Skip to main content

007™ & TRIUMPH MOTORCYCLES

Kolejny rozdział współpracy, który łączy dwie brytyjskie ikony.

No time to die rehearsals set with the scrambler 1200 and Tiger 900 rally movie bikes and the new defender

 

 

Motocykle Triumph Tiger 900 i Scrambler 1200 występowały w kluczowych scenach kaskaderskich w 25. filmie o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać”. W grudniu 2019 roku ogłoszono znaczącą współpracę między Triumph Motorcycles i EON Productions.  

Dzięki temu po raz pierwszy spotkały się dwie wielkie brytyjskie ikony – 007™ i Triumph.

 

 

 

JAMES BOND & TRIUMPH MOTORCYCLES

W październiku 2022 roku seria filmów o Jamesie Bondzie będzie obchodzić swoje 60-lecie, Triumph jest zachwycony, że może być częścią tego wyjątkowego momentu. 

Aby upamiętnić to niesamowite osiągnięcie, Triumph zaprezentuje już 4 października 2022, coś niezwykle wyjątkowego.

James Bond Limited Edition Triumph Motorcycle

Triumph ma długą oraz znakomitą historię konstruowania, rozwijania i produkcji motocykli premium o wyjątkowych osiągach, możliwościach i prowadzeniu. Zespół kaskaderów Jamesa Bonda do kluczowych scen akcji potrzebował motocykli o wysokich osiągach, a Triumph świetnie spełniał te kryteria.

 

James Bond Riding a Triumph Scrambler 1200 in No Time To Die

NIE CZAS UMIERAĆ

Zdjęcia do 25. filmu o Jamesie Bondzie zostały nakręcone w 2019 roku na Jamajce, w Norwegii, we Włoszech i w Wielkiej Brytanii, a  Triumph  jest jedynym partnerem motocyklowym w tym filmie.

 

Podobnie jak postać stworzona przez Iana Fleminga, motocykle Triumph mają powszechnie uznawany na świecie, natychmiast rozpoznawalny brytyjski autentyzm, znany od lat. Te wspólne cechy sprawiają, że marka Triumph Motorcycles  jest idealnym partnerem dla serii filmów o Jamesie Bondzie.

 

 

TIGER 900 BOND EDITION

Limitowane do zaledwie 250 sztuk na całym świecie motocykle Tiger 900 Bond Edition posiadają unikatowe numery i świętują kultową brytyjską współpracę Jamesa Bonda i Triumpha.

Sprzedaż została zakończona

Tiger 900 Bond Edition

Scrambler 1200 Bond Edition

Zainspirowani Scramblerem 1200 z filmou Jamesie Bondzie „Nie czas umierać” z 2020 roku, stworzyliśmy wyjątkową Limitowaną Edycję motocykla.Ten oszałamiający motocykl został już wyprzedany na całym świecie.

Sprzedaż została zakończona 97 300,00 zł

Triumph Scrambler 1200 Bond Edition