Skip to main content

KOLEJNY ROZDZIAŁ LEGENDY

Wszystkie charakterystyczne cechy oryginalnego café racera w połączeniu z większą mocą, lepszym prowadzeniem i bardziej współczesną stylistyką.

Twin colour Matt Storm Grey/Matt Silver Ice Triumph Thruxton RS
Static twin colour Matt Storm Grey/Matt Silver Ice Triumph Thruxton RS

ORYGINALNY I NOWOCZESNY CAFÉ RACER

Nazwa Thruxton to ikona wyścigów motocyklowych o międzynarodowym uznaniu, dziecko niezwykłego sukcesu wyścigów Thruxton 500 i Isle of Man TT, inspiracji dla całego pokolenia nastoletnich entuzjastów café racerów.

Zaprojektowany i opracowany tak, aby dopisywać kolejne rozdziały legendy - Thruxton RS  łączy kultową osobowość café racera i czysty, oryginalny styl z nowoczesnością, która przejawia się w jego wydajności i mocy.

THRUXTON FINAL EDITION

Koniec ery — ostatnia edycja ikony Triumpha. Dowiedz się więcej na temat ekskluzywnego Thruxtona Final Edition.

Ceny Zaczynają Się Od 74 990,00 zł

Triumph Thruxton Final Edition right side Static Studio shot

THRUXTON RS

Wszystkie kultowe, charakterystyczne cechy, właściwości i jakość sławnego motocykla Thruxton R firmy Triumph uzupełniono najwyższej jakości specyfikacją RS, lepszym prowadzeniem café racera, bardziej współczesną stylistyką i niezwykłym wykończeniem i detalami.

Ceny Zaczynają Się Od 69 990,00 zł

Triumph Thruxton RS in Competition green

NOWY THRUXTON RS EDYCJA CHROME

Dostępny tylko przez rok, Thruxton RS Chrome Edition to nowy café racera z oszałamiającym, w pełni chromowanym zbiornikiem, który pasuje do jego ekscytujących osiągów.  

Ceny Zaczynają Się Od 73 900,00 zł

Triumph Thruxton RS Chrome Edition

THRUXTON RS WYRAŻONY LICZBAMI

1200 cm3 SILNIK

Znaczące usprawnienia silnika skutkujące większą mocą i  zmniejszoną masą, zapewniające większą zwrotność i zwinność i jeszcze bardziej brytyjski charakter motocykla wyścigowego.

112 Nm MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY

Thruxton RS zapewnia maksymalny moment obrotowy przy wartości obr./min niższej o 700 w całym zakresie obrotów w porównaniu do Thruxton R.

105 KM MOC MAKSYMALNA

I ulepszony silnik, zachowujący brzmienie Thruxtona, zapewnia o 8 KM więcej niż jego poprzednik, gwarantując niezapomniane wrażenia z jazdy.

80 AKCESORIÓW

Szeroki asortyment autentycznych, personalizowanych akcesoriów gwarantujących dodatkową stylistykę, wygodę, ochronę oraz bezpieczeństwo - wszystko dopasowane do gustu kierowcy.

ZOBACZ SPECYFIKACJĘ
Front shot of two new Triumph Thruxton RS motorcycles with and without fairing
Step

Thruxton RS

Legenda ewoluowała dzięki niesamowitej, całkowicie nowej wersji oryginalnego cafe racera marki Triumph.

We take our data responsibilities very seriously. Triumph has always and will continue to respect the data we hold about you.