STREET SCRAMBLER

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JEŹDZIĆ

Triumph Street Scrambler riding off road through trees

 

 

Przepiękny wygląd, charakter i przystępność nowego motocykla Street Scrambler 2019 zostały opracowane i stworzone z myślą o zapewnieniu olśniewającej radości z jazdy po mieście i poza nim lub na torach zielonych lub szutrowych.  Właśnie dlatego następna generacja motocykli Street Scrambler została teraz wyposażona w szereg nowych usprawnień ukierunkowanych na kierowcę, które łączą się w celu uzyskania lepiej działającego, lepiej wyglądającego i lepiej jeżdżącego motocykla, który daje jeszcze więcej radości.

 

 

Triumph Street Scrambler engine close up

1. DWURZĘDOWY SILNIK BONNEVILLE O POJEMNOŚCI 900 CM3

ZMODERNIZOWANY W CELU UZYSKANIA WYŻSZEJ WYDAJNOŚCI

Nowa generacja silnika Bonneville o pojemności 900 cm3 zapewnia większą moc i lepszą wydajność. Silnik ten przeszedł modernizację obejmującą m.in. Zamontowanie nowej magnezowej osłony wałka rozrządu, nowej, lżejszej skrzyni korbowej, osłony sprzęgła o zoptymalizowanej masie i lżejszego sprzęgła. Ta istotna modernizacja silnika umożliwiła zwiększenie mocy maksymalnej o 10 KM, co oznacza wzrost o 18% w porównaniu do poprzedniej generacji motocykli Street Scrambler. Uzyskano również nowy, wyższy limit obrotów (7500 obr./min), a całość zaprojektowano i dostrojono z myślą o jeszcze większej mocy na niskich obrotach oraz w całym przedziale obrotów.

New Triumph Street Scrambler riding around a corner

2. BOGATSZE WYPOSAŻENIE

ABY UZYSKAĆ JESZCZE BARDZIEJ ULEPSZONĄ MASZYNĘ

Tę nową generację motocykli cechuje znacznie bogatsze wyposażenie.  Motocykle Street Scrambler 2019 wyposażono w zmodernizowaną dwurzędową jednostkę napędową Bonneville o 18% większej mocy maksymalnej, w nowe przednie hamulce Brembo gwarantujące kierowcy fantastyczną siłę hamowania, większą kontrolę oraz jeszcze lepsze wrażenia z jazdy oraz w nowe widelce kasetowe (z gumowymi osłonami w stylu scramblera), które posiadają 120 mm skok pasujący do wszystkich rodzajów dróg.  Do uzyskania władczej pozycji jazdy na motocyklu Street Scrambler oraz kultowej sylwetki maszyny przyczyniają się duże, klasyczne koła ze szprychami oraz uniwersalne opony Metzeler Tourance dostępne w wyposażeniu standardowym.

2 Triumph Street Scramblers riding on dirt lane

3. PIERWSZE W SWOJEJ KLASIE TECHNOLOGIE

TERAZ Z TRZEMA TRYBAMI JAZDY

Innowacyjne w swej klasie trzy tryby jazdy. Tryby „Road” (drogowy), „Rain” (Deszcz) dostosowują mapę zapłonu oraz ustawienia kontroli trakcji, podczas gdy tryb Off-Road dezaktywuje ABS oraz kontrolę trakcji w celu poprawy panowania oraz usprawnienia jazdy niezależnie od panujących na drodze warunków.  Ponadto w obrębie całej maszyny inteligentnie zamontowano szereg dodatkowych technologii wysokiej jakości jazdy, w sposób gwarantujący minimalną widoczność i umożliwiający utrzymanie czystych linii i oszałamiającej sylwetki tego motocykla.  Układ ABS oraz układ kontroli trakcji (oba z możliwością wyłączenia) umożliwiają zarządzanie momentem obrotowym motocykla Street Scrambler w celu podniesienia jakości jazdy, natomiast sprzęgło ze wspomaganiem momentu obrotowego ułatwia jazdę na dłuższych dystansach. 

 

4. PRZEPIĘKNY STYL SCRAMBLERA

FANTASTYCZNY STYL I GRACJA

Nowy Street Scrambler jest piękny i przyciąga wzrok. Jeden rzut oka pozwala go od razu rozpoznać dzięki ekscytującym modernizacjom konstrukcyjnym klasy premium, które gwarantują jeszcze więcej stylu i wyjątkowego charakteru.  Kultowa sylwetka scramblera firmy Triumph, płynne linie, minimum karoserii oraz wysokiej jakości nowoczesne wykończenia odzwierciedlają to, co absolutnie najlepsze w dzisiejszym nowoczesnym stylu motocykli typu custom. Motocykle Street Scrambler są po brzegi wypełnione najważniejszymi technologiami, funkcjami i detalami a ich fantastycznemu wyglądowi towarzyszą równie oszałamiające osiągi. 

