Skip to main content

Tiger 800 UBRANIA I AKCESORIA 

tiger clothing

ODZIEŻ MOTOCYKLOWA SERII TIGER 800

Firma Triumph we współpracy z firmą Gore-Tex®, uznaną na całym świecie marką odzieży chroniącej przed każdymi warunkami pogodowymi, oferuje szeroki zakres wysokiej jakości ubrań dla poszukujących przygód kierowców, w tym w pełni wodoodporne, wiatroodporne, oddychające i ochronne ubrania na surowsze warunki.

Jest to całkowicie niepowtarzalna współpraca , dzięki której Triumph stanowi jedynego producenta motocykli z własną kolekcją odzieży o technologii Gore-Tex® oraz jedyną europejską markę motocyklową , która opracowała kombinezon motocyklowy Pro-Shell we współpracy z Gore-Tex®.


AKCESORIA DLA MOTOCYKLI TIGER 800

Dostępnych jest ponad 50 oryginalnych akcesoriów firmy Triumph, dzięki którym można stworzyć idealny motocykl Tiger oraz uzyskać jeszcze większy komfort, jeszcze lepsze możliwości i jeszcze lepszy styl. Używając naszego internetowego konfiguratora oraz pomocy dealera można łatwo spersonalizować swoją maszynę poprzez dodanie większej liczby elementów o jakości premium, takich jak podgrzewane manetki, stojak centralny szyba turystyczna, tłumik Arrow oraz osłony silnika. 

BAGAŻNIK DLA MOTOCYKLI TIGER 800

Dostępny jest również szeroki zakres standardowych bagażników Triumph, w tym: aluminiowe kufry centralne, wodoodporne torby wewnętrzne, torby na zbiornik paliwa oraz różne opcje miękkich bagażników.

PAKIET PODRÓŻNY

Aby natychmiast uzyskać maksymalny poziom możliwości turystycznych, stworzyliśmy pakiet podróżny „Expedition Pack”, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją przygodę na twoim nowym motocyklu Tiger 800. Pakiet turystyczny zawiera czarne, podróżne sakwy boczne o zoptymalizowanej masie razem z zestawem szyn montażowych, czarny kufer centralny, uformowaną nakładkę tylnego oparcia, ochronną gumową wkładkę na zbiornik oraz osłony ram.

Genuine parts 

Wyłącznie oryginalne części i akcesoria firmy Triumph są projektowane, wytwarzane i testowane zgodnie z takimi samymi procesami i normami, jak w przypadku naszych motocykli.

Ponieważ do stworzenia oryginalnych części wykorzystuje się najnowsze technologie, najwyższej jakości materiały oraz naszą niezrównaną obsesję względem procesu produkcyjnego, jest to idealny wybór dla każdego motocykla Triumph. Zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o wydajności oraz długim okresie eksploatacji. Nasza obszerna oferta części i akcesoriów:

- jest objęta 2-letnią gwarancją bez limitu kilometrów

- jest zgodna z oryginalnymi komponentami w zakresie norm dotyczących detali i szczegółów, co gwarantuje idealne dopasowanie

- jest wysoce odporna na zużycie

Nie decyduj się na gorsze rozwiązania.