Skip to main content
2022 Triumph Tiger 1200 rally explorer)

Tiger 1200

TECHNOLOGIA SKONCENTROWANA NA KIEROWCY

 

 

Niezależnie od tego, którego Tigera 1200 wybierzesz, najnowsza technologia ukierunkowana na kierowcę jest dostępna w standardzie, wykraczając poza zwykłą podstawową listę wyposażenia. Możesz wznieść swoją przygodę na jeszcze wyższy poziom, dzięki wielu produktom poprawiającym jazdę, zaprojektowanym specjalnie dla Twojego Triumpha.

 

 

2022 Triumph Tiger 1200 Rally explorer)

 

 

System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) firmy Triumph jest już od jakiegoś czasu chwalony przez właścicieli motocykli z całej gamy Triumpha. Większe bezpieczeństwo z wygodą posiadania jednej mniej rzeczy na głowie do kontroli przed dalszą jazdą, unikniesz też powolnego uchodzenia powietrza w przebitej oponie, a także będziesz mieć pod kontrolą ciśnienie w oponach podczas dni, kiedy temperatura spada w okolice zera.

Wspólne doświadczenia są istotną częścią każdej przygody. Triumph połączył siły z marką Sena, aby stworzyć system z dedykowanym oprogramowaniem, który został opracowany w celu zapewnienia pełnej, bezproblemowej kompatybilności i łączności z wieloma modelami Triumpha. Opcje komunikacji motocyklisty z motocyklistą (zasięg do 2,8 km) lub jeźdźca z pasażerem zapewniają krystalicznie czysty dźwięk.

 

2022 Triumph Tiger 1200 TFT screen)

 

 

TIGER 1200

Idealna platforma do personalizacji. Wybierz spośród ponad 50 oryginalnych akcesoriów, aby przenieść swojego Tiger 1200 – i swoją przygodę – na jeszcze wyższy poziom.