Skip to main content

Thruxton TFC
EKSKLUZYWNY.  SPECJALNY.  PRZEPIĘKNY.

 

Thruxton to marka o ugruntowanej renomie w świecie motocykli. Jest to pierwszy z naszych motocykli, który odtworzyliśmy jako produkowany seryjnie custom firmy Triumph.  Oprócz całego ukierunkowanego sportowego charakteru legendarnego cafe racera, ten niewiarygodny model TFC stanowi uczczenie tego, co najlepsze w brytyjskiej myśli technicznej, detalach i wykończeniu pod postacią ultra-ekskluzywnej, niepowtarzalnej wersji, która gwarantuje więcej w każdym aspekcie.

 

 

Triumph Thruxton TFC side shot
750 LIMITOWANA EDYCJA — SZTUK

Jedyne w swoim rodzaju emblematy, w tym indywidualnie numerowana tabliczka z nazwą edycji, dzięki czemu każda maszyna jest prawdziwie niepowtarzalna.

1200 SILNIK BONNEVILLE cm3

Wiodąca w swojej klasie moc i parametry jezdne oraz tytanowe tłumiki Vance & Hines to gwarancja zdumiewającego brzmienia maszyn TFC Thruxton.

109 MOC SILNIKA KM

Istotne modernizacje silnika oraz redukcja masy pozwoliły uzyskać o 12 KM większą moc maksymalną niż w przypadku modelu Thruxton R. (109KM & 8,000rpm)

5 MNIEJSZA MASA O kg

Nadwozie z włókna węglowego i aluminiowe orurowanie silnika pozwoliły uczynić z tego motocykla TFC maszynę lżejszą niż model Thruxton R.

Triumph Factory Custom exclusive hand over pack

EKSKLUZYWNY

Ograniczenie światowej produkcji do zaledwie 750 sztuk. Każdy motocykl Thruxton TFC otrzymał indywidualny numer oraz niepowtarzalne emblamaty klasy premium i wysokiej wartości pakiet TFC.

Triumph Thruxton TFC classically styled twin clocks featuring unique gold Triumph badging

SPECJALNY

Większa moc i wydajność, wiodące w swojej kategorii wyposażenie oraz zadziwiająca mieszanka najnowocześniejszych funkcji ukierunkowanych na kierowcę — wszystko to ma wynieść motocykl TFC nad wszystkie inne generacje i wersje maszyn Thruxton.

Triumph Thruxton TFC premium leather seat

Przepiękny

Wyposażony w unikatową kombinację wyjątkowych detali, charakterystycznych, jedynych w swoim rodzaju funkcji motocykli Thruxton oraz wykończeń klasy premium, przepięknie zaprojektowanych z odwzorowaniem nawet najdrobniejszych detali.

Triumph Thruxton TFC rear suspension unit and exhaust

BRZMIENIE

Ponadprzeciętnie bogaty i rasowy dźwięk brytyjskiego silnika, dzięki szczególnemu układowi wydechowemu, z tytanowymi tłumikami marki Vance & Hines o wykończeniu z domieszką karbonu oraz wycinanym laserowo logo.  

Triumph Rocket TFC concept studio shot of the front end of the motorcycle featuring illuminated headlights

RÓWNIEŻ: KONCEPCJA MOTOCYKLA ROCKET TFC

Zapierający dech w piersiach uliczny styl, światowej klasy moment obrotowy oraz największy produkowany seryjnie silnik na świecie — nowy Rocket TFC będzie arcydziełem brytyjskiej myśli technicznej i krótko mówiąc, po prostu najdoskonalszym motocyklem.

NOWY SPORTOWY KLASYK

NOWY THRUXTON TFC 2019

Ceny zaczynają się od: 92 300,00 zł

Znajdź dealera