Skip to main content

DLACZEGO WARTO NIM JEŹDZIĆ

Triumph Street Triple 765

 

 

 

Zdobywca wielu nagród chwalony zarówno przez prasę, jak i właścicieli od czasu wprowadzenia na rynek w 2007 roku, nowa generacja motocykli Street Triple charakteryzuje się wyróżniającym nowym stylem, ulepszoną ergonomią i zmienioną geometrią zapewniającą jeszcze lepszą zwinność oraz łatwość prowadzenia. Najmocniejsza gama Street Triple w historii, z udoskonaleniami silnika zaczerpniętymi bezpośrednio z bijącego rekordy silnika wyścigowego Moto2™ połączonego z podwoziem Street Triple, które jest znane na całym świecie z precyzyjnego prowadzenia. 

Najwyższa w historii specyfikacja, z dużym postępem w zakresie zawieszenia, hamulców i zastosowanej technologii, seria 2023 Street Triple wyznacza nowy punkt odniesienia dla sportowych osiągów.

Już wcześniej model ten stał się przełomowym liderem w swojej klasie, teraz najnowszej generacji definiujący kategorię Street Triple został znacznie ulepszony.

Unikalny charakter Street Triple’a został jeszcze bardziej podkreślony dzięki szeregowi ulepszeń i jeszcze bardziej agresywnemu nowemu wyglądowi.

Podniesione osiągi silnika, postęp w technologii ukierunkowanej na kierowcę, ulepszona ergonomia kierowcy, zawieszenie oraz hamulce o wyższej specyfikacji, do tego głośny dźwięk układu dolotowego motocykla. Street Triple ustanawia nowy wzorzec w zakresie mocy, prowadzenia, a także czystej przyjemności z jazdy. 

 

 

STREET TRIPLE 765

Znaczący wzrost osiągów, potencjału i technologii, pasujący do legendarnego triple’a – oto nowy niezaprzeczalny streetfighter. 

Ceny Zaczynają Się Od 50 900,00 zł