Skip to main content

AKCESORIA DO SCRAMBLERA 1200

DOPASUJ GO DO SIEBIE

Triumph Scrambler 1200 XE Accessorised bike

 

 

Zaprojektowane i wykonane według tych samych rygorystycznych standardów, co nasze motocykle, ponad 60 oryginalnych akcesoriów Triumpha, pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojego Scramblera.

Od niezbędnych akcesoriów wyprawowych po nowinki technologiczne do komunikacji, każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie.

 

AKCESORYJNE OBNIŻANE SIEDZENIE

Akcesoryjne obniżane siedzenie zmniejsza wysokość kanapy o 25 mm, co pozwala motocyklistom łatwiej dosięgnąć podłoża. Zapewnia ono większą pewność siebie podczas wsiadania i schodzenia z motocykla oraz podczas manewrów z małą prędkością, jak i zatrzymywania się i ruszania. Z tymi samymi stylowymi, żebrowanymi detalami, co standardowe siedzenie. Dostępne czarne lub brązowe.

 

 

Triumph Scrambler 1200 Low seat
Triumph Scrambler 1200 Semi Rigid Tail Bag
Scrambler 1200 X with high screen

 

 

ZWIĘKSZONY POTENCJAŁ DO TURYSTYKI

Możliwości turystyczne Scramblera można dodatkowo zwiększyć dzięki szerokiej gamie wytrzymałych opcji bagażowych. Kolekcja ta została opracowana we współpracy z włoską marką Givi, obejmuje sakwę na lewą stronę, torbę na zbiornik paliwa i torbę na tył, wszystkie dostosowane do potrzeb Scramblera 1200, aby zapewnić do 72 litrów pojemności. Dostępny jest również tylny bagażnik, zapewniający mocny i bezpieczny punkt mocowania dodatkowego bagażu, na przykład w pełni wodoodpornego rollbaga, który jest dostępnu w kolorze zielonym khaki i zapewnia dodatkowe 30 litrów pojemności.

Jeszcze bardziej zwiększając komfort i możliwości Scramblera 1200 na długich dystansach, dostępna jest również dodatkowa wysoka szyba, dzięki której kierowcy każdego wzrostu mogą korzystać ze zwiększonej ochrony przed wiatrem, co zmniejsza zmęczenie motocyklisty podczas dalszych podróży.

 • Wytrzymały system bagażowy Givi: 
  - 25L Sakwa 
  - 12L Tank bag 
  - 35L Torba na tył 
  - 30L Roll Bag 
 • Akcesoryjna wysoka owiewka

 

OFF-ROADOWY CHARAKTER

Wystarczająco wytrzymały, aby sprostać najbardziej wymagającym przygodom w terenie, Scramblera 1200 można dozbroić w akcesoria, które dodadzą mu jeszcze więcej stylu, a także ochronią go podczas jazdy po bezdrożach. Zaprojektowane samodzielnie i objęte dwuletnią gwarancją Triumpha bez limitu kilometrów, części te wznoszą niesamowite możliwości terenowe Scramblera 1200 na jeszcze wyższy poziom. 
Wysoko przedni błotnik dodaje prawdziwie terenowego charakteru, a także zapewnia lepszą ochronę przed błotem i jest dostępny w wykończeniu ze szczotkowanego aluminium lub może być dopasowany kolorystycznie do Twojego motocykla. Aluminiowa osłona chłodnicy doskonale komponuje się z błotnikiem, a zgrabny grill reflektora zapewnia dodatkową ochronę przed uderzeniami kamieni.

Wyściełana poprzeczka kierownicy dodaje schludnego, inspirowanego dziedzictwem charakteru, a zestaw podnóżków o dużej przyczepności, wykonany z kutego aluminium obrabianego CNC, zapewnia dodatkową przyczepność podczas jazdy w pozycji stojącej w terenie, a także zapewnia kontrolę i pewność prowadzenia.

Gmole ze stali nierdzewnej osłaniające silnik dodają terenowego charakteru temu modelowi, jednocześnie chronią silnik w przypadku upadku, a zestaw do przenoszenia tylnego oświetlenia pomaga chronić kierunkowskazy.

A gdy wjedziesz w trudniejszy teren, przedłużana podstawka stopki bocznej zapewni szerszą powierzchnię, zapewniając lepsze oparcie podczas parkowania na grząskiej ziemi.  

