STREET SCRAMBLER

Fusion White
Ceny Rozpoczynające Się Od 47 900,00 zł
Skonfiguruj
Triumph Street Scrambler fusion white
Tap and drag Click and drag
Loading your ride Loading your ride

 

Nowy Street Scrambler 2019 został stworzony z myślą o płynnym pokonywaniu zakrętów z zachowaniem kultowego stylu i surowego charakteru offroadowego. Jest przeznaczony dla kierowców, którzy wymagają tego, co najlepsze w dziedzinie ogólnej wydajności oraz potrzebują wysokiego poziomu momentu obrotowego i najnowocześniejszych technologii.

Jest to przepiękny motocykl o bogatszym niż kiedykolwiek wcześniej wyposażeniu. Nie można nie wspomnieć o zmodernizowanym silniku Bonneville o wysokim momencie obrotowym i pojemności 900 cm3 oraz podwójnym układzie wydechowym wysokiego poziomu czy o do 18% większej mocy i jeszcze bogatszym brytyjskim brzmieniu dwurzędowego silnika scramblera .  Do innych nowinek należą nowo wprowadzone przednie hamulce Brembo, nowe, szersze przednie widelce kasetowe, uniwersalne opony Metzeler Tourance oraz nowe, ergonomicznie zaprojektowane wykończenie siedzenia. To wszystko umożliwiło uzyskanie znaczącego zwiększenia kontroli i komfortu wszakże już fantastycznej maszyny.

Tę najnowszą generację cechuje również piękniejszy wygląd, scrambler z wiodącymi w swojej klasie technologiami (w tym z trybami jazdy Road (Drogowy),Rain (Deszcz)oraz Off-Road) w połączeniu z zupełnie nową, współczesną stylistyką scrambleraoraz większym poziomem wykończenia i detali w obrębie całego motocykla.

Jeżeli szukasz autentycznego nowoczesnego klasyka — scramblera, jest to dla ciebie idealna maszyna.

 

 

THE STREET SCRAMBLER IN NUMBERS

900 cm3SILNIK

Wysoka moc i moment obrotowy, niepowtarzalny, responsywny charakter i ekscytujące brzmienie gwarantują maksimum radości

80 Nm MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY

Nowy silnik zaprojektowano i dostrojono pod kątem dostarczania wysokiego momentu obrotowego na niskich obrotach oraz w całym przedziale obrotów.

65 KM MOC MAKSYMALNA

Po istotnej modernizacji silnik uzyskał moc 65 KM, co oznacza ogromny wzrost mocy maksymalnej o całe 18%.

120 PONAD AKCESORIÓW

Inspiracja dla nieprzebranych rzeszy customów — dla motocykli Street Scrambler dostępnych jest ponad 120 akcesoriów specjalnie stworzonych, aby umożliwić wykreowanie idealnie własnej maszyny.

VIEW SPECIFICATION

RADOŚĆ Z JAZDY NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Triumph Street Scrambler Riding in urban environment

WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI

Moc i wydajność Street Scramblera jest teraz jeszcze lepsza dzięki wprowadzonym w tej nowej generacji modernizacjom, które umożliwiły uzyskanie 18% zwiększenia mocy maksymalnej (do 65 KM) oraz dzięki zastosowaniu jeszcze bogatszego wyposażenia, w tym hamulców i przednich widelców kasetowych Brembo, jak również takich ogromnie ważnych funkcji, jak układ ABS i kontroli trakcji z możliwością wyłączenia, czy sprzęgło ze wspomaganiem momentu obrotowego. Klasyczne koła z drucianymi szprychami, konfiguracja podwozia swoista dla scramblera oraz charakterystyczny, podwójny układ wydechowy stanowią uzupełnienie przepięknej sylwetki scramblera.

Illusive Triumph Street Scrambler prowling through the undergrowth, only recognised due to it's distinguished DRL headlight.

ULEPSZONA TECHNOLOGIA

Znacznie zmodernizowane rozwiązania technologiczne zainstalowano z wyczuciem, aby zminimalizować ich wpływ na wygląd nowego Street Scramblera. Oprócz nowych, pierwszych w swojej klasie trybów jazdy, do innych istotnych technologii ukierunkowanych na kierowcę teraz należy system ride-by-wire, LED-owe światło tylne o charakterystycznym kształcie, układ wydechowy z ukrytym katalizatorem, immobilizer i złącze USB do ładowania urządzeń