Skip to main content
Triumph Speed Triple 1200 RS)

Speed Triple 1200 RS

REWOLUCJA NAPĘDZANA TRIPLE'EM

 

 

NADSZEDŁ CZAS NA REWOLUCJĘ SPEED TRIPLE. W KAŻDYM WYMIARZE – MOTOCYKL ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY TAK, ABY STAĆ SIĘ WZORCEM DLA SPORTOWYCH NAKEDÓW: NA DRODZE I NA TORZE.

WITAMY NAJLEPSZEGO SPEED TRIPLE'A.

 

EWOLUCJA POKOLENIA

Odkąd w 1994 roku narodził się ten oryginalny chuligan, tworząc kategorię i wyznaczając  punkt odniesienia, marka Triumph dążyła do czegoś więcej. W 2005 roku Speed Triple ewoluował wraz z pierwszym specjalnie zaprojektowanym sportowym motocyklem typu naked, zmieniając całą kategorię. A teraz nadszedł czas na kolejną rewolucję.

Przedstawiamy zaprojektowanego od podstaw, najwspanialszego Speed Triple'a, jaki kiedykolwiek powstał.

Wybierz najpotężniejszego, najbardziej zwinnego i responsywnego oraz najbardziej zaawansowanego technologicznie Speed Triple'a w historii.

 

 

Triumph Speed Triple 1200 RS

OTO DLACZEGO SPEED TRIPLE JEST NAJLEPSZYM SPORTOWYM NAKEDEM:

 

1. STWORZONY NA DROGĘ, GOTOWY NA TOR

Zasmakuj jazdy motocyklem, który oferuje nadzwyczajne osiągi. Speed Triple został celowo zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić szczyt wrażeń z jazdy na szosie i jednocześnie radość z jazdy na torze. Speed Triple to najlepsze połączenie osiągów, prowadzenia, technologii ukierunkowanej na kierowcę, wyposażenia godnego motocykla torowego i nowego, agresywnego stylu.

 

2. NAJMOCNIEJSZY SPEED TRIPLE W HISTORII

Odkręć manetkę i poczuj, jak ten trzycylindrowy silnik przyspiesza dzięki silnikowi o pojemności 1160 cm³, zapewniając moc szczytową 180 KM (o 30 KM więcej niż poprzednia wersja Speed Triple'a), wytwarzając 125 Nm maksymalnego momentu obrotowego. W ułamku sekundy poczujesz, jak Twoje zmysły się rozpalają! Wyższe obroty, z jeszcze lepszym brzmieniem, niezwykle intuicyjna i ekscytująca jazda – to najszybciej przyspieszający Speed Triple w historii.


 
Triumph Speed Triple 1200 RS

3. NAJLŻEJSZY I NAJZWINNIEJSZY SPEED TRIPLE

Zaprojektowany, aby w każdej sekundzie jazdy wzbudzać zachwyt, jest on najlżejszym i najlepiej prowadzącym się Speed Triple'em w historii. O 10 kg lżejszy niż poprzednik – gotowy do jazdy waży zaledwie 198 kg – z całkowicie lekkim podwoziem, nową ergonomią kierowcy oraz bardziej dominującą i charakterną pozycją do jazdy. Rezultatem jest motocykl, który zapewnia bardziej zwinną, precyzyjną i dynamiczną jazdę.

Najwyższej klasy sprzęt gotowy do jazdy na torze obejmuje nowe hamulce Brembo Stylema®, opony Pirelli Diablo Supercorsa V3 i zestrojone pod kątem osiągów zawieszenie Öhlins – wszystko ustawione pod kątem ekscytującej sportowej jazdy nakedem.

Speed Triple 1200 RS to nic innego jak rewolucja w prowadzeniu.

 

4. TWÓJ IDEALNY ZESTAW

Speed Triple 1200 RS uzbrojony jest w zaawansowany system Ride By Wire z 3 mapami zapłonu i 4 zoptymalizowanymi mapami kontroli trakcji, aby zapewnić Ci reakcję, której potrzebujesz, bez względu na warunki panujące na drodze.

Pięć trybów jazdy: Rain, Road, Sport, Track i Rider, wybieranych za pomocą specjalnego przycisku na kierownicy, dostosowuje charakter motocykla do potrzeb motocyklisty dzięki dedykowanej reakcji na otwarcie przepustnicy i różnym ustawieniom ABS-u oraz kontroli trakcji.

Optimised Cornering ABS oraz kontrola trakcji Optimised Cornering Traction Control z możliwością wyłączenia zapewniają doskonałą kontrolę w każdych warunkach dzięki ciągłemu monitorowaniu kąta pochylenia motocykla, natomiast tryb jazdy Track został zaprojektowany tak, aby elektroniczne interwencje były praktycznie niezauważalne w czasie szybkiej jazdy po torze, pozostawiając Cię sam na sam z następnym apexem.

5. TECHNOLOGIA W ZASIĘGU RĘKI

Speed Triple 1200 RS naszpikowany jest najnowszą technologią, zapewniając bezproblemową łączność podczas jazdy dzięki nowemu, czytelnemu 5-calowemu ekranowi TFT. Podłącz swój smartfon za pomocą systemu łączności My Triumph Connectivity System, aby móc korzystać z nawigacji Google typu zakręt po zakręcie, sterować swoją kamerą GoPro, odtwarzać muzykę i nie tylko.

Udoskonalony quickshifter Triumph Shift Assist wyposażony został w lepszy czujnik zapewniający błyskawiczne zmiany biegów w górę oraz płynne, precyzyjne redukcje biegów bez użycia sprzęgła.

W pełni diodowe lampy z oszałamiającymi reflektorami, charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej i rzeźbionym tylnym światłem sprawiają, że 1200 RS zyskał bielsze, jaśniejsze i niesamowicie charakterystyczne światła.

Triumph Speed Triple 1200 RS

Zupełnie w każdym wymiarze. Rewolucja stworzona, aby zapewnić sportowemu nakedowi najwyższe osiągi. Skontaktuj się z lokalnym dealerem, aby już dziś zarezerwować jazdę próbną.