Skip to main content

ROADSTERS

Wysokiej wydajności motocykle Naked w swoim najlepszym wydaniu, zmieniające reguły gry. Niewiarygodne, autentyczne silniki Triple firmy Triumph zbudowano z myślą o mocy, momencie obrotowym oraz natychmiastowych reakcjach. Uzyskasz precyzję, zwrotność, fantastyczne właściwości jezdne oraz agresywną swobodę — niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zupełnie nowy motocykl Speed Triple — oryginalnego chuligana — czy też na kompletny, sportowy Street Triple Naked wyposażony w silnik o pojemności 765 cm3, który niewątpliwie będzie siłą napędową Motocyklowych Mistrzostw Świata Moto2™ od 2019 r.

TRZYCYLINDROWY SILNIK „NOWEJ GENERACJI”

W samym sercu oferty motocykli Roadster klasy premium znajdują się wszystkie sportowe motocykle klasy Naked, które są napędzane najnowszą generacją kultowych, trzycylindrowych silników firmy Triumph. Zapewniają legendarne osiągi z fantastycznym momentem obrotowym, przyprawiające o „gęsią skórkę”, gwarantując potrójne brzmienie oraz niekonwencjonalny, śmiały styl.

Stanowiące definicje swojej kategorii silniki motocykli Speed Triple i Street Triple dopełniają przełomowy styl oraz gwarantują dreszczyk emocji. W 1994 r. stanowiły zapowiedź narodzin fabrycznie produkowanych motocykli klasy Streetfighter i pozwoliły stworzyć pierwszy motocykl sportowy klasy Naked. A teraz do akcji wkraczają ryczące motocykle Triple firmy Triumph — nowa, i jak do tej pory najlepsza generacja, gwarantująca maksymalny poziom momentu obrotowego i natychmiastowe przejście wskazówki obrotomierza od zera na czerwone pole, jak również natychmiastową reakcję z potrójnym uderzeniem. 

Najnowszej generacji trzycylindrowy silnik stanowi serce ostrej jak brzytwa wydajności maszyn Triumpha. Dzięki płynnemu, lecz silnemu liniowemu dostarczaniu mocy, precyzyjnej zwrotności, przyprawiającej o „gęsią skórkę” ścieżce dźwiękowej, doskonale znanych możliwościach i niezawodności, to idealne maszyny do okiełznania ulic miasta, ruszenia na tor i rozerwania go na drobne kawałki.


Moto2™ Z MOCĄ TRZECH CYLINDRÓW

Uliczne motocykle o wysokiej wydajności i niezrównanej mocy trzycylindrowego silnika, budzącej zaufanie zwinności oraz intuicyjnie precyzyjnej zwrotności, zostały stworzone z myślą o zdobyciu szturmem ulic, a teraz również i toru wyścigowego.

Ponieważ Motocyklowe Mistrzostwa Świata FIM Moto2™ przyjęły trzycylindrowy silnik Triumpha o pojemności 765 cm3 jako wyłączną jednostkę napędową , od 2019 r., następne pokolenie supergwiazd wyścigów zapisze się na kartach historii, prowadząc motocykle napędzane wyścigową wersją naszego definiującego swoją klasę silnika Street Triple. 

Nasza nieustępliwa misja gwarancji najwyższej jakości doprowadziła nas do tej bezkonkurencyjnej oferty motocykli ulicznych, które mają większą moc, wydajność oraz niezrównane doznania kierowcy.  W rezultacie uzyskaliśmy najbardziej zaawansowaną linię sportowych motocykli Naked gwarantującą maksymalne emocje i frajdę z jazdy po drodze i torze.


ORYGINALNY ULICZNY WOJOWNIK 

W 1994 r. Triumph zaprezentował motocykl, który zdefiniował kategorię oraz dał początek nowemu segmentowi i terminowi „fabrycznie produkowanych motocykli klasy Streetfighter”.  Agresywny, zwrotny, pełen mocy i pasji — właśnie taki był oryginalny Triumph Speed Triple, który zmienił zasady gry.  

Pokochany przez rzesze żarliwych fanów na całym świecie, Speed Triple to oryginalny chuligan, który stał się prawdziwą ikoną nowoczesnej motoryzacji. Stale ewoluujący, lecz zawsze natychmiast rozpoznawalny, dzięki podwójnym charakterystycznym reflektorom oraz tajemniczej, minimalistycznej konstrukcji otaczającej trzycylindrowy silnik Triumpha. Stworzony z myślą o zapewnieniu idealnej równowagi pomiędzy mocą, zwrotnością, możliwościami i charakterem — kompletny motocykl klasy Naked o najwyższej wydajności.

Stale poprawia i redefiniuje swój własny wyjątkowy punkt odniesienia — jego najnowsza generacja ponownie podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Te uzależniające motocykle Speed Triple o największej mocy, zwrotności, agresywności i zaawansowaniu technologicznym ustalają zupełnie nowy punkt odniesienia. 


SPERSONALIZUJ SWÓJ MOTOCYKL

Wszystkie akcesoria firmy Triumph są tworzone z myślą o dopasowaniu do motocykli, a ich proces projektowania i testowania spełnia najbardziej rygorystyczne standardy, aby poprawić wydajność, możliwości i styl motocyklu.

Dotyczy to również zupełnie nowej funkcji asystenta zmiany biegów w górę i w dół bez używania sprzęgła (Triumph Shift Assist), którą dostrojono specjalnie do nowych motocykli Speed Triple.

Właśnie dlatego personalizacja motocyklu poprzez zastosowanie oryginalnych akcesoriów firmy Triumph, to idealny sposób na stworzenie motocykla, który odzwierciedla Twoją osobę i Twoje potrzeby. 


UZALEŻNIAJĄCA CODZIENNA ZABAWA

Najdoskonalsze osiągnięcie w dziedzinie motocykli Naked, o wysokiej wydajności. Te fenomenalne motocykle Roadster z trzycylindrowymi silnikami są naszpikowane najnowocześniejszymi technologiami i stworzone z myślą o maksymalnej codziennej frajdzie oraz zapewnieniu możliwości, zwrotności oraz kontroli, dzięki którym Triumph stał się legendą.

Triumph Street Triple 1200 RR in Red Hopper and Storm Grey

SPEED TRIPLE 1200 RR

Ceny Zaczynają Się Od 89 900,00 zł

Triumph Speed triple 1200 RS in Matt Baja Orange

SPEED TRIPLE 1200 RS

Ceny Zaczynają Się Od 76 900,00 zł

Triumph Trident 660 in Baja orange

TRIDENT 660

Ceny Zaczynają Się Od 37 900,00 zł

Triumph Street triple RS in Carbon Black

STREET TRIPLE

Ceny Zaczynają Się Od 41 300,00 zł