Skip to main content

STREET SCRAMBLER

WSZECHSTRONNOŚĆ

Płynne sterowanie, stylowy i dający niewiarygodną radość z jazdy.

Triumph Street Scrambler riding in urban environment

 

 

Nowy Street Scrambler z 2019 r. to kontynuacja niezrównanego dziedzictwa autentycznych i przepięknych motocykli typu scrambler firmy Triumph pod postacią oszałamiającego nowoczesnego miejskiego klasyka, który gwarantuje całość surowego offroadowego charakteru w połączeniu ze swobodną wszechstronnością, dzięki której zdobył reputację jednego z naszych najbardziej dostępnych i stylowych motocykli.  

 

 

Handsome Man with luscious hair smiling standing next to brand new Triumph Street Scrambler

Ta, wprowadzona na rynek w 2017 r., istotnie zmodernizowana nowa generacja pochodzi aż z wczesnych lat 60. XX wieku, kiedy to narodziły się motocykle typu scrambler pod postacią pierwszego na świecie produkowanego seryjnie scramblera, kultowego Bonneville T120TT i TR6C.  Zwrotne, dynamiczne motocykle o wysokim momencie obrotowym, które zostały stworzone z myślą o spełnieniu wymagań tego ekscytującego sposobu jazdy. Miały swój własny, charakterystyczny styl powiązany z wysoko uniesionymi tłumikami, wysoką kierownicą, pozycją podczas jazdy zapewniającą stabilność i odpowiednie panowanie nad motocyklem, wydłużonymi siedzeniami oraz ponadczasową sylwetką.

Street Scrambler with white tank

A teraz nowe, wprowadzone po raz pierwszy w modelu z 2019 r., usprawnienia wynoszą motocykl Street Scrambler na zupełnie nowy poziom dzięki zmodernizowanemu dwurzędowemu silnikowi Bonneville o pojemności 900 cm3, który dostarcza o 10 KM większą moc, nowej, pierwszej w swojej klasie technologii z trzema trybami jazdy, bogatszemu wyposażeniu obejmującemu przednie hamulce Brembo, wiodące w swojej klasie detale i wykończenie oraz jeszcze bardziej charakterystycznej gracji i stylowi motocykla typu scrambler.

WSZECHSTRONNY, STYLOWY I NIEPOWTARZALNY

Przyjrzyjmy się bliżej wszystkim cechom, dzięki którym nowy Street Scrambler 2019 daje tak fantastyczną radość z jazdy.

Triumph Street Scrambler Engine

DOSKONAŁOŚĆ ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH

Firma Triumph Motorcycles jest oddana idei tworzenia motocykli, które gwarantują idealne wrażenia z jazdy za pośrednictwem precyzyjnego sterowania gwarantującego pewność siebie, ekscytujących silników bogatych w moment obrotowy oraz charakterystycznych oryginalnych konstrukcji. Naszym celem jest dostarczanie motocyklistom, poprzez stałą ewolucję, najlepszych możliwych wrażeń związanych z jazdą oraz oferowanie najbardziej inspirujących i ekscytujących serii motocykli. Teraz, z nową serią Street Scrambler 2019, w naszej linii kultowych nowoczesnych klasyków dostępnych jest jeszcze więcej wiodących w swojej klasie możliwości.

Triumph Street Scrambler Twin Exhaust

UKŁAD WYDECHOWY

Charakterystyczny styl i gracja motocykla Street Scrambler powstała dzięki zastosowaniu szeregu innowacji technicznych, z których najbardziej kunsztowną są wysoko usytuowane rury układu wydechowego, które w niewidoczny sposób zawierają pełny układ katalizatora. Rury tworzące płynne, ciągłe linie motocykla Street Scrambler zostały wykonane z wykorzystaniem podwójnych wewnętrznych i zewnętrznych powłok i docięte laserowo, aby lepiej odprowadzać spaliny bez zakłócania czystych i eleganckich linii całego systemu.

PROWADZENIE I MOŻLIWOŚCI

Niezależnie od tego, czy tylko jeździsz bez celu po ulicach, czy też ścigasz się na torach ziemnych i zielonych, Street Scramblera zaprojektowano z myślą o zagwarantowaniu łatwego i precyzyjnego sterowania oraz zrównoważonego wrażenia zręczności przy zachowaniu poziomu stylu customa oraz surowego charakteru, który jest natychmiast rozpoznawalny i wybija się ponad przeciętność.  Intuicyjny, gwarantujący pewność siebie oraz (przede wszystkim) ogromną radość z jazdy. Ten przepiękny motocykl daje fantastycznie przystępną opcję kierowcom poszukującym charakterystycznych wrażeń związanych z jazdą na motocyklu.

