Skip to main content

DWIE BRYTYJSKIE IKONY JEDNOCZĄ SIĘ, BY UCZCIĆ 60-LECIE BONDA

Scrambler 1200 bond edition for the Behind the scenes
Marka Triumph Motorcycles 27th wrz 2022

Od rozpoczęcia partnerstwa powstały dwie limitowane edycje motocykli z serii Bond, a także Triumph zrobił pierwszy krok w cyfrowy świat kolekcjonerski. Najnowsza współpraca idealnie wpisuje się w obchody 60-lecia Bonda. Dom aukcyjny Christie's organizuje ekskluzywną aukcję z okazji 60-lecia Bonda, a Triumph z dumą może ogłosić, że Scrambler 1200, który wystąpił w filmie „Nie czas umierać”, będzie jednym z ekskluzywnych eksponatów dostępnych do licytacji na żywo.

Z ostatniej chwili: W tym roku James Bond obchodzi swoje 60-lecie, a Triumph jest zachwycony, że może być częścią tej wyjątkowej chwili. Aby upamiętnić to niesamowite osiągnięcie, Triumph zaprezentuje już 4 października 2022, coś niezwykle wyjątkowego.

 

 

 

 

 

Triumph Motorcycles został oficjalnym partnerem motocyklowym 25. filmu o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać”, dołączając do innych kultowych brytyjskich producentów, Jaguara Land Rovera i Astona Martina, jako partnerzy franczyzy. Film „Nie Czas Umierać” został nakręcony w kilku lokalizacjach, w tym na Jamajce, w Norwegii, Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Do niektórych kluczowych scen akcji ekipa kaskaderska potrzebowała motocykli o wysokich osiągach. Najwyższej klasy motocykle Triumph o wyjątkowych osiągach, możliwościach i prowadzeniu uczyniły markę idealnego partnera dla franczyzy o Jamesie Bondzie. Zespół projektowy Triumph Design współpracował z ekipą kaskaderów filmu, aby specjalnie przygotować motocykle do ekstremalnych i dynamicznych scen akcji w 25. filmie o Jamesie Bondzie.

 

 

No Time To Die stunt scene behind the scenes
James Bond Riding a Triumph Scrambler 1200 in No Time To Die

Współpraca między Triumph Motorcycles i EON Productions wykracza poza dostarczanie motocykli do filmu. W październiku 2022 r. Bond świętuje swoje 60. urodziny, a w ramach obchodów Christie’s i EON Productions organizują aukcję charytatywną. Fani i kolekcjonerzy na całym świecie będą mieli okazję nabyć pojazdy, zegarki, kostiumy i rekwizyty związane z 25. filmem o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać”, w tym użytego w filmie Triumpha Scramblera 1200 XE.

 

 

Ponadto fani Triumpha i Jamesa Bonda mieli ostatnio okazję nabyć kultowe pamiątki z „Nie czas umierać”. EON i Triumph Motorcycles nawiązały współpracę z VeVe, opartym na aplikacji rynkiem oferującym licencjonowane cyfrowe kolekcjonerskie rzeczy premium, aby umożliwić fanom posiadanie cyfrowego kolekcjonerskiego motocykla No Time To Die — Triumph Scrambler 1200 XE. Ten ekskluzywny cyfrowy przedmiot kolekcjonerski umożliwił konsumentom eksplorację motocykla w rozszerzonej rzeczywistości, integrując cyfrowy przedmiot kolekcjonerski z rzeczywistym środowiskiem użytkownika. Niewymienne tokeny (NFT) pozwoliły również użytkownikom doświadczyć charakterystycznego dźwięku silnika Bonneville Scrambler 1200 i zbadać każdy szczegół motocykla w widoku 360 stopni.

Łącznie 9 007 jednostek NFT Scrambler 1200 XE zostało sprzedanych w ciągu kilku sekund od premiery w lutym 2022 roku.

 

 

 
No Time To Die stunt scene behind the scenes)

 

 

Triumph wyprodukował dwie limitowane edycje motocykli, aby uczcić partnerstwo między 007™ i Triumph Motorcycles. Triumph Tiger 900 Bond Edition i Scrambler 1200 Bond Edition, oba z filmu „Nie czas umierać”, mają charakterystyczny design, który podkreśla kultową brytyjskość serii o Jamesie Bondzie.

Scrambler 1200 Bond Edition — zainspirowany niezwykłym kaskaderskim customowym motocyklem Scramblerem 1200, który pojawił się w filmie „Nie czas umierać” był dostępny w liczbie zaledwie 250 egzemplarzy na całym świecie, wyróżniało go charakterystyczne malowanie z logiem Bonda, ciemne wykończenie i nadany indywidualny numer.

Tiger 900 Bond Edition — stworzony na bazie niesamowitego, dominującego w kategorii Tigera 900 Rally Pro, który występuje w niesamowitych sekwencjach kaskaderskich w filmie o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać”.  Powstało tylko 250 egzemplarzy, każdy indywidualnie numerowany z ekskluzywną grafiką 007™, ciemnymi detalami, unikalnym lakierem Matt Sapphire Black i ekskluzywnym ekranem startowym TFT 007™, co czyni go naprawdę pożądanym motocyklem.