Skip to main content

Safety Recall

Zgodnie z naszą dbałością o jakość oraz w trosce o bezpieczeństwo klientów, od czasu do czasu motocykl będzie wymagał wymiany komponentów ulegających eksploatacji w ramach wytycznych producenta. Dla własnego bezpieczeństwa oraz zgodnie ze standardami lokalnych agencji będziemy monitorować wpływające zgłoszenia i wprowadzać do nich uwagi, jeżeli to konieczne.

0/17

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2023 Jak znaleźć swój numer VIN

Co to jest zgłoszenie safety recall?

Zgłoszenie reklamacyjne Safety Recall to naprawa lub wymiana części Twojego motocykla, która ma wpływ na bezpieczeństwo użytkowania pojazdu. W przypadku takiego zgłoszenia, będziemy kontaktować się z zarejestrowanymi właścicielami motocykli drogą pocztową. Właściciel zostanie poproszony o wybranie lokalnego lub preferowanego dealera, który bezpłatnie wykona naprawę bądź wymianę uszkodzonego elementu.

Co w przypadku, gdy mój pojazd podlega pod safety recall?

Please contact your local dealer as soon as possible to ensure your motorcycle is modified and to ensure your maximum safety.

Co to jest VIN?

Każdy motocykl posiada unikatowy numer identyfikacyjny pojazdu, który zawsze składa się z 17 alfanumerucznych znaków.

GDZIE ZNAJDĘ NUMER VIN?

Numer VIN znajduje się w książce serwisowej pojazdu lub na motocyklu, na płycie powozia, w miejscu wskazanym na powyższym diagramie.