Skip to main content

TIGER SPORT 660: YOUR QUESTIONS, OUR ANSWERS

Triumph Tiger Sport 660
Motocykle Triumph Motorcycles 12th mar 2022

 

Poprosiliśmy Was o zadawanie pytań na temat nowego modelu Tigera Sport 660. Oto odpowiedzi, zespołu Triumpha:
Czy Tiger Sport 660 ma klasyczny, 3-cylindrowy silnik Triumpha?

Tak, co zresztą czyni go wyjątkowym i daje mu rzeczywistą przewagę nad motocyklami z dwucylindrowymi silnikami dzięki wyższej mocy maksymalnej i o wiele większej elastyczności w całym zakresie obrotów.

 

Czy model ten jest dobrym wyborem dla niższych motocyklistów?

Motocykl oferuje bardzo przystępną wysokość kanapy, która wynosi 835 mm, co w wąską sylwetką tego modelu zapewnia doskonałą pozycję do jazdy.

 

Czy wysokość siedziska jest regulowana?

Opcjonalnie jest dostępna akcesoryjna kanapa, pozwala ona zredukować wysokości siedzenia o 25 mm do wysokości 810 mm.

 

Jakie są główne różnice i podobieństwa między Tigerem Sport 660, a Tridentem 660?

Motocykle współdzielą tę samą platformę silnikową oraz wiodącą w swojej klasie technologię i tryby jazdy. Jeśli chodzi o różnice, to zarówno rama, jak i ergonomia w Tigerze Sport 660 zostały zaprojektowane z myślą o większym komforcie podczas jazdy z pasażerem i pokonywaniu dalszych dystansów. Chodzi tu m.in. o bardziej wyprostowaną i zrelaksowaną pozycję za kierownicą, dłuższy skok zawieszenia, możliwości ustawiania wysokości owiewki jedną ręką, wydłużoną kanapę, zwiększającą komfort jazdy pasażera oraz w pełni zintegrowany system kufrów.

 

Czy jest on przyjazny dla świeżo upieczonych motocyklistów i czy można przystosować go do jazdy na kat. A2?

Oczywiście, nowy Tiger Sport 660, gdy jest wyposażony w dodatkowy zestaw ograniczników, może być w pełni zgodny z kategorią A2. Twój dealer może usunąć ten zestaw w dowolnym momencie, gdy tylko zdobędziesz pełne uprawnienia.

 

Ile wynosi pojemność zbiornika paliwa i ile da się pokonać kilometrów w pełni zatankowanym motocyklem?

Tiger 660 posiada 17-litrowy zbiornik paliwa, który w pełni zatankowany, w oparciu o średnie wartości zużycia paliwa, pozwala na przejechanie ponad 380 kilimetrów.

 

Czy motocykl poradzi sobie w lekkim terenie?

Tiger Sport 660 to w 100% motocykl do jazdy po drogach, wszechstronny, którym zarówno szybko dojedziesz do pracy, jak i wyruszysz w dalszą podróż.

 

Czy będzie wygodnie pasażerowi?

Tak, motocykl ten został zaprojektowany specjalnie z myślą o zwiększeniu komfortu podczas jazdy we dwójkę, dzięki zastosowanej wydłużonej tylnej ramie, mogliśmy zamontować dłuższe siedzenie dla pasażera.

 

Jaka jest pojemność kufra centralnego i bocznych?

Łączna pojemność kufrów wynosi 57-litrów z możliwością zmieszczenia w każdym z nich kasku integralnego. Pojemność kufra centralnego wynosi 47-litrów i jest on w stanie pomieścić dwa kaski integralne.

 

TIGER SPORT 660

Idealny wybór, z osiągami triple'a i jego responsywnością, zwrotnością Tigera i jego niesamowitym komfortem, potencjałem i wszechstronnością

Ceny Zaczynają Się Od 43 500,00 zł

Tiger Sport 660 in Lucerne Blue and Sapphire Black
Przeglądaj Tagi Artykułów