Skip to main content

NOWY MOTOCROSS 250 CM³ TRIUMPHA

Triumph Motorcycles Coliseum
Wyścigi Triumph Motorcycles 23rd wrz 2023

Nowy motocross Triumpha o pojemności 250 cm³ został po raz pierwszy zaprezentowany publicznie w sobotę 23 września podczas finału Mistrzostw Świata SuperMotocross w Los Angeles w Memorial Coliseum w Kalifornii.

Widzowie byli świadkami wjazdu z pompą na arenę dwóch nowych motocykli motocrossowych Triumpha.

Długo oczekiwanym nowym motocyklem w specyfikacji produkcyjnej jeździł Jeff „Six Time” Stanton, który zdobył swoje ostatnie mistrzostwa właśnie w Memorial Coliseum i jest obecnym menadżerem Triumph Adventure Experience w USA. Dołączył do niego GOAT, Ricky Carmichael, którego motocykl miał unikatową grafikę i customową specyfikację.

Datę premiery  ogłoszono na gigantycznych ekranach rozmieszczonych wokół stadionu i jest ona wyznaczona na 28 listopada 2023 roku.

Aby uczcić tę chwilę, Triumph uruchomił nową stronę internetową Triumph Racing i kanały społecznościowe. Śledź @OfficialTriumphRacing na Instagramie i Facebooku.

W rozmowie z innymi komentatorami Ricky Carmichael po przejażdżce powiedział: „Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu mogę pokazać fanom, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie 4 lata. Motocykl jest świetny, wygląda świetnie i jest szybki. Jestem naprawdę zadowolony z tego, co stworzyliśmy i nie mogę się doczekać 28 listopada, kiedy to będziemy mogli podzielić się pełną specyfikacją tej maszyny.”

Jeff Stanton dodał: „Koloseum to dla mnie szczególne miejsce, a powrót tutaj na Triumphie to dla mnie absolutny zaszczyt. Nowa grafika wygląda jak nic innego na padoku i nadaje motocyklowi naprawdę ostry i wyróżniający się nowy wygląd, który, myślę, że fani pokochają.”

 

Triumph Motorcycles Coliseum)
Przeglądaj Tagi Artykułów