Skip to main content
2022 Triumph Tiger 1200 rally pro and GT pro)

Tiger 1200

NIESAMOWITY STYL

 

 

Atrakcyjny wygląd, gracja i charakter Tigera 1200 to o wiele więcej niż zabieg estetyczny.

 

 

 

2022 Triumph Tiger 1200 GT pro

 

 

Znaczący rozwój ergonomii kierowcy i niekwestionowanego potencjału odegrał ogromną rolę w przykuwającej uwagę formie Tigera 1200. Odchudzony zbiornik paliwa zapewnia węższą „linię”, która w połączeniu z wyrzeźbionym siedzeniem pozwala na pewniejsze poruszanie się zarówno w mieście, jak i w terenie, bez utraty docenionego w Tigerach komfortu.

 

 

2022 Triumph Tiger 1200 rally pro)

 

 

Poprawiono również prześwit, aby zapewnić Tigerowi 1200 niezrównane możliwości off-roadowe. Te praktyczne elementy projektu nowego modelu zaowocowały stylizacją, w której forma podąża  za funkcjonalnością, a osiągi i styl się dopełniają.

W parze z wyrazistymi liniami nowej generacji i imponującą prezencją zastosowano zaawansowane, w pełni LED-owe oświetlenie, które posiada charakterystyczne światła do jazdy dziennej wkomponowane w nowy, wyrzeźbiony przód.

 

 

 

 
2022 Triumph Tiger 1200 GT explorer

 

 

Wysokiej jakości nadwozie, zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudy przygody, jest pięknie wykończone i ma współczesne malowanie, z oszałamiającą grafiką i starannie zaprojektowanymi detalami, które podkreślają całkowicie nowy styl Tigera 1200.

 

 

 

TIGER 1200

Idealna platforma do personalizacji. Wybierz spośród ponad 50 oryginalnych akcesoriów, aby przenieść swojego Tiger 1200 – i swoją przygodę – na jeszcze wyższy poziom.