Skip to main content
2022 triumph Tiger 1200 GT explorer)

tiger 1200

JUŻ W FAZIE PROJEKTOWANIA WYGODNY I WYDAJNY

 

 

Najbardziej niezapomniane przygody to często najtrudniejszy test wytrzymałościowy zarówno dla jeźdźca, jak i jego maszyny. Każdy Tiger 1200 został zaprojektowany tak, abyś podczas ostatniego kilometra Twojej wyprawy czuł się równie dobrze jak podczas pierwszego, a dzięki 3-letniej gwarancji bez limitu kilometrów możesz skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy.

 

 

 

2022 Triumph Tiger 1200 family

 

 

Po wyczerpującym programie rozwoju i testów każdy element nowej generacji został stworzony i dopracowany, aby zapewnić Ci najlepsze doznania z jazdy w każdych warunkach podczas Twoich kolejnych podróży. Od nowej lekkiej ramy z dokręcanym tylnym stelażem i odczepianymi podnóżkami pasażera po zoptymalizowany, nowy wahacz Tri-Link ze zintegrowanym wałem Kardana – podwozie nowego Tigera 1200 zostało opracowane z myślą o idealnym balansie między wytrzymałością, równowagą i wagą.

 

 

W połączeniu z nową bardziej dominującą pozycją kierowcy, smuklejszym siedzeniem i zbiornikiem paliwa, udoskonalonymi pozycjami kierownicy i podnóżków oraz wysokiej klasy półaktywnym zawieszeniem Showa i hamulcami Brembo, nowa generacja przenosi zwinność i dynamikę Tigera na zupełnie nowy poziom.

 

 

Z regulowaną wysokością siedziska od 850 mm do 870 mm w modelach GT, GT Pro i GT Explorer oraz od 875 mm do 895 mm w modelach Rally Pro i Rally Explorer, z opcją obniżenia o 20 mm z użyciem niskiej kanapy dostępnej wśród akcesoriów, a także z całkowicie nowymi miękkimi siedziskami kierowcy i pasażera zoptymalizowanymi pod kątem pewnego stania i manewrowania – nowa generacja wznosi komfort na nowy poziom.

 

 

 

TIGER 1200

Idealna platforma do personalizacji. Wybierz spośród ponad 50 oryginalnych akcesoriów, aby przenieść swojego Tiger 1200 – i swoją przygodę – na jeszcze wyższy poziom.

Triumph Tiger 120 rally pro configurator