Skip to main content

ZALECENIA DOTYCZĄCE OLEJU

W celu uzyskania najlepszych osiągów motocykla Triumph zalecamy firmę Castrol jako jedynego dostawcę środków smarnych do wszystkich naszych motocykli.

WŁAŚCIWY OLEJ

W firmie Triumph  rekomendujemy olej Castrol, ponieważ motocykle projektujemy, konstruujemy i testujemy z użyciem produktów Castrol. Świetnie współpracują one z naszymi silnikami i pozwalają uzyskać najwyższą wydajność układu filtrowania oleju.

Wybór oleju silnikowego ma oczywiście kluczowe znaczenie dla eksploatacji i konserwacji motocykla, dlatego warto skorzystać zarówno z ugruntowanej pasji firmy Triumph na punkcie jakości jazdy, jak i z długoletniej doskonałości inżynieryjnej firmy Castrol.

 

 

 

OLEJ CASTROL

Frima Castrol dostarcza jedyny olej opracowany specjalnie dla motocykli, a ponieważ jest wyłącznym partnerem firmy Triumph w zakresie środków smarnych, masz pewność, że olej spełnia, a nawet przekracza nasze rygorystyczne normy mechaniki precyzyjnej, testowania i oceny. 

Firma Triumph zawsze była w pełni zaangażowana w rozwój nowych produktów i postęp technologiczny. Takie podejście odzwierciedla progresywne wartości firmy Castrol. Takie korzystne połączenie wysokiej jakości przyczyniło się do światowej reputacji firmy Triumph Motorcycles w zakresie jakości, niezawodności i osiągów.  

Triumph kontynuuje prace nad wieloma ciekawymi i postępowymi rozwiązaniami motocyklowymi, a środki smarne Castrol są newralgicznym elementem naszego procesu opracowywania motocykli.

 

MOTOCYKLE TRIUMPH I OLEJ CASTROL

Najlepszy olej do najlepszych motocykli.

Dowiedz się więcej