Skip to main content
2022 Triumph Tiger 1200 rally)

Tiger 1200

WAGA

 

 

Aby stawić czoło wymaganiom, by dostarczyć najbardziej zwrotny, zwinny i kompaktowy motocykl wyprawowy o dużej pojemności na świecie, pierwszym zadaniem było znaczne obniżenie masy bez poświęcania wyczucia w prowadzeniu i zasłużonej reputacji Tigerów w zakresie komfortu.

 

 

2022 Triumph Tiger 1200 rally pro

 

 

Całkowicie nowy silnik o pojemności 1160 cm3, lekkie podwozie z ramą rurową, unikatowy wahacz Tri-Link oraz wysokie parametry zawieszenia i hamulców przyniosły niesamowitą oszczędność masy – o ponad 25 kg w porównaniu z poprzednią generacją, dzięki czemu motocykl jest do 17 kg lżejszy niż jego najbliższy konkurent z wałem Kardana (na podstawie porównywanej specyfikacji).

Determinacja zespołu inżynierów, aby dokonać transformacji w zakresie masy, poszła o krok dalej niż tylko zaprezentowanie liczby w danych technicznych dla nowej generacji, która jest dynamiczniejsza, a także jeszcze bardziej zwinna.

 

 

 

2022 Triumph Tiger 1200 GT

 

 

Ostatecznie nowa gama Tigerów zapewnia duży motocykl wyprawowy gotowy rozpocząć każdą przygodę, doskonale wyważony i łatwy w prowadzeniu na wszystkich rodzajach dróg, z prawdziwymi możliwościami off-roadowymi na wyciągnięcie ręki, z zupełnie nowymi wersjami Rally Pro and Rally Explorer.

 

 

 

TIGER 1200

Idealna platforma do personalizacji. Wybierz spośród ponad 50 oryginalnych akcesoriów, aby przenieść swojego Tiger 1200 – i swoją przygodę – na jeszcze wyższy poziom.