Skip to main content

STREET SCRAMBLER

ODZIEŻ I AKCESORIA

Oszałamiający styl kierowcy scramblera

Triumph Street Scramblers stationary positioned near a waterfall
Two Triumph Street Scrambler Riders stationary on gravel road

KLASYCZNY WYGLĄD

Codzienny wyluzowany styl połączony z niecodzienną wytrzymałością właśnie wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz — oto esencja naszej odzieży do motocykli Street Scrambler.  Nieważne, czy jeździsz po mieście, czy też odkrywasz nieznane tereny off-roadowe, oto wyluzowana, współczesna kolekcja, która gwarantuje optymalną swobodę i frajdę z jazdy motocyklem!

ODZIEŻ STREET SCRAMBLER — PRAKTYCZNOŚĆ

Triumph Beck Jacket

KURTKA BECK

Stworzona z woskowanej bawełny na zewnątrz, która dyskretnie zasłania warstwy silne strukturalnie — kurtka Beck jest wodoodporna, wiatroszczelna i oddychająca z warstwą Tri-Tex Z-liner oraz zdejmowanymi ochraniaczami pleców, ramion i łokci z materiału D3O® back z certyfikatem CE.

Triumph Stoke Tan Boots - lacing up

BRĄZOWE BUTY STOKE

Popularne buty do jazdy, pokryte naturalną skórą wierzchową z brązowym wykończeniem typu vintage oraz wkładkami z oddychającej skóry, ochraniaczami kostek oraz wzmocnioną konstrukcją spełniającą wszystkie wymagania normy CE.

Triumph Barstow Goggles

GOGLE BARSTOW

Charakterystyczne i stylowe, z zapobiegającą parowaniu i odporną na zadrapania szybką. Potrójna warstwa gąbki przylegającej do twarzy gwarantuje fantastyczne odprowadzanie wilgoci, pasek klasy premium to wyrafinowany detal, a szczytowy odpowietrznik odprowadza nadmiar wilgoci, zapobiegając parowaniu.

Triumph Waldron Jacket, featuring Airflow mesh and leather detailing

Technologia D3O®

D3o® to polimerowy materiał, który został stworzony specjalnie, aby zredukować wpływ uderzeń.  W ich normalnym stanie materiały D3o są cienkie, miękkie i elastyczne, ale po uderzeniu następuje ich „zblokowanie”, dzięki czemu efektywnie rozpraszają energię i siłę przekazywaną na ciało.  Dzięki temu można je zaprojektować w komfortową odzież motocyklową, która pozwala kierowcy czerpać korzyści z ich amortyzających właściwości.

ODZIEŻ STREET SCRAMBLER — STYL

Triumph Waldron Jacket

KURTKA WALDRON

Stylowa kurtka motocyklowa uszyta z odpornego na ścieranie materiału 500D Cordura z siatką w technologii Airflow, skórzanymi detalami, wymienną przeciwdeszczową warstwą TriTex oraz wymiennymi ochraniaczami D3o®. Oddychająca odzież zewnętrzna gwarantująca ciepło podczas jazdy motocyklem.

Triumph Black Stoke Boot

CZARNE BUTY STOKE

Wyjątkowe buty do jazdy motocyklem pokryte naturalną skórą wierzchową z wykończeniem typu vintage. Te niezwykle popularne buty mają oddychającą skórzaną wkładkę oraz wzmocnioną konstrukcją spełniającą wszystkie wymagania normy CE w zakresie jazdy motocyklem.

Triumph Ernie Shirt

KOSZULKA ERNIE

Idealna do zastosowania jako kolejna warstwa. To wykonana w 100% ze szczotkowanej bawełny komfortowa i solidna koszulka z długimi rękawami jest dostępna w wersji w czarno-czerwoną kratę z dwiema wygodnymi i stylowymi przednimi kieszeniami zapinanymi na guziki.