Skip to main content
2022 Triumph Tiger 1200 rally)

TIGER 1200

POTENCJAŁ

 

 

Podróż w nieznane jest tym, o czym marzą miłośnicy przygód. O pędzie powietrza, jeździe pośród nowych krajobrazów, mocy wrażeń z odkrywania.

 

 

 

Nagranie wykonywane z udziałem profesjonalnych jeźdźców w zamkniętych i kontrolowanych warunkach. Nie naśladuj. Zawsze noś odpowiedni sprzęt ochronny podczas jazdy.

 

 

 

 

Jeśli marzysz o jeździe bardziej off-roadowej, nowy Tiger 1200 Rally Pro oraz Explorer zostały stworzone, aby zabrać Cię, gdzie tylko zapragniesz. Duży prześwit, prawdziwe koła off-roadowe (21” z przodu, 18” z tyłu), do tego bezdętkowe koła ze szprychami i opony Metzeler Karoo – wszystko to w standardzie (dostępne są również opony Michelin Anakee Wild, które polecamy do pokonywania ekstremalnego terenu).

Dodaj do tego idealnie dopasowaną pozycję do jazdy w każdych warunkach, silnik łatwy do opanowania w dolnym zakresie, wysokiej jakości półaktywne zawieszenie Showa o skoku 220 mm oraz dedykowane tryby jazdy Off-Road i Off-Road Pro, a otrzymasz wspaniałą maszynę o dużej pojemności z potencjałem do off-roadowych wojaży, zapewniającą nadzwyczajną frajdę w terenie.

 

 

 

 

Jeśli kochasz pokonywać kolejne asfaltowe wstęgi, a w teren wyskakujesz tylko okazjonalnie, GT Pro i GT Explorer są gotowe do podejmowania lekkich przygód w terenie dzięki dedykowanemu trybowi jazdy Off-Road i 200 mm skoku zawieszenia.

 

 

2022 Triumph Tiger 1200 GT

Idealna platforma do personalizacji. Wybierz spośród ponad 50 oryginalnych akcesoriów, aby przenieść swojego Tiger 1200 – i swoją przygodę – na jeszcze wyższy poziom.