Skip to main content
2022 Triumph Tiger 1200 GT explorer)

Tiger 1200

TECHNOLOGIA

 

Najnowsza technologia została bezproblemowo zaimplementowana do nowej gamy Tigera, aby pomóc Ci jeździć dalej, dłużej, bezpieczniej i w pełnym komforcie. Oto tylko kilka z najważniejszych atrybutów.

 

 

Oba Explorery są wyposażone w zupełnie nowy, innowacyjny system Triumph Blind Spot Radar, opracowany we współpracy z firmą Continental, który zapewnia dwie kluczowe funkcje bezpieczeństwa: Blind Spot Assist odpowiadający za kontrolę martwego punktu oraz asystenta zmiany pasa ruchu.

 

 

Całkowicie nowe zawieszenie Showa automatycznie dostosowuje się do obciążenia, półaktywny system stale monitoruje i dostosowuje tłumienie podczas jazdy, a kierowca może wybrać żądane ustawienia za naciśnięciem jednego przycisku. Bez narzędzi, bez kompromisów, po prostu wybierasz idealne ustawienie, gdy tylko tego potrzebujesz.

2022 Triumph Tiger 1200 GT pro)

 

Aż sześć trybów jazdy zmienia reakcję przepustnicy, kontrolę trakcji, ABS i ustawienia zawieszenia, aby dopasować je do preferencji kierowcy i terenu, który akurat pokonuje.

W pełni bezkluczykowy system oznacza brak zmagania się w rękawiczkach i pomaga w szybkim tankowaniu. Istnieje możliwość wyłączenia funkcji bezprzewodowych dla jeszcze większego bezpieczeństwa, gdy jesteś z dala od motocykla.

 

 

Podgrzewane manetki w standardzie z możliwością regulacji stopnia natężenia ogrzewania we wszystkich modelach z wyjątkiem GT; model Explorer posiada również niezależnie regulowane, podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera.

2022 Triumph Tiger 1200 heated grips accessory

 

 

Hill-hold Control, w pełni LED-owe oświetlenie z adaptacyjnymi światłami doświetlającymi zakręty, 7-calowy ekran TFT, tempomat, ładowarka USB, system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) i lekkie, hydraulicznie uruchamiane sprzęgło Slip & Assist – wszystko to razem daje najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i luksusu z ekscytującymi i dynamicznymi osiągami Tigera 1200 (funkcje mogą nie być dostępne w standardzie we wszystkich modelach).

2022 Triumph Tiger 1200 TFT screen

 

 

Idealna platforma do personalizacji. Wybierz spośród ponad 50 oryginalnych akcesoriów, aby przenieść swojego Tiger 1200 – i swoją przygodę – na jeszcze wyższy poziom.

Triumph Tiger 120 rally pro configurator