Skip to main content

120 Lat

Pasji

Triumph Street Scrambler lifestyle

 

 

OD MOTOCYKLISTÓW DLA MOTOCYKLISTÓW

Przez 120 lat marka Triumph podzielała tę samą obsesję na punkcie dwóch kółek, co nasi jeźdźcy, rozwijając się wspólnie z nimi, by stać się globalną rodziną — rodziną, którą jednoczy wspólna miłość do motocykli i gorąca pasja do doskonałych wrażeń z jazdy. To pasja, która napędzała opracowywanie jednych z najbardziej niesamowitych motocykli na świecie, inspirowała motocyklistów na całym świecie do podążania za swoimi marzeniami oraz pomogła ukształtować świat motocykli, który dziś znamy i kochamy.

 

 

Nagranie wykonywane z udziałem profesjonalnych jeźdźców w zamkniętych i kontrolowanych warunkach. Nie naśladuj. Zawsze noś odpowiedni sprzęt ochronny podczas jazdy.

 

 

ŻYJĄCE LEGENDY

Jako kustosze prawdopodobnie jednej z najbardziej znanych i lubianych marek na świecie mamy przywilej ponosić odpowiedzialność za ochronę i pielęgnację tej niezwykle potężnej i pełnej pasji ikony świata motocykli.

Wszyscy w Triumphie dzielą ten sam zapał, zaangażowanie i wszechogarniającą pasję do wszystkiego, co składa się na doskonałe wrażenia z jazdy — od wyglądu, przez dźwięk, po dreszczyk emocji odczuwany podczas każdej przejażdżki, a także po zwykłą radość z bycia członkiem motocyklowej społeczności.

Triumph Street Scrambler lifestyle

 

 

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż stworzenie motocykla, który będzie przez jego użytkownika uwielbiany, ceniony i pielęgnowany oraz który dostarczy mu wielu wspomnień i prawdziwą, czystą motocyklową radość.

 

TWORZENIE WSPOMNIEŃ

Od swoich skromnych początków w małej fabryce rowerów w Coventry w Anglii, marka Triumph przez ponad sto lat odgrywała ważną rolę w definiowaniu branży motocykli — odnosząc zwycięstwa na torze, ustanawiając rekordy prędkości, inspirując do globalnych przygód, promując filmowe legendy oraz rozpalając pasję u kolejnych pokoleń kierowców.

 

 

Guy Martin Landspeed

 

 

Od czasów czarno-białej kinematografii po kolorowe filmy w jakości HD, od udziału w pierwszych w historii wyścigach Isle of Man TT po mistrzostwa świata Moto2TM, od pokonywania zakrętów na obrzeżach miast po górskie, zakurzone szlaki, czy niedzielne popołudniowe przejażdżki nad brzegiem morza, po bicie kolejnych rekordów okrążeń na torze, wszystko po to, aby zakosztować dreszczyku emocji, satysfakcji i poczucia bycia częścią czegoś wspaniałego — czegoś, o czym każdy motocyklista jeżdżący Triumphem wie, że jest niezmienne od momentu powstania marki.

 

 

BEZGRANICZNE ZAANGAŻOWANIE


Motywowani wyjątkowym połączeniem ducha i pomysłowości, bazując na niezrównanym doświadczeniu i pasji do tworzenia legendarnych maszyn, angażujemy się w kreowanie motocyklowych ikon przyszłości, które łączą w sobie niezaprzeczalną osobowość, charakter i DNA marki Triumph.

 

 

 
Triumph Bonneville Bobber design sketch, manufacturing

 

 

Od naszych definiujących kategorię modeli Speed i Street Triple, po nasze terenowe Tigery z trzycylindrowymi silnikami i legendarnego, nowoczesnego, kultowego Bonneville'a — każdy z motocykli Triumph zaprojektowano i zbudowano z zachowaniem wyróżniających markę Triumph cech, czyli najlepszego w swojej klasie prowadzenia, perfekcyjnego przenoszenia mocy, pięknego designu i wzorcowej jakości wykonania. To etos łączy pokolenia projektantów Triumpha. Wszyscy skoncentrowani są na tworzeniu idealnego motocykla i wszyscy zaangażowani są w dostarczanie naszym motocyklistom najlepszych wrażeń z jazdy w każdej chwili.

 

 

Map of Triumph subsidiaries and distributors

KREOWANIE PRZYSZŁOŚCI

Nieustannie zmierzając ku horyzontowi, wspólnie dzielimy niezaspokojony pęd ku kolejnym doświadczeniom, kolejnym zakrętom, temu, co nowe i lepsze. Czerpiąc siłę napędową z bogatej przeszłości, obfitującej w niesamowite motocykle i chwile, sprawiamy, że ten pęd i pasja wprowadzają nas na nowe wyżyny, obfitujące w innowacje i nowe doznania.

Od gorąco oczekiwanej premiery całkiem nowych motocykli Triumph'a z serii MX i Enduro oraz nowej rodziny motocykli o mniejszej pojemności po ekspansję marki Triumph na nowe rynki — dla miłośników marki, przyszłość Triumpha nigdy nie wyglądała jaśniej.

 

 

 

 

 
Triumph motorcycles factory