Skip to main content

Muc-Off

ZESTAW DO PIELĘGNACJI MOTOCYKLI

Niezbędny zestaw do pielęgnacji motocykli, który zawiera ręcznie dobraną kolekcję produktów czyszczących Muc-Off o najwyższej wydajności, aby Twój motocykl wyglądał i działał jak najlepiej.

Muc-Off motorcycle protectant being used on Triumph Tiger 1200

ZESTAW DO PIELĘGNACJI MOTOCYKLI

Triumph Muc-Off motorcycle care kit

Nasz najnowszy zestaw do pielęgnacji, idealny do motocykli Triumph, został stworzony we współpracy z ekspertami w dziedzinie środków czyszczących i pielęgnacyjnych Muc-Off po to, aby pomóc Ci dbać o Twoją wymarzoną maszynę.

Ten ekskluzywny zestaw jest prezentowany w stylowym i wygodnym 15-litrowym wodoszczelnym worku z logo marki Triumph i zawiera środki czyszczące Muc-Off wpisujące się w trzystopniowy proces pielęgnacji motocykli „Czyszczenie, ochrona i smarowanie”. 

Zobacz poniżej, co znajduje się w każdym zestawie.

 

STEP 01

CZYSZCZENIE

NANO TECH MOTORCYCLECLEANER

Najnowocześniejszy, wiodący w branży środek do czyszczenia motocykli, który szybko i skutecznie usuwa brud na poziomie mikroskopowym, bez użycia niebezpiecznych kwasów, freonów i chemikaliów. W poręcznej 1-litrowej butelce z atomizerem.

Muc-Off  motorcycle cleaner spray can

ŚRODEK ODTŁUSZCZAJĄCY

Szybko usuwa olej, smar i brud z metalu, plastiku, gumy i uszczelek. Rozpuszczalna w wodzie formuła pozwala na szybkie spłukanie nawet najtwardszych zabrudzeń, pozostawiając części motocykla w całkowitej czystości. Puszka aerozolowa o pojemności  500 ml.

Muc-Off  motorcycle degreaser spray can

Step 02

OCHRONA

ŚRODEK OCHRONNY MATT FINISH

Opracowany specjalnie do matowych lakierów satynowych, matowych wykończeń i matowych grafik winylowych. Jest to najwyższej jakości formuła, która nie pozostawia smug na powierzchni. Ponadto jej warstwa ochronna redukuje przywieranie brudu. Opakowanie z aerozolem o pojemności 750 ml.

Muc-Off  matt finish spray can

UNIWERSALNY ŚRODEK OCHRONNY

Uniwersalny środek ochronny, zapobiegający korozji po myciu, który jest szybki i prosty w użyciu. Wypiera wilgoć, pozostawia nieklejącą się warstwę ochronną i zapobiega przywieraniu brudu między czyszczeniami. Opakowanie z aerozolem o pojemności 500 ml.

Muc-Off motorcycle protectant spray can

STep 03

SMAROWANIE

SMAR ALL-WEATHER CHAIN LUBE

Dłuższe odstępy czasu między zastosowaniami, przy lepszej ochronie łańcucha. Wysokowydajna syntetyczna formuła tworzy trwałą powłokę ochronną, która chroni przed korozją i zużyciem metalu, a także barwnik UV, dzięki któremu można łatwo sprawdzić pokrycie. Opakowanie z aerozolem o pojemności 400 ml.

⚠ Warning
Never wax or lubricate the brake discs. Loss of braking power and an accident could result. Clean the disc with a proprietary brand of oil-free brake disc cleaner.
Muc-Off all-weather motorcycle lube spray can

AKCESORIA

LUKSUSOWA ŚCIERECZKA Z MIKROFIBRY Z PRZEZNACZENIEM DO MOTOCYKLI

Technologia „split-fibre” znacznie zwiększa chłonność powierzchni i zatrzymuje brud głęboko w meszku tkaniny, łatwo eliminując smugi oraz skazy i dodając motocyklowi Triumph przyciągający wzrok końcowy połysk.

Muc-Off Microfibre Cloth in Grey

POWIĘKSZAJĄCA SIĘ GĄBKA MIKROKOMÓRKOWA

Wysokiej jakości gąbka mikrokomórkowa o ergonomicznym kształcie zapewnia maksymalny komfort i czystość powierzchni. Gąbka jest pakowana próżniowo, a gdy jest używana, rozszerza się do łatwego w użyciu rozmiaru, przyjaznego dla motocykla i jego kół!

Muc-Off Expanding Microcell Sponge in Pink

O MUC-OFF

Jeśli chodzi o czyszczenie, konserwację i pielęgnację, dla wielu najlepszych kierowców, zawodników i zespołów wyborem numer jeden jest marka Muc-Off, która od ponad 25 lat pomaga właścicielom motocykli na całym świecie utrzymywać ich maszyny w topowej formie.

Aby zapewnić motocyklowi nienaganny wygląd i kondycję, Muc-Off stosuje trzystopniowy proces: „Czyszczenie”, „Ochrona” i „Smarowanie”. Wszystkie motoryzacyjne produkty Muc-Off należą do jednej z tych kategorii, dzięki czemu każdy może poświęcać mniej czasu na mycie i polerowanie, a więcej czasu na jazdę!

Muc-Off posiada szeroką gamę produktów do konkretnych zastosowań, począwszy od środków czyszczących do tarcz, środków ochronnych, smarów do łańcuchów, odtłuszczaczy i past polerskich, jak również szczotki i ręczniki z mikrofibry, a to dopiero początek. Środki czyszczące Muc-Off są bezpieczne w użyciu na wszystkich częściach motocykla, a ponadto są przyjazne dla środowiska!

 

 

 

 
 
 
⚠Caution

Always refer to the Owner’s Handbook for advice on how to correctly clean your motorcycle.
The use of inappropriate cleaning products may damage certain components.

 

 

ZDOBĄDŹ ZESTAW DO PIELĘGNACJI MOTOCYKLI TRIUMPH

Zestaw do pielęgnacji motocykli Triumphjest już dostępny wyłącznie u dealerów Triumph. Tutaj możesz zlokalizować najbliższy punkt sprzedaży:

ZNAJDŹ DEALERA