Skip to main content

IVÁN CERVANTES NA TIGERZE 900 RALLY PRO WYGRAŁ RAJD 1000 DUNAS

Ivan Cervantes Riding a Triumph Tiger 900 Rally Pro the 100 Dunas Raid in Morocco
Wyścigi Triumph Motorcycles 2nd lis 2022

 

Zdobywając 95,5% z puli wszystkich punktów dostępnych do zdobycia na 7 etapach rajdu 1000 Dunas w Maroku, off-roadowy ambasador Triumpha wygrał kategorię Hard Trail na swoim Tigerze 900, uzyskując 1390 z 1455 punktów.

Dosiadając tego samego Tigera 900 Rally Pro, na którym wygrał w lipcu kategorię Trail w rajdzie Baja Aragón. Osiągnięcie Ivána pokazuje jego determinację i wspaniałe umiejętności w tym niesamowicie technicznym i wymagającym siedmiodniowym rajdzie o długości 1500 km.

 

 

Rosnącą listę osiągnięć Tigera w rajdach, powiększyli Aled Price i Vanessa Ruck, którzy również ukończyli 1000 Dunas, jadąc standardowym Tigerem 900 Rally Pro w tej samej kategorii Hard Trail co Iván, czyniąc Vanessę pierwszą kobietą, która pokonała to wyzwanie na fabrycznym motocyklu typu adventure. Miłośnik Triumpha i mechanik Josu Orozko, do imponującej listy osiągnięć dopisał trzecią pozycję w kategorii Trail na własnym 10-letnim Tigerze 800 XC, którego osobiście przygotował do wyścigu.

 

 

Ivan Cervantes Riding a Triumph Tiger 900 Rally Pro the 100 Dunas Raid in Morocco

 

Rajd 1000 Dunas ma na celu przetestowanie fizycznych i psychicznych możliwości każdego z biorących w nim udział jeźdźców, sprawdzając do granic możliwości ich wytrzymałość, koncentrację i umiejętność poruszania się w trudnym terenie z roadbookiem. Dodając do tego jedne z najbardziej spektakularnych terenów w Afryce Północnej, 66 zawodników w edycji 2022 pokonało długie etapy, zmagając się z upałem i kurzem, docierając do płaskowyżu Recam, bezkresnych zboczy Bouarfa i wielkich wydm Erg w Merzouga.

Gratulacje od wszystkich fanów Triumpha i Tigerów na całym świecie, dla całej czwórki dosiadającej Tigerów i zespołów ich wspierających podczas tej imprezy.

 

 

 

 

Ivan Cervantes Riding a Triumph Tiger 900 Rally Pro the 100 Dunas Raid in Morocco
Ivan Cervantes

Iván Cervantes:

„To była niesamowita, 1500-kilometrowa przygoda, podczas której Tiger 900 Rally Pro zachowywał się doskonale. Zetknęliśmy się z każdym rodzajem terenu, jaki mogliśmy sobie wyobrazić – żwir, piasek, błoto, skały i przeprawy przez rzekę – bez żadnych problemów pokonując je, udowadniając, jak zwinny jest Tiger 900 Rally Pro. Chciałbym podziękować Triumph Hiszpania za nieustanne wsparcie podczas rajdu, które pozwoliło mi skoncentrować się na osiągnięciu jak najlepszego wyniku.”

 

Kategoria Hard Trail (max punktacja 1455):
1.- IVAN CERVANTES                          1390 punktów
2.- OLLY BASSI                                     1310 punktów
3.- DANIEL CALLEJAS NAVARRO       1265 punktów

 
 

 

Step

KEEP IN TOUCH

Submit your email address below and we'll keep you updated with exclusive and exciting content from the track directly to your inbox.

Terms and conditions

We take our data responsibilities very seriously. Triumph has always and will continue to respect the data we hold about you.

Przeglądaj Tagi Artykułów