Skip to main content

AKADEMIA TRIUMPH

INŻYNIEROWIE TRIUMPH

Nasi pracownicy poszerzają swoją wiedzę techniczną i rozwijają swoje umiejętności z myślą o maksymalnych korzyściach dla naszych klientów.

CZYM JEST AKADEMIA TRIUMPH?

Akademia Triumph to platforma edukacyjna, w której zajęcia odbywają się w trybie mieszanym (przez internet oraz podczas sesji z trenerami). To rozwiązanie gwarantuje, że wszyscy pracownicy zdobywają bardzo szeroki zakres umiejętności i otrzymują pełną akredytację jako mechanicy Triumph.
Każdy pracownik uczestniczy w ciągłym cyklu spersonalizowanych i ustrukturyzowanych szkoleń, podczas których rozwija swoje umiejętności zawodowe niezbędne do świadczenia naszym klientom i właścicielom motocykli Triumph usług na najwyższym poziomie.

 

 

 

SZKOLENIA MIESZANE

Akademia Triumph to platforma edukacyjna, w ramach której mechanicy uczestniczą w szkoleniach przeprowadzanych w trybie mieszanym (przez internet oraz podczas sesji z trenerami), w pełni rozwijając umiejętności dostosowane do sprawowanej funkcji.

ANALIZA POTRZEB SZKOLENIOWYCH

Program szkoleniowy rozpoczyna się od analizy potrzeb szkoleniowych, w ramach której określamy mocne i słabe strony mechanika. Na tej podstawie opracowujemy indywidualną ścieżkę szkoleniową dostosowaną do konkretnych potrzeb.

POZIOMY KWALIFIKACJI

Nasi mechanicy mogą uzyskać kwalifikacje na poziomie brązowym, srebrnym i złotym. Każdy poziom obejmuje kursy internetowe i sesje z trenerami.

MONITOROWANIE WYNIKÓW

Rejestrujemy postępy w zdobywaniu wiedzy przez każdego mechanika. Pozwala to nam oceniać i monitorować wyniki oraz rozwój pracowników zarówno w skali lokalnej, jak i globalnej.

WŁAŚCICIELE MOTOCYKLI TRIUMPH

Maksymalna radość ze swojego idealnego motocykla.

Dowiedz się więcej