Skip to main content

ANDREA ASTARITA | UCHWYCIĆ SPEED TRIPLE 1200 RS

Triumph Speed Triple RS
Inspiracje Triumph Motorcycles 11th sie 2022


Aby zaprezentować Triumpha Speed Triple 1200 RS z nowym, efektownym malowaniem Matt Baja Orange i uzupełniającym go Silver Ice i Graphite, Triumph nawiązał współpracę z fotografem z Londynu, Andrea Astarita znanym z uderzającego stylu fotograficznego.

Po zobaczeniu nowego malowania Matta Baja Orange, Andrea wybrała lokalizacje, które emanują współczesną architekturą, a niektóre z nich mają również odważne kolory i uderzające oświetlenie, które pasują do motocykla.


 
Triumph Speed Triple RS

Jasnopomarańczowe poręcze sąsiedniej lokalizacji, idealnie zharmonizowały się z uderzającym pomarańczowym lakierem Speed Triple'a 1200 RS, a unikalne oświetlenie podłogowe, zapewniło idealną iluminację motocykla i klimatyczny cień. Uchwycenie motocykla nocą w tym wyjątkowym miejscu zaowocowało oszałamiającym kontrastem między ciemnym niebem a jaskrawym pomarańczowym motocyklem i horyzontem.  

 

 

Dramatyczny styl fotograficzny Andre'a, jego specjalizacja motoryzacyjna i rozległa wiedza o niezwykłych współczesnych lokacjach Londynu dopełniały agresywny, ostry styl i genialne malowanie motocykla.

Andrea Astarita, lepiej znany jest na Instagramie i TikToku jako @aa.vision, to fotograf z Londynu, który działa w branży od około pięciu lat. Andrea wyspecjalizował się w fotografii motoryzacyjnej – to, wraz z jego uderzającym i współczesnym stylem, przyniosło mu zlecenia w jednych z najlepszych marek motoryzacyjnych.

Kariera fotograficzna Andrea rozpoczęła się, gdy kupił aparat, aby umożliwić tworzyć codzienne treści w wolnym czasie i kontynuować karierę w bardziej kreatywnej dziedzinie.  To, co zaczęło się jako przedsięwzięcie w niepełnym wymiarze godzin, wkrótce przekształciło się w pełnoetatową karierę.

Pasja Andrea do fotografii i chęć inspirowania innych doprowadziły go do stworzenia samouczków fotograficznych „jak to zrobić” na TikToku, co przyniosło mu masę fanów na platformie. 

 

 

Triumph Speed Triple RS

 

 

Oprócz tego, że staje za kamerą i fotografuje motocykle, Andrea jest zapalonym motocyklistą i ma ponad sześcioletnie doświadczenie w jeździe. Dla Andrea jazda jest formą ucieczki w krainę marzeń i czymś, co zawsze jest bardzo terapeutyczne: „nie ma nic innego, co sprawia, że czuje się tak wolny od zmartwień”, „chyba że jeździsz na klasycznym motocyklu, to zawsze zasmakujesz przygody”, śmieje się.

Pierwszym motocyklem Andrea był model Triumph Street Triple 675 z 2006 roku – bardzo charakterystyczny. Ten motocykl jest jego ulubioną maszyną Triumpha ze względu na radość, jaką czerpał z jazdy na nim i jego wartość sentymentalną.

Najbardziej niezapomnianą przejażdżką Andrea była podróż przez kultową szwajcarską przełęcz Furca z krętymi drogami i spektakularnymi górami. Jednak jego ulubionym miejscem do jazdy są nocne ulice Londynu – „kontrowersyjne stwierdzenie” śmieje się Andrea. „Nie ma nic lepszego niż jazda z przyjaciółmi po pustych ulicach stolicy w nocy, gdy miasto jest oświetlone – to coś wyjątkowego”.

Następnym krokiem w karierze i życiu osobistym Andrea jest realizacja marzenia dotyczącego ruszenia w podróży dookoła świata wymarzonym samochodem, z motocyklem na przyczepce, uwieczniając jego przygody po drodze. Andrea planuje udokumentować swój podróżniczy styl życia, odkrywając świat, dzieląc się swoimi epickimi przygodami w mediach społecznościowych.

Obserwuj Andrea na Instagramie i TikToku, aby uzyskać porady i inspiracje dotyczące fotografii.

 

 

ZUPEŁNIE NOWY SPEED TRIPLE 1200 RS

Najmocniejszy, najdynamiczniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie Speed Triple w historii.

Ceny Zaczynają Się Od 82 900,00 zł

MY25 Speed Triple 1200 RS in Cosmic Yellow CGI
AA Vision)

Obserwuj AA.VISION

Przeglądaj Tagi Artykułów