Skip to main content
2022 Triumph Tiger 1200 rally explorer)

Tiger 1200

TECHNOLOGIA SKONCENTROWANA NA KIEROWCY

 

 

Niezależnie od tego, którego Tigera 1200 wybierzesz, najnowsza technologia ukierunkowana na kierowcę jest dostępna w standardzie, wykraczając poza zwykłą podstawową listę wyposażenia. Możesz wznieść swoją przygodę na jeszcze wyższy poziom, dzięki wielu produktom poprawiającym jazdę, zaprojektowanym specjalnie dla Twojego Triumpha.

W przypadku jazdy w najdziksze i najciemniejsze głębiny, zestaw oświetlenia pomocniczego rozświetli najbardziej mroczne lasy, jednocześnie dodając jeszcze więcej wyprawowego stylu. Kompaktowe i lekkie, z wysoką, szeroką wiązką światła, są łatwe w montażu, nawet bez zestawów gmoli.

 

 

2022 Triumph Tiger 1200 Rally explorer)

 

 

Wyrafinowany, trzycylindrowy silnik Tiger 1200 działa jeszcze płynniej z opcją quickshiftera Triumph Shift Assist. Bezsprzęgłowa zmiana biegów w górę i w dół zapewnia płynne przyspieszanie i zwalnianie przyjemne dla pasażera z gładkim wejściem w zakręt.

System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) firmy Triumph jest już od jakiegoś czasu chwalony przez właścicieli motocykli z całej gamy Triumpha. Większe bezpieczeństwo z wygodą posiadania jednej mniej rzeczy na głowie do kontroli przed dalszą jazdą, unikniesz też powolnego uchodzenia powietrza w przebitej oponie, a także będziesz mieć pod kontrolą ciśnienie w oponach podczas dni, kiedy temperatura spada w okolice zera.

Wspólne doświadczenia są istotną częścią każdej przygody. Triumph połączył siły z marką Sena, aby stworzyć system z dedykowanym oprogramowaniem, który został opracowany w celu zapewnienia pełnej, bezproblemowej kompatybilności i łączności z wieloma modelami Triumpha. Opcje komunikacji motocyklisty z motocyklistą (zasięg do 2,8 km) lub jeźdźca z pasażerem zapewniają krystalicznie czysty dźwięk.

 

 

2022 Triumph Tiger 1200 TFT screen)

 

 

TIGER 1200

Idealna platforma do personalizacji. Wybierz spośród ponad 50 oryginalnych akcesoriów, aby przenieść swojego Tiger 1200 – i swoją przygodę – na jeszcze wyższy poziom.

Triumph Tiger 120 rally pro configurator