Zatwierdzone opony Michelin Anakee Wild® są również dostępne — ta wielozadaniowa opona klasy premium ma innowacyjną konstrukcję bieżnika inspirowaną wieloma oponami Michelin™, które zwyciężyły w rajdzie Dakar, zapewniając wyjątkową przyczepność i kontrolę w najtrudniejszych warunkach.

 • Wysoki przedni błotnik 
 • Aluminiowa osłona chłodnicy 
 • Grill osłaniający reflektor 
 • Poprzeczka kierownicy motocyklowej 
 • Handbary z aluminiowym mocowaniem (w standardzie w wersji XE) 
 • Zestaw podnóżków o wysokiej przyczepności 
 • Gmole osłaniające silnik ze stali nierdzewnej 
 • Zestaw do zmiany położenia tylnych świateł 
 • Przedłużenie stopki bocznej

 

 

Triumph Scrambler 1200 XE High mudguard
Triumph Scrambler 1200 Radiator guard

 

NOWOCZESNA ŁĄCZNOŚĆ

Jak każdy nowoczesny klasyk Triumph, Scrambler 1200 wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię, którą zastosowano z wyczuciem. Do już długiej listy technologii skupiających się na kierowcy, zastosowanej w standardzie, należy wspomnieć o ekranie TFT, który jest kompatybilny z nowej generacji łącznością motocyklową Bluetooth. Obsługiwana przez firmę Google nawigacja typu zakręt-po-zakręcie, odtwarzanie muzyki i obsługa telefonu są możliwe dzięki dostępnemu wśród akcesoriów modułowi łączności Bluetooth Triumph Connectivity.

Dostępna jest także światowej klasy komunikacja między motocyklistami/pasażerami oraz komunikacja telefoniczna dzięki zestawowi słuchawkowemu Bluetooth Sena 50S.  Na czele z wyborem języka ten zestaw słuchawkowy, posiada opcję poleceń głosowych, wielokanałową otwartą sieć MESH, a także sieć grupową MESH i interkom Bluetooth, utrzymywanie kontaktu z grupą jeźdźców lub wykonywanie niezbędnych rozmów telefonicznych nie mogło być prostsze. System jest zoptymalizowany pod kątem bezproblemowej integracji z motocyklem Triumph, umożliwiając bezpieczne i wygodne sterowanie z możliwością regulacji głośności, pomijania ścieżek audio i odbierania połączeń za pośrednictwem przełączników Scramblera 1200. Krystalicznie czysty dźwięk dzięki ekspertom ds. dźwięku Harman Kardon.

 • Moduł Łączności Bluetooth 
 • Zestaw słuchawkowy Triumph Sena 50S Bluetooth

 

ZABEZPIECZENIE PRZECIWKRADZIEŻOWE

W ofercie znajduje się szeroki wybór akcesoriów zabezpieczających, które chronią Twojego Scramblera przed niepożądaną uwagą osób postronnych.

Aby zapewnić solidne bezpieczeństwo w garażu, kotwa uziemiająca używana w połączeniu z łańcuchem i blokadą na tarczę zapewnia pierwszy stopień ochrony, a dla osób przechowujących Scramblera na zewnątrz lub podróżujących dostępny jest wybór wytrzymałych pokrowców na każdą pogodę. Blokady tarcz z alarmem i zapięcia U-lock oferują kolejną solidną opcję zabezpieczeń, gdy jesteś poza domem.

Alarm Triumph Protect+ zatwierdzony przez Thatcham kategorii 2:1 posiada tryb uśpienia oraz niezależne czujniki przechyłu i wstrząsów. Dostarczany z dwoma breloczkami Triumpha, został zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji u dealera, z bardzo głośną syreną, jest to bez wątpienia najlepszy słyszalny środek odstraszający przed kradzieżą dla Twojego Scramblera 1200. 

Gdyby wydarzyło się najgorsze, Track+ Tracker korzysta z GPS, aby określić miejsce pobytu Twojego Scramblera, dzięki czemu zawsze będziesz w stanie zlokalizować swój motocykl. System wyśle nawet powiadomienie na Twój telefon, jeśli ktoś się poruszay lub manipuluje przy Twojej dumie i radości.

 • Kotwa podłogowa 
 • Łańcuch i kłódka 
 • Pokrowiec na każdą pogodę 
 • Blokady tarcz z alarmem / Zapięcie U-lock 
 • Triumph Protect+ Alarm  
 • Triumph Track+ Tracker

 

 

SCRAMBLER 1200

Dwa świetne modele o dużym potencjale. Którego Scramblera 1200 wybierzesz?

Triumph Scrambler 1200 X in Carnival Red RHS