Skip to main content

Bonneville Speedmaster

AKCESORIÓW

 

 

Zaprojektowany z niezwykłą dbałością o detale Bonneville Speedmaster jest niczym płótno dla Twojej wyobraźni. Uzupełnieniem jego wyluzowanego, kultowego DNA jest ponad 75 akcesoriów, które dodają więcej stylu, komfortu oraz praktyczności, co pozwala na dodanie osobistych akcentów i stworzenie całkowicie oryginalnego Triumpha. Zaprojektowana i opracowana wraz z motocyklem obszerna kolekcja oryginalnych akcesoriów Triumpha może zostać zamówiona i zamontowana u Twojego lokalnego dealera Triumpha. Spersonalizuj go.

 

 

Triumph 2021 Speedmaster

 

 

PRAKTYCZNA I STYLOWA WSZECHSTRONNOŚĆ

Połączenie stylu, emocji i wszechstronności sprawia, że Speedmaster oferuje pięknie wykonane bagaże, które zapewniają dodatkową praktyczność. Dzięki możliwości założenia sakw z obydwu stron lub tylko z jednej strony możesz dostosować przestrzeń bagażową do Twoich potrzeb. Wytrzymałe sakwy są wykonane z prawdziwej skóry oraz z wysokiej jakości woskowanej bawełny i elementów ze szczotkowanego brązu. Chromowane stelaże pod sakwy zostały zaprojektowane tak, aby zachować eleganckie linie tego kultowego customowego klasyka.

Jedź bez obaw przed nieoczekiwanym deszczem dzięki hydrofobowemu wykończeniu i miej pod ręką dodatkowe pokrowce przeciwdeszczowe, jeśli z nieba lunie deszcz. Dodając 13,8 litra przestrzeni bagażowej z każdej strony, zapewnią praktyczność i styl Twojej jeździe.

 

 

Triumph 2021 Speedmaster

ZWIĘKSZ OCHRONĘ PRZED WIATREM

Skupiając się na komforcie i stylu cruisera, owiewki zwiększają ochronę przed wiatrem i redukują podmuchy powietrza. Regulowana szyba zapewnia ochronę do 690 mm nad wysokością siedziska dzięki stopniowej regulacji. Wykonana jako uzupełnienie unikatowego stylu Speedmastera 5-milimetrowa poliwęglanowa szyba ma polerowane wykończenie ze stali nierdzewnej z uchwytami malowanymi proszkowo.

Triumph 2021 Speedmaster

WYGODA PODCZAS JAZDY

Zwiększ komfort swojemu pasażerowi dzięki oparciu. Zapewni ono dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę, zwiększając pewność siebie pasażera i wywołując u niego uśmiech. Wyprofilowane z myślą o lepszej ergonomii i wykończone detalami oparcie jest zgodne ze stylem Speedmastera. Idealne na długodystansowe przygody we dwoje i zaprojektowane tak, aby pasowało idealnie do stalowego oparcia o średnicy 22 mm z chromowanym wykończeniem.

 

 

Piękny wygląd plus wszechstronność w codziennym życiu. Dodaj jeszcze więcej stylu, praktyczności, ochrony, komfortu i bezpieczeństwa, aby odzwierciedlić Twój własny, customowy wygląd i Twoje potrzeby związane z jazdą. Wszystkie akcesoria można zamówić i zainstalować u lokalnego dealera Triumpha.

Wybierz styl i codzienną wszechstronność. Bonneville Speedmaster.

 

BONNEVILLE SPEEDMASTER

Charakter klasycznego customa, wygodna cruiserowa pozycja i wysoka specyfikacja, wszystko idealnie dopracowane.

Ceny Zaczynają Się Od 69 500,00 zł

Triumph 2021 Speedmaster