Skip to main content
2022 Triumph Tiger 1200 GT explorer)

Tiger 1200

WIĘKSZY KOMFORT JAZDY

 

 

Jedź dłużej, niezależnie od warunków. Gama Tiger 1200 jest już w standardzie bogato wyposażona dla zapewnienia niezwykłego komfortu kierowcy, ale personalizacja może przynieść nowy poziom luksusu tak przydatny w dalekich wyprawach. Akcesoria przeznaczone do jazdy w off-roadzie mogą mieć ogromne znaczenie, gdy teren do pokonania stanie się naprawdę trudny.

Szeroka gama siedzeń, które zapewniają większy komfort, specjalnie zaprojektowanych, aby nawet niżsi motocykliści czerpali przyjemność z jazdy, czy grzane kanapy (standard w modelach Explorer) może pomóc w długich trasach w siodle, a także sprawić, że manewrowanie będzie mniej stresujące.

Regulowany dyfuzor jest również dostępny w powlekanym wykończeniu. Ten poręczny dodatek montowany jest na górze owiewki i może pomóc zredukować wyższym motocyklistom, uderzenia pędu powietrza oraz hałas, jaki on generuje.

 

 

 

2022 Triumph Tiger 1200 GT explorer)

 

 

Tiger 1200 jest naprawdę zwinny w terenie. Aby pomóc w utrzymaniu odpowiedniej pozycji do jazdy, dostępny jest zestaw obrabianych maszynowo podnóżków z aluminium 6061. Szeroki podnóżek zmniejsza nacisk na stopy, jednocześnie poprawiając przyczepność i jej ułożenie. Satynowe anodowanie podnóżki z obrabianymi maszynowo detalami i logiem Triumpha, zapewniają styl i praktyczność.

 

2022 Triumph Tiger 1200 rally pro footrest)

 

 

TIGER 1200

Idealna platforma do personalizacji. Wybierz spośród ponad 50 oryginalnych akcesoriów, aby przenieść swojego Tiger 1200 – i swoją przygodę – na jeszcze wyższy poziom.