Skip to main content
2022 Triumph Tiger 1200 GT Explorer)

Tiger 1200

WYTRZYMAŁE BAGAŻE

 

 

Trudne warunki pogodowe — a często nawet jeszcze eksploatacja w ciężkich warunkach — oznacza jedno, że w motocyklu zaprojektowanym z myślą o przygodach muszą być wytrzymałe kufry.

pracowana we współpracy z legendarnym producentem Givi, aluminiowa gama kufrów Expedition i kompozytowo-aluminiowych kufrów Trekker zaspokaja wszystkie możliwe potrzeby przechowywania rzeczy, niezależnie od tego, czy jesteś samotnym jeźdźcem odkrywającym nieznane miejsca w odległych krajach Trzeciego Świata, czy bierzesz udział w podróży we dwoje po alpejskich serpentynach.

 

 

2022 Triumph Tiger 1200 luggage)

 

 

Modele te zostały zaprojektowane specjalnie dla Tiger 1200 z asymetrycznymi kuframi Trekker (33L i 46L), aby umożliwić montaż po stronie wydechu. Kufry centralne różnią się wielkością i obejmują modele, które pomieszczą dwa kaski, a nawet opcję tapicerowanego, wyściełanego wygodnego oparcia pasażera. Opcje kolorystyczne umożliwiają, wybór pomiędzy czarnymi kuframi, jak i klasycznymi srebrnymi. Dostępne są również torby wewnętrzne — z w pełni wodoodpornymi szczelnymi rolowanymi zamknięciami u góry i zgrzewanymi szwami, dzięki czemu nawet najcenniejsze przedmioty są chronione przed uszkodzeniem.

 

 

 

2022 Triumph Tiger 1200 Rally explorer with aluminium luggage set)

 

 

TIGER 1200

Idealna platforma do personalizacji. Wybierz spośród ponad 50 oryginalnych akcesoriów, aby przenieść swojego Tiger 1200 – i swoją przygodę – na jeszcze wyższy poziom.