Skip to main content

TRIUMPH WSPÓŁPRACĘ Z FUCHS SILKOLENE EKSKLUZYWNA GAMA ŚRODKÓW SMARNYCH O WYDAJNOŚCI

Triumph Performance Lubricants
Marka Triumph Motorcycles 8th kwi 2024

Triumph Motorcycles nawiązał współpracę z FUCHS Silkolene w celu opracowania nowej linii olejów na bazie estrów oraz produktów do konserwacji i czyszczenia: smary Triumph Performance Lubricants.

FUCHS Silkolene i wiodący na świecie zespół inżynierów Triumpha, wspólnie opracowały doskonałe formuły zawierające związki estrowe, zaprojektowane specjalnie by zapewnić optymalną ochronę i wydajność szerokiej gamie motocykli Triumph.

W pełni syntetyczne i półsyntetyczne, najwyższej klasy oleje silnikowe Triumph Performance Lubricants zostały starannie opracowane, w celu zwiększenia mocy, optymalnej ochrony silnika i utrzymania niezawodności w każdych warunkach jazdy.

Wszystkie nowe motocykle Triumpha, które opuszczają nasze zakłady produkcyjne, napełnione są fabrycznie lubrykantami Triumph Performance - zgodnie z naszą nową, standardową specyfikacją.

Ponadto Triumph Performance Lubricants będzie głównym sponsorem naszych nowych programów wyścigów motocrossowych od roku 2024 i będzie na wyłączność dostarczać nowe produkty Performance Lubricants do motocykli biorących udział w zawodach.

W kompleksowej ofercie produktów do konserwacji i czyszczenia znajdą się także: płyn hamulcowy, smar do łańcucha, środki czyszczące, smary i pasty miedziane. Oferujące doskonałe właściwości smarne, a także stabilność termiczną i oksydacyjną oraz niską lotność, ta ekskluzywna gama będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem oficjalnych dealerów Triumpha.

 

)

 

Dyrektor Generalny Triumph Motorcycles, Nick Bloor, powiedział: „Współpraca z FUCHS Silkolene pomoże nam zapewnić jeszcze lepszy i wyższy standard obsługi klienta i konserwacji, a także da pewność, że nasze motocykle będą miały najlepsze osiągi i wartość. Jest to część naszej polityki wspierania klientów, w ramach której staramy się zapewnić wszystkim klientom wyjątkowe doświadczenie z posiadania, które realizujemy poprzez naszą sieć zaufanych dealerów, zapewniającą najwyższej jakości obsługę i oryginalne produkty. Smary Triumph Performance będą teraz jedynymi produktami smarnymi zalecanymi przez firmę Triumph Motorcycles.

Współpraca z FUCHS Silkolene umożliwiła nam takie dostosowanie produktów czyszczących i olejów, aby mogły usprawnić i chronić naszą gamę motocykli, oraz dać pewność, że nasi dealerzy korzystający i oferujący smary Triumph Performance pomagają naszym klientom cieszyć się jazdą jeszcze bardziej i jeszcze dłużej”.

Stefan Fuchs, Prezes i Dyrektor Generalny FUCHS SE, dodał: „FUCHS z dumą ogłasza partnerstwo z prestiżową i kultową marką, jaką jest Triumph. Współpracując z zespołem badawczo-rozwojowym firmy Triumph, firma FUCHS opracowała gamę środków smarnych Triumph Performance, które wykorzystują najnowszą technologię, zapewniającą, że motocykle Triumpha utrzymają optymalną wydajność i ochronę silnika przez cały okres użytkowania motocykla.

Wraz z kompleksową gamą olejów silnikowych o najwyższej jakości i produktów do konserwacji, klienci Triumpha będą mogli wybrać najlepsze produkty do swoich motocykli, które zostały opracowane, przetestowane i zatwierdzone przez firmę Triumph”.

Od wiosny 2024 r. klienci w Wielkiej Brytanii, USA i Europie będą mogli zapisać się na przegląd, który zostanie już wykonany z wykorzystaniem nowych środków smarnych, jak i będą mogli dokonać zakupu ich bezpośrednio u lokalnego dealera. Stopniowe wprowadzanie środków do globalnej sieci dealerów Triumpha nastąpi w 2025 r.

Przeglądaj Tagi Artykułów