Skip to main content

10 LAT TRIUMPHA I DISTINGUISED GENTLEMAN'S RIDE

Mark Hawwa and Triumph Bonneville T120 Black DGR Limited Edition
Marka Triumph Motorcycles 4th kwi 2023

Distinguished Gentleman’s Ride (DGR) łączy tysiące fanów motocykli klasycznych i vintage z całego świata, aby zbierać fundusze i zwiększyć świadomość na temat zdrowia mężczyzn. Założony w Sydney w Australii w 2012 roku DGR została stworzona przez Marka Hawwę jako wspaniały nowy sposób na zgromadzenie entuzjastów motocykli, skupionych na wspólnej dobrej sprawie. Rosnąca z roku na rok DGR obejmuje dziś cały świat z ponad 90 000 motocyklistami na ulicach w ponad 800 miastach, z ponad 37 milionami USD zebranymi na walkę z rakiem prostaty i poprawę zdrowia psychicznego mężczyzn.

Triumph została oficjalnym partnerem motocyklowym w 2014 roku, zobowiązując się do budowania świadomości, zwiększania uczestnictwa i zwiększania zbiórki funduszy na wsparcie tej szlachetnej sprawy.  Wszyscy zaangażowani w Triumph są dumni, że odegrali kluczową rolę we współpracy z Markiem Hawwą i jego zespołem w rozwoju tej niesamowitej społeczności. Od zapewnienia wsparcia finansowego i zasobów, które pomogły podnieść rangę DGR na całym świecie, po nagradzanie jego uczestników, dzielenie się pasją i motywacją, które uczyniły DGR największą na świecie charytatywną imprezą motocyklową.

Distinguished Gentleman's Ride

 

 

Jednym z najważniejszych wkładów Triumpha była popularyzacja i motywowanie darczyńców na całym świecie, poprzez dostarczanie motocykli z linii Triumph Modern Classic, jako nagród dla najhojniejszych z nich. W poprzednich latach były to wyjątkowe motocykle, takie jak unikatowy Triumph Thruxton RS DGR Edition oraz spersonalizowany Triumph Bonneville T120 "1959 Legends" wraz z pasującą gitarą Gibson Les Paul Standard, które otrzymał w 2022 roku najhojniejszy darczyńca dzięki współpracy Triumpha i producenta gitar marki Gibson.

 

 

W roku 2023 obchodzimy 10-lecie tej niesamowitej współpracy i stanowi. Aby uczcić tę rocznicę i pomóc uczynić DGR 2023 największym i najbardziej udanym dotychczas, Triumph stworzył 250 ekskluzywnych, limitowanych motocykli Bonneville T120 Black Distinguished Gentleman’s Ride Edition.

Mark Hawwa drinking coffee next to the Triumph Bonneville T120 Black DGR Limited Edition

 

 

Zaprojektowane z modnym, metalicznym czarno-białym malowaniem DGR, z oficjalnym logo DGR i customowym logiem na zbiorniku i bocznych panelach, złotymi akcentami i charakterystycznym brązowym siedzeniem, każdy z motocykli zostanie dostarczony z numerowanym certyfikatem podpisanym przez założyciela DGR Marka Hawwę i dyrektora generalnego Triumph Nicka Bloora. Numer 001 zostanie przyznany najhojniejszemu darczyńcy podczas DRG w 2023 roku.

Dodatkowo, w 10. roku współpracy, jesteśmy zachwyceni, że nasze relacje stają się jeszcze silniejsze, stając się oficjalnym partnerem odzieżowym DGR, z nową limitowaną edycją odzieży lifestylowej, która ma na celu celebrować DGR i zbierać dodatkowe fundusze na rzecz zdrowia mężczyzn.

W ciągu dekady współpracy Triumpha z DGR specjalne wyróżnienie należy się wielu odważnym jeźdźcom, którzy dołączyli do nas, aby podzielić się swoimi historiami, aby zainspirować innych do badania się i dbania o swoje zdrowie, jak i jednoczenia się w celu zbierania funduszy. Motocykliści tacy jak niezwykle odważny Phil Green, którego dziedzictwo żyje i nadal przypomina globalnej rodzinie DGR, dlaczego jeździmy i bierzemy udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

 

 

Distinguished Gentleman's Ride
Mark Hawwa sat on a Triumph Bonneville T120 Black DGR Limited Edition

Cała społeczność Triumpha, od naszej sieci dealerów i fanów z całego świata, po naszych pracowników, projektantów i inżynierów, kontynuuje swoje zaangażowanie w zwiększanie zasięgu i wpływu DGR, wspierając tą niesamowicie dobrą inicjatywę.

Wspólnie sprawimy, że w DGR 2023 będzie największą edycją do tej pory!

Mark Hawwa – założyciel DGR: "Jeśli ktoś powiedziałby mi 10 lat temu, że będziemy obchodzić dekadę partnerstwa z Triumph Motorcycles, to bym się śmiał z niedowierzania. Pierwszy rok współpracy z Triumphem był dla mnie szczególny. Czułem ekscytację, która przeszła na kolejne lata. Triumph stał się dla mnie i dla Distinguished Gentleman’s Ride jak rodzina. To pasjonaci motocykli w klasycznym stylu, którzy wykorzystują kochane przez nas maszyny, by pozytywnie wpływać na naszą sprawę. Ta ekscytacja i pasja została teraz połączona w produkcie, który odzwierciedla naszą wspólną drogę. Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy zaprezentować Bonneville’a T120 Black Distinguished Gentleman’s Ride Limited Edition, aby uczcić to, co osiągnęliśmy razem i kontynuować to, co kochamy."

BONNEVILLE T120 BLACK - DGR LIMITED EDITION

Celebrating 10 incredible years of partnership, with an exclusive Bonneville T120 Black DGR Edition, limited to 250 worldwide.

Ceny Zaczynają Się Od 75 000,00 zł

Triumph Bonneville T120 Black DGR Limited Edition
Przeglądaj Tagi Artykułów