 

  

POWODY NR 5 I 6

2 Triumph Street Scramblers riding through water

EKSCYTUJĄCE BRZMIENIE SCRAMBLERA

TEN CHARAKTERYSTYCZNY PODWÓJNY UNIESIONY UKŁAD WYDECHOWY . Bogate, brytyjskie brzmienie dwurzędowego silnika scramblera dostarcza elegancki, uniesiony podwójny układ wydechowy motocykla Street Scrambler. Ten kunsztownie wyprofilowany układ wydechowy wyposażono w końcówki ze szczotkowanej stali nierdzewnej, które ściśle przylegają do jego linii, a jego katalizator ukryto przed wzrokiem pomiędzy osłoną cieplną oraz charakterystycznym dla firmy Triumph żeberkowanym korpusem silnika. Element wieńczący dzieło stanowią tłumiki ze szczotkowanej stali nierdzewnej zakończone swobodnie kontrastującymi czarnymi osłonami cieplnymi — jedna z charakterystycznych cech oryginalnego stylu prawdziwego scramblera.

Triumph Street Scrambler parked near rocks

ULEPSZONE DETALE I WYKOŃCZENIA

NASZPIKOWANE STYLOWYMI NOWYMI DODATKAMI. Szereg dodatków do fantastycznego wyglądu uznanego na całym świecie klasycznego customa, Street Scramblera, wnosi jeszcze wyższy poziom wykończenia klasy premium. Nowe, współczesne akcenty obejmują nowe logo Street Scrambler na panelu bocznym, nową stylizację instrumentów oraz nowe wykończenie siedzenia, ukierunkowane na przygodę.. Wykończenia stylizacyjne customa ze zredukowanym tyłem obejmują elegancki zbiornik paliwa z ryglowanym korekiem wlewu, czarne osłony silnika z symbolem twórcy firmy Triumph oraz nadwozie z jedną przepustnicą i aluminiowym wykończeniem.

7. DYNAMICZNA ERGONOMIA I PARAMETRY JEZDNE SCRAMBLERA

ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O KOMFORCIE I KONTROLI

Stworzono dedykowane podwozie scramblera, które skonfigurowano pod kątem precyzyjnego sterowania, a które obejmuje unikatową ramę, szerokie, aluminiowe uchwyty kierownicy, ustawione z przodu podnóżki, długie przednie i tylne zawieszenie oraz duże, 19-calowe przednie koło.  W rezultacie uzyskano władczą, wyprostowaną pozycję jazdy po drogach miejskich i poza miastem oraz naturalną pozycję jazdy po drogach nieutwardzonych, która zachęca do wykorzystywania większych możliwości tej maszyny podczas jazdy offroadowej, nawet w pozycji stojącej.

 

8. PONAD 120 AKCESORIÓW

DLA TWOJEGO CAŁKOWICIE WŁASNEGO CUSTOM SCRAMBLERA

Street Scrambler jest wykorzystywany jako baza do tworzenia niezliczonych customów na całym świecie. Zaprojektowano go z myślą o zapewnieniu każdemu kierowcy idealnej możliwości jeszcze łatwiejszej personalizacji swojej maszyny.  Teraz, z ponad 120 akcesoriami, można dostosować Street Scramblera do swoich własnych preferencji i stylu, wprowadzając jeszcze więcej surowego skupienia offroadowego, stylu, więcej codziennej użyteczności lub nawet więcej stylowych opcji zwiększenia pojemności bagażowej.

 

 

 

Triumph Street Scrambler urban riding

9. ZESTAW DO PRAWA JAZDY KATEGORII A2

PRZYSTĘPNOŚĆ MOTOCYKLI STREET SCRAMBLER

Motocykl Street Scrambler  daje możliwość dostosowania do jazdy w ramach kategorii A2. Pozwala na jeszcze łatwiejsze wejście w posiadanie oryginalnej ikony świata motocykli, wyposażonej w obrotową manetkę APS i silnik o fantastycznym brzmieniu. Ten zestaw jest montowany przez dealera firmy Triumph, a pełną moc można równie łatwo przywrócić poprzez demontaż tego zestawu po nabyciu pełnego prawa jazdy na motocykle.

 

Motocykl Street Scrambler stworzono z myślą o uzyskaniu maksymalnej radości z jazdy, a jego styl i przystępność okazały się niezwykle popularne dla kierowców na całym świecie.  Jest to motocykl idealny dla osób poszukujących autentycznych nowoczesnych customów z ekscytującą mocą i wydajnością, surowym charakterem ukierunkowanym na jazdę offroadową oraz całością kultowej gracji, prezencji i stylu motocykli scrambler firmy Triumph.