 

 

 

Street Scrambler with Green and Aluminium coloured tank

ORYGINALNOŚĆ KONSTRUKCJI

Unikatowe, kultowe czyste linie, minimum karoserii i nowoczesne wykończenia klasy premium — Street Scrambler to jeden z najpiękniejszych i najbardziej przyciągających wzrok motocykli, jaki można znaleźć. Stylistyka autentycznego scramblera oraz ulepszona ergonomia tworzą władczą pozycję jazdy oraz niewiarygodną ogólną wydajność i wrażenia związane z jazdą.

Triumph Street Scrambler Instruments

TECHNOLOGIE I MOŻLIWOŚCI MOTOCYKLI

Natychmiast rozpoznawalny styl motocykli Scrambler idealnie uzupełniają zaawansowane technologie ukryte w celu minimalnego wpływu na wygląd. Należy do nich m.in. system ride-by-wire z trzema wiodącymi w swojej klasie trybami jazdy (Road (Drogowy), Rain (Deszcz)oraz Off-Road) zapewniającymi lepszą kontrolę, system chłodzenia cieczą zapewniający oszczędność paliwa oraz charakterystyczny układ wydechowy z ukrytym katalizatorem i czystymi liniami.

Triumph Street Scrambler side on image of engine and exhaust

ZMODERNIZOWANY SILNIK DWUCYLINDROWY

Imponującą jednostką napędową motocykla Street Scrambler jest dwucylindrowy silnik Bonneville o wysokim momencie obrotowym i pojemności 900 cm3.  W wersji zastosowanej w modelu z 2019 r. posiada on o 10 KM większą moc i został zaprojektowany oraz dostrojony pod kątem momentu obrotowego na niskich obrotach oraz natychmiastowej odpowiedzi w obrębie całego zakresu obrotów. Zapewnia on niepowtarzalny charakter tej wszechstronnej maszynie, co oczywiście stanowi część jej charakteru i uroku.

WYDAJNOŚĆ CHŁODZENIA CIECZĄ

Aby spełnić wymagania dotyczące emisji spalin normy Euro 4, zamontowany w nowym motocyklu Street Scrambler układ chłodzenia cieczą silnika Bonneville o pojemności 900 cm3 gwarantuje większą skuteczność oraz umożliwia szybkie rozgrzanie silnika, aby ograniczyć do minimum emisje spalin przy zimnym silniku. Kultowe żebrowanie cylindrów i głowicy w dalszym ciągu dostarczają pewną ilość chłodzącego powietrza, co umożliwia utrzymanie minimalnych rozmiarów i kształtu chłodnicy motocykla Street Scrambler.

 

 

 
Beautiful image of Triumph Street Scrambler in front of a brick wall

CHARAKTERYSTYCZNIE BRYTYJSKI

Motocykl Street Scrambler cechuje niepowtarzalny brytyjski styl oraz wysoki poziom doskonałości nowoczesnych rozwiązań technicznych w połączeniu z przepięknymi liniami i kreatywnym polotem.  Ponadto zamontowany charakterystyczny silnik dwucylindrowy firmy Triumph, ze swoim unikatowym, kompaktowym układem wydechowym wysokiego poziomu, generuje znamienne brzmienie scramblera — nutę jednego z fantastycznych brytyjskich motocykli, co doskonale pasuje do surowego charakteru tej maszyny.

Triumph Street Scrambler logo on side panel

WYSOKA JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA

Zastosowana w motocyklu Street Scrambler konstrukcja customa ze zredukowanym tyłem stanowi odzwierciedlenie charakterystycznych aspektów oryginalnego stylu motocykli typu scrambler, a w tej nowej generacji z 2019 r. zastosowano ponadto jeszcze wyższy poziom współczesnego markowego oznakowania klasy premium, w tym nowe logo Street Scrambler, nową stylistykę instrumentów oraz nowe, ukierunkowane na przygodę wykończenie siedzenia.  Dodatkowo wprowadzono szereg nowoczesnych wykończeń o wysokiej wartości, w tym elegancki zbiornik paliwa, czarne elementy nadwozia, czarne tłoczone pokrywy silnika, wykończenie pozostałych elementów w kolorze czarnym z jedynymi aluminiowymi szczotkowanymi osłonami wtryskiwaczy, minimalistyczne panele boczne i błotniki.