Skip to main content

WHAT3WORDS

 

 

Przedstawiamy what3words w aplikacji My Triumph. System geokodowania służący do łatwego przekazywania współrzędnych geograficznych za pomocą unikalnego zestawu trzech słów przypisanych do miejsca na świecie o powierzchni 9 metrów kwadratowych. Możesz więc wpisać 3 słowa do aplikacji, aby ustawić dokładne miejsce docelowe lub punkt trasy, bez względu na to, dokąd zmierzasz!

 

 

CZYM JEST WHAT3WORDS?

What3words zapewnia precyzyjny i niezwykle prosty sposób na ustalenie lokalizacji. Podzieliliśmy świat na siatkę kwadratów o wymiarach 3 m x 3 m i przypisaliśmy każdemu z nich unikalny adres składający się z 3 słów. Oznacza to, że każde miejsce można znaleźć za pomocą 3 prostych słów.

 

JAK MOGĘ UŻYWAĆ ADRESU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z 3 SŁÓW?

Podczas wprowadzania miejsca docelowego w aplikacji, podobnie jak w przypadku tradycyjnego adresu, możesz teraz wpisać adres składający się z 3 słów (na przykład: ropes.before.dive), aby ustawić nawigację zakręt po zakręcie do tego miejsca.

 

 

W tarapatach?

What3words jest używany przez służby ratunkowe do lokalizowania osób, które miały wypadek w trudnych do opisania miejscach. Naciskając ikonę what3words w aplikacji Mój Triumph, zobaczysz adres zapisany dla Twojej aktualnej lokalizacji. Jeśli masz kłopoty, 3-wyrazowy adres ułatwi określenie, gdzie jesteś.

what3words triumph
Triumph What3words South africa

Dlaczego what3words jest ważne?

Triumph jest pierwszym producentem motocykli na świecie, który używa what3words; będącym mocnym punktem sprzedaży motocykli Triumph,

Triumph What3words Croatia

jak mogę znaleźć adres składający się z 3 słów?

"Możesz znaleźć adres składający się z 3 słów dla konkretnego miejsca, naciskając ikonę what3words w aplikacji i przeciągając ikonę do odpowiedniego kwadratu (wskazówka: przełącz na widok satelitarny, aby zobaczyć dokładnie, który kwadrat jest prawidłowy). Jest to również łatwy sposób dodawania punktów do trasy.

Alternatywnie możesz znaleźć adresy składające się z 3 słów, korzystając z bezpłatnej aplikacji lub mapy what3words. Ponadto firmy i osoby prywatne coraz częściej udostępniają w ten sposób swoje adresy, aby ułatwić ich znalezienie (dlaczego nie zrobić tego samego dla swojego dealera?)"

 

 

 

)

Pobierz aplikację My Triumph