Skip to main content

Safety Recall

Zgodnie z naszą dbałością o jakość oraz w trosce o bezpieczeństwo klientów, od czasu do czasu motocykl będzie wymagał wymiany komponentów ulegających eksploatacji w ramach wytycznych producenta. Dla własnego bezpieczeństwa oraz zgodnie ze standardami lokalnych agencji będziemy monitorować wpływające zgłoszenia i wprowadzać do nich uwagi, jeżeli to konieczne.

0/17

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2021 Gdzie znajdę nr VIN?

Co to jest zgłoszenie safety recall?

Zgłoszenie reklamacyjne Safety Recall to naprawa lub wymiana części Twojego motocykla, która ma wpływ na bezpieczeństwo użytkowania pojazdu. W przypadku takiego zgłoszenia, będziemy kontaktować się z zarejestrowanymi właścicielami motocykli drogą pocztową. Właściciel zostanie poproszony o wybranie lokalnego lub preferowanego dealera, który bezpłatnie wykona naprawę bądź wymianę uszkodzonego elementu.

Co w przypadku, gdy mój pojazd podlega pod safety recall?

We require your co-operation to ensure your motorcycle is modified without delay, to ensure your maximum safety. Please contact your local or preferred dealer and book your motorcycle in for the recall work to be actioned immediately. To find your dealer, please use our Find A Dealer search.

Co to jest VIN?

Każdy motocykl posiada unikatowy numer identyfikacyjny pojazdu, który zawsze składa się z 17 alfanumerucznych znaków.

GDZIE ZNAJDĘ NUMER VIN?

Numer VIN znajduje się w książce serwisowej pojazdu lub na motocyklu, na płycie powozia, w miejscu wskazanym na powyższym diagramie.