Skip to main content

CUSTOMOWA KOLABORACJA

1959 LEGENDS

TRIUMPH I GIBSON

Triumph Motorcycles and Gibson Custom collaboration


TRIUMPH I GIBSON STWORZYLI JEDYNY W SWOIM RODZAJU CUSTOMOWY MOTOCYKL I GITARĘ I DLA THE DISTINGUISHED GENTLEMAN’S RIDE.

   

 

 

Wynikiem tej wyjątkowej współpracy, opierającej się na wspólnej pasji do piękna, precyzji i osiągów oraz zainspirowanego historycznym znaczeniem kultowego Les Paula Standard z 1959 roku i równie kultowego Bonneville’a T120 z 1959 są customowe, jedyne w swoim rodzaju edycje obu tych legendarnych modeli najnowszej generacji.

Stworzone, aby wesprzeć akcję The Distinguished Gentleman's Ride w jej globalnej zbiórce pieniędzy i działaniach charytatywnych na rzecz zwiększenia świadomości na temat zdrowia psychicznego mężczyzn i raka prostaty, wersje specjalne 1959 Legends modeli Les Paul Standard Reissue i Bonneville’a T120 charakteryzują się wieloma pięknymi i ręcznie wykonanymi detalami, za których zaprojektowanie i wykończenie odpowiada fabryka Triumpha. Będą one nagrodą dla osoby, która zbierze najwyższą kwotę podczas zbiórki pieniędzy na DGR 2022.

Ten jedyny w swoim rodzaju zestaw dostarczany jest wraz z certyfikatem autentyczności Legends Editions 1959, podpisanym własnoręcznie przez dyrektora generalnego Triumpha Nicka Bloora oraz prezesa marki Gibson Cesara Gueikiana.

 

 
Gibson custom guitar, featuring the “Triumph Gibson 1959 Legends” partnership logo)

TRIUMPH BONNEVILLE T120 

CUSTOMOWA EDYCJA „1959 LEGENDS”

Najnowsza generacja Bonneville’a T120, prawdziwej legendy wśród motocykli, łączy ponadczasowy charakter i styl z nowoczesnymi możliwościami i osiągami, które definiują swoją klasę.

 
Triumph Motorcycles and Gibson Custom collaboration

PONOWNE WYDANIE GIBSON LES PAUL STANDARD

‘1959 LEGENDS CUSTOM EDITION‘

Prawdziwa ikona wśród gitar, Les Paul Standard Reissue z 1959 r., to ostateczny klasyk Gibsona oraz dokładny i autentyczny w każdym szczególe klon swojego pierwowzoru – od kultowego malowania Iced Tea Burst, aż po przetworniki Custombucker Alnico III i niesamowite, charakterystyczne brzmienie.

Triumph Motorcycles and Gibson collaboration

 

 

1959 Legends’ collaboration

ADDITIONAL FUNDRAISING PRIZEs

 

 

Following the passionate response to the ‘1959 Legends’ collaboration, Triumph and Gibson have partnered once again, in the form of three additional fundraising prizes, with Epiphone ‘Inspired by Gibson’ guitars up for grabs, each signed by a famous musician, and each with a custom painted guitar case inspired by a legendary Triumph rider. The “Saints of Speed” custom guitar cases will be painted by famed guitar artist James Willis.

“Saints of Speed” custom guitar cases drawing

 

 

GIBSON I TRIUMPH 1959 LEGENDS INSPIRACJE

Celebrując historyczny rezonans 1959 roku, ta unikalna współpraca oddaje cześć dwóm ikonicznym i kluczowym dla historii obu marek produktom – Gibsonowi Les Paul Standard z 1959 r. i Triumphowi Bonneville T120 z 1959 r., które w swoich światach uważane są za święte Graale. Oba modele są również nadal produkowane i sprzedawane.

Prawdziwa ikona wśród gitar i bezcenna muzyczna legenda, Les Paul Standard z 1959 roku jest wyjątkowym klasykiem Gibsona. A Custom Shop 1959 Les Paul Standard Reissue jest czymś więcej niż tylko hołdem – to autentyczny i dokładny klon tego modelu. Korespondujący z nim, legendarny Bonneville T120 z 1959 roku to ikona motocyklowa, która dzięki swoim przełomowym osiągom stała się pierwszym brytyjskim supermotocyklem. Jego współczesny i wiodący w swojej klasie odpowiednik, Bonneville T120 łączy w sobie ponadczasowy charakter, styl z nowoczesnymi możliwościami i wydajnością.

Zainspirowani wspólną historią 1959 roku i trwałym połączeniem muzyki i kultury motocyklowej od narodzin rock'n'rolla i café racerów aż po dziś dzień, Gibson i Triumph postanowili stworzyć unikalną edycję specjalną, aby podkreślić i wspierać niezwykle ważne cele zbiórki charytatywnej i pasji, jaka towarzyszy The Distinguished Gentleman’s Ride.

  

 

BONNEVILLE T120

Oryginalna sylwetka i styl legendarnego Bonneville'a z nowoczesnym wykończeniem premium. Poprawiona wydajność. Bezkompromisowy charakter.

Ceny Zaczynają Się Od 59 800,00 zł

2021 Bonneville T120