Skip to main content

TRIUMPH STREET TRIPLE 765 RS KORONOWANY NAJLEPSZYM MOTOCYKLEM ROKU 2023

Triumph Street Triple 765 RS
Inspiracje TRIUMPH MOTORCYCLES 25th sie 2023

 

Motorcycle News ogłosiły Street Triple’a 765 RS Motocyklem Roku 2023. 

Co roku Motorcycle News nagradza szereg motocykli w różnych kategoriach oraz nadaje tytułu Motocykla Roku, który góruje nad wszystkimi konkurentami.

W 2022 roku firma Triumph zdobyła to wspaniałe wyróżnienie, kiedy to Motocyklem Roku został Tiger Sport 660. Teraz, drugi rok z rzędu, Triumph obronił ten tytuł, tym razem dzięki Street Triple RS.

Model Street Triple 765 RS zdobył także nagrodę MCN dla Najlepszego Sportowego Nakeda, pokonując wszystkich konkurentów w tej kategorii z ubiegłego roku.

Dzięki nowym technologiom, podwoziu i stylowym udoskonaleniom, a także hamulcom Brembo Stylema o najwyższej w historii specyfikacji Street Triple 765 RS 2023 ustanawia nowy standard osiągów, stając się najmocniejszym Street Triplem w historii. Wiodące w swojej kategorii 130 KM, a także udoskonalenia trzycylindrowego silnika wyścigowego Moto2TM, sprawiają, że Street Triple 765 RS jest gotowy zarówno na drogę, jak i na tor.

 Na początku tego roku główny tester w MCN, Michael Neeves, jeździł motocyklem Street Triple 765 RS po torze w momencie premiery tego modelu i przyznał mu najwyższe oceny za jakość jazdy i hamulce, silnik, niezawodność, jakość wykonania i wyposażenia, co zaowocowało najwyższą oceną motocykla 5/5.

Redakcja MCN napisała: „Triumphowi udało się wykorzystać i tak już fantastyczny model, dając mu jeszcze lepszą rekcję przepustnicy, pewniejszy układ kierowniczy i jeszcze bardziej podnosząc limity.” Jeśli zabierzesz ten sprzęt na tor, będziesz musiał bardzo się wykazać, aby zbliżyć się do limitów tego motocykla. Nadal pociągający, ekscytujący w prowadzeniu, wspaniale wyposażony i dobrze wykonany.

Pełna recenzja MCN Street Triple’a 765 RS tutaj.


NOWY STREET TRIPLE 765 RS

Wiodąca w swojej klasie moc, najwyższej specyfikacji hamulce i technologia oraz wzniesione na jeszcze wyższy poziom precyzyjne prowadzenie – oto nowy standard dla wydajnego sportowego nakeda.

Ceny Zaczynają Się Od 59 950,00 zł

Triumph Street Triple 765 RS
Przeglądaj Tagi Artykułów