Skip to main content
Triumph 2021 Scrambler 1200)

AKCESORIA SCRAMBLERA 1200

spersonalizuj go

 

Zaprojektowane i wykonane zgodnie z tymi samymi rygorystycznymi standardami co nasze współczesne klasyki – mamy ponad 70 oryginalnych akcesoriów Triumpha, które pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojego Scramblera.

Od bagażu po styl, bezpieczeństwo i wszystkie niezbędne elementy niezbędne do realizacji przygody, w tym najnowszy zintegrowany system łączności – każdy motocyklista dosiadający Scramblera znajdzie coś dla siebie.

OTO NIEKTÓRE Z NASZYCH ULUBIONYCH

 

NA NAJTRUDNIEJSZE SZLAKI

Jeśli chcesz poznać w pełni potencjał terenowy Scramblera i zaatakować najtrudniejsze szlaki, możesz skorzystać z fantastycznych akcesoriów, które ochronią Ciebie i Twój motocykl.

Handbary (OE w XE) zapewniają ochronę przed gałęziami i roślinnością na ciasnych i technicznych trasach, a także chronią przed wiatrem przy wyższych prędkościach. Prosty dodatek, który chroni dłonie i przyciski, jednocześnie dodaje temu motocyklowi prawdziwy off-roadowy styl.

Wysoko montowany przedni błotnik to kolejna świetna modyfikacja, która natychmiast dodaje off-roadowego charakteru. Wykonany z 2 mm aluminium ze szczotkowanym i anodowanym wykończeniem dla dodatkowej trwałości.

Gmole ze stali nierdzewnej zapewniają ochronę alternatora i osłon sprzęgła, zapewniając spokój w trudnym i kamienistym terenie, a także chroniąc podczas wywrotki przy niskiej prędkości. Dzięki polerowanemu wykończeniu i gumowemu łączeniu z logo Triumpha również świetnie wyglądają.

Pady boczne to znacznie więcej niż tylko element, który nawiązuje do dziedzictwa Scramblera z lat 50. Oferują one doskonałą ochronę zbiornika paliwa przed piachem podczas błotnistych przejażdżek w terenie, a także dają kierowcy lepsze wyczucie motocykla dla jeszcze większej kontroli.

  • Handbary
  • Wysoko montowany błotnik
  • Gmole ze stali nierdzewnej
  • Boczne pady na zbiornik paliwa
 

 

 

 

MILES OF COMFORT

Wielkie wyprawy często oznaczają sporo kilometrów – i wiele godzin spędzonych na ekspresówkach i autostradach. Te akcesoria zapewniają Scramblerowi jeszcze większy potencjał podróżniczy.

Przezroczysta owiewka zmniejsza odczuwanie podmuchów wiatru, obniża poziom decybeli i odciąża szyję i ramiona, dzięki czemu jest idealna na długie trasy po autostradzie.

Grzane manetki są absolutnie kluczowe w kontekście czerpania przyjemności z całorocznej jazdy. Z pięknym, smukłym designem, mają zintegrowane sterowanie temperaturą po lewej stronie kierownicy i wyświetlają wybrane ustawienie na ekranie TFT.

Montowany kuty bagażnik z uchwytem może służyć zarówno jako bezpieczna rączka dla pasażera, jak i jako bardzo funkcjonalny dodatek do załadunku. Dzięki wielu punktom mocowania idealnie nadaje się do przewożenia dodatkowego bagażu, a subtelna stylizacja utrzymuje nieskazitelne linie Scramblera.

Zawieszenie o większym skoku zazwyczaj oznacza, że motocykle typu adventure są nieco wyższe niż ich odpowiedniki bardziej skoncentrowane na asfalcie. Dla tych, którzy preferują niższą wysokość siedzenia, dostępna jest oryginalna niska kanapa Triumpha w dwóch kolorach (czarnym i brązowym), obniżająca wysokość siedzenia o 25 mm.

  • Przezroczysta owiewka turystyczna
  • Grzane manetki
  • Bagażnik
  • Niskie siedzenie
 

 

TECHNOLOGIA

Scrambler jest w standardzie wypełniony z wyczuciem zaawansowaną technologią, ale w asortymencie oryginalnych akcesoriów Triumpha dostępnych jest jeszcze więcej opcji, aby uwolnić jego pełny potencjał. Wszystko zaprojektowane w harmonii, aby doskonale współpracować z Twoim Scramblerem.

My Triumph Connectivity System zapewnia łączność Bluetooth ze Scramblerem. Nawigacja zakręt po zakręcie, rozmowy telefoniczne, powiadomienia i muzyka są kontrolowane przez lewą kostkę przełączników, zgrabnie uzupełniając ten ponadczasowy, nowoczesny klasyk współczesną technologią. Możliwość sterowania GoPro jest kolejnym ciekawym rozwiązaniem i pierwszą taką na świecie funkcją oferowaną przez producenta motocykli.

Prawidłowe ciśnienie w oponach jest istotne dla bezpieczeństwa, ale jego pomiar nie zawsze jest wygodny. System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) marki Triumph mierzy ciśnienie w przednich i tylnych oponach i wyświetla je na ekranie TFT. Ten inteligentny system automatycznie ostrzeże Cię również, jeśli ciśnienie w oponach spadnie poniżej optymalnego poziomu w czasie jazdy.

  • Sytem łączności My Triumph
  • System TPMS monitorowania ciśnienia w oponach

 

 

SCRAMBLER 1200: IMPONUJĄCY POTENCJAŁ TO DOPIERO POCZĄTEK

 

Triumph Scrambler 1200: the definitive modern classic adventure bike.

Triumph 2021 Scrambler 1200 XC