszałamiające piękno oraz autentyczny charakter motocykla o wysokiej wydajności.  Właśnie ten entuzjazm pragnęliśmy zachować podczas prac w trakcie 2014 r.

 
 
 

 

 

PROTOTYPY FABRYCZNEGO CUSTOMA Z 2014 R.

                                                                                                                                                                                          

Triumph Bobber Custom

WYZWANIE KONSTRUKTORSKIE

W 2014 r. w naszej siedzibie firmy Triumph Motorcycles w Hinckley zrodziło się wyzwanie dla naszej społeczności projektantów i inżynierów, wspieranych istotną wiedzą fachową z zakresu customów oraz nowościami z dziedziny najnowszych funkcji. Ci zapaleni motocyklowi kreatorzy zapragnęli stworzyć wizję najdoskonalszego customowego Triumpha w historii.  Utworzono dwa zespoły i precyzyjnie zaprojektowano oraz ręcznie wyprodukowano dwa w pełni funkcjonalne prototypy.

TFC 2 Scrambler custom build

KONSTRUKCJA TFC 1 ORAZ TFC 2

W rezultacie uzyskano dwa najpiękniejsze w historii motocykle Triumph: Bobber i Scrambler, znane jako odpowiednio TFC 1 i TFC 2.  Oba cechuje oszałamiająca customowa innowacja techniczna, wyjątkowe krzywizny oraz estetyka podkreślająca niewiarygodny potencjał fabrycznych customów firmy Triumph.  Te przepiękne kreacje nasiliły naszą pasję do personalizacji, a TFC 1 i TFC 2 okazały się zapowiedzią ekscytującego, nowego podejścia do fabrycznych customów firmy Triumph.  CUSTOMOWE ZESTAWY INSPIRACYJNE

Inspirowani tymi ręcznie wyprodukowanymi sukcesami oraz ogromnym wzrostem linii naszych własnych nowoczesnych klasyków i retro-customów, od lat prowadzimy transformację personalizacji klienckiej pod postacią motocykli firmy Triumph stanowiących punkt wyjścia dla niezliczonych profesjonalnych kreacji i wersji.  Światowe zainteresowanie specjalnymi customami Triumpha rośnie w dalszym ciągu z każdym rokiem, wiele przykładów indywidualnych kreacji, jakie stworzyliśmy w naszym warsztacie fabrycznym dla fanów naszej marki w dalszym ciągu prezentuje naszą niekończącą się pasję dla sztuki motocyklowej. 

 

WYSTAWA SPECJALNYCH CUSTOMÓW

                                                                                                                                                                         

Triumph custom builds and tanks in the Triumph Factory Visitor Experience

WRAŻENIA DLA GOŚCI ODWIEDZAJĄCYCH FABRYKĘ FIRMY TRIUMPH

Dzielimy się naszą niekończącą się pasją z naszymi klientami poszukującymi idealnego customa, co przedstawiliśmy w naszej gablocie specjalnych customów oraz wystawie ręcznie lakierowanych zbiorników na otwartym w 2017 r. pokazie „Factory Visitor Experience” (Wrażenia dla gości odwiedzających fabrykę) w Hinckley.  Oprócz ekscytujących specjalnych maszyn firmy Triumph pochodzących od konstruktorów customów z całego świata, wystawa Factory Visitor Experience zawiera wiele przykładów kreatywnej i technicznej pasji naszego własnego zespołu fabrycznego, od najdrobniejszych akcentów po najbardziej zapierające dech w piersiach transformacje. FABRYCZNE CUSTOMY FIRMY TRIUMPH

Wykazaliśmy nasza pasję oraz naszą wiedzę fachową w zakresie personalizacji na niezliczonych indywidualnych wersjach motocykli w ciągu kilku ostatnich lat, a teraz, w ramach czystego uczczenia motocykli jako takich, nasza nowa oferta TFC przepięknych kreacji z limitowanej edycji demonstruje unikatowe możliwości projektowania customów przez firmę Triumph oraz tworzenia światowej klasy motocykli, z których każdy cechuje bogatsze wyposażenie, większa wydajność oraz większa doskonałość konstrukcyjna, lepsze detale i wykończenia niż kiedykolwiek wcześniej.