Skip to main content

MOTOCROSS AND ENDURO

Triumph Motorcycles Chassis
Vision To Reality Logo)

Koniec czekania! Dołącz do nas, jeśli chcesz zobaczyć zupełnie nowy motocrossowy motocykl Triumpha! Pokażemy proces tworzenia go w trzyczęściowej serii filmów „Od wizji do realizacji”.

Triumph Motorcycles wypuścił ostatni film ze swojej serii pt. „Vision to Reality”, w którym Ricky Carmichael przeprowadzał ostateczny test nowego motocrossa Triumpha o pojemności 250 cm³.

Do Ricky'ego dołączył Evan Ferry sensacja motocrossu, amator, który wraz z wieloma zawodowymi motocyklistami brał udział w programie testów nowego motocykla, gdy osiągnął on końcowy etap rozwoju.

W najnowszym filmie Ricky Carmichael powiedział: „Podwozie jest naprawdę dobre, jest super zwinne i wygodne. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Evan Ferry dodał: „Stworzyli wyjątkową ramę. Chyba nigdy nie czułem czegoś takiego."

Filmy zostały wyemitowane przez Triumpha w okresie poprzedzającym premierę nowego motocykla o pojemności 250 cm³ i przedstawiają kulisy, spotykania zespół, który dzielił się szczegółami dotyczącymi całkowicie nowego aluminiowego podwozia i silnika dzięki czemu, możemy być świadkami końcowych testów. 

Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana.

EPISODE 2

In Episode 2, they welcome Vincent Berini for a full breakdown of what went into developing the new Triumph Motocross Engine. 

W pierwszym odcinku legendarny Ricky Carmichael dołącza do "zespołu mózgów" Triumph Racing, Bobby'ego Hewitta, Dave'a Arnolda, Ivana Tedesco i Stephena „Scuby” Westfalla, aby zabrać Cię za kulisy tworzenia nowego motocrossowego podwozia.

TRIUMPH RACING OGŁASZA KIEROWCÓW TESTOWYCH

Podczas trwania przygotowań do debiutu Triumpha w Mistrzostwach Świata MXGP/MX2 i SuperMotocross 2024, Triumph Racing potwierdza, że podpisał kontrakt z dwoma najwyższej klasy zawodnikami, którzy poprowadzą testy.

Triumph Racing Logo

MISTRZOSTWA ŚWIATA W SUPERMOTOCROSSIE

Triumph Motorcycles weźmie udział w mistrzostwach świata Monster Energy AMA SuperMotocross World Championship na początku sezonu 2024, z fabrycznym programem wyścigów w Stanach Zjednoczonych pod zupełnie nowym szyldem Triumph Racing.

Triumph Racing Logo

ZESPÓŁ MISTRZOSTW ŚWIATA W MOTOCROSSIE

Triumph Motorcycles potwierdza plany rywalizacji w prestiżowych Mistrzostwach Świata FIM w Motocrossie w 2024 roku, z programem wyścigów wspieranym przez fabrykę pod zupełnie nowym szyldem Triumph Racing.

Triumph Racing Logo

TESTY i ROZWÓJ

Najlepszy motocyklista wszechczasów, Ricky Carmichael i pięciokrotny mistrz świata enduro, Iván Cervantes, spędzili ostatni tydzień z zespołem motocrossowym i enduro marki Triumph w Wielkiej Brytanii.

Ricky Carmichael and Ivan Cervantes at the Triumph Factory Visitor Experience

TRIUMPH ZAPOWIADA CHĘĆ WEJŚCIA DO MOTOCROSSU I ŚWIATA ENDURO

Triumph z wielką radością ogłasza, że rozpoczął prace nad stworzeniem szerokiej gamy zupełnie nowych motocykli z serii Motocross i Enduro.

Motocross & Enduro official